ВИСТАВКА WALLPAPER* HANDMADE

Jaguar надихає відзначити найкращі досягнення у світі дизайну.

СПІВРОБІТНИЦТВО, ЯКЕ ДОЗВОЛЯЄ ВІДЗНАЧИТИ НАЙКРАЩІ ДОСЯГНЕННЯ В СУЧАСНОМУ ДИЗАЙНІ

У 2014 році Jaguar співпрацював з " Wallpaper *" - найвпливовішим у світі журналом по дизайну і стилю, щоб організувати першу виставку Wallpaper * Handmade, яка пройшла неподалік Мілана. Понад 50 експонатів були виставлені у вітринах універмагу Harrods у Лондоні.

ВИЗНАНА КОМПАНІЯ

ВИЗНАНА КОМПАНІЯ

Серед дизайнерів і брендів були дім моди Hermès, Альфредо Хеберлі, Гаррі Вінстон, Костянтин Грчіч, Ісай Вайнфельд, Пол Кокседж, Майкл Анастасіадіс, покійний Девід Коллінз, Барбер Осгербі, Brioni, Наото Фукасава, Louis Vuitton, Сем Хехт і Poltrona Frau. Були також представлені дизайнерські вироби натхненні Jaguar і концептуальні автомобілі Jaguar.
ДИЗАЙН JAGUAR В НЕСПОДІВАНИХ ФОРМАХ

ДИЗАЙН JAGUAR В НЕСПОДІВАНИХ ФОРМАХ

Щоб відсвяткувати нашу участь в цьому заході, ми представили п'ять нових концептуальних продуктів, які стали своєрідним дослідженням мовb дизайну Jaguar. Серед них були як засоби для перевезення домашніх тварин, так і пристрої для освітлення, розроблені Моріцем Вальдемейером, Neri & Hu, Матьє Густафссоном, Фредриксоном Сталлард і Salvatori & Jaguar Advanced Design.
JAGUAR ПРОДОВЖУЄ НАДИХАТИ МАЙБУТНІХ КЛАСИКІВ

JAGUAR ПРОДОВЖУЄ НАДИХАТИ МАЙБУТНІХ КЛАСИКІВ

Столик 7 - це сукупність дизайнерських цінностей Jaguar, краса ліній і чистота форм, і також практичність та функціональність. Працюючи з виробником натурального каменю і дизайнером Габріеле Сальватоі, команда Jaguar Advanced Design спроєктувала цей журнальний столик з єдиного блоку мармуру. Елегантні лінії надзвичайно складного дизайну дають уявлення про швидкість і маневреність. Столик 7 розсуває кордони та виводить меблевий дизайн но новий рівень. Цим принципом Jaguar керується створюючи свої приголомшливі автомобілі.

ПРОФЕСІЙНИЙ ВІДГУК

"Ми намагаємося створювати продукт, який не тільки відповідає дизайнерським цінностям Jaguar - красі ліній і чистоті форм - але також має на меті певне призначення і виконує певні функції.

Використовуючи мармур за незвичним призначенням, кидаючи виклик традиційному погляду на матеріал, ми у співпраці з Salvatori створили і виготовили красивий журнальний столик. Він виготовлений з єдиного шматка мармуру, а його форма візуально виражає швидкість і легкість, вигин і форму в одній динамічній обтічній поверхні.

Наші партнери Salvatori - це інноваційні виробники виробів з натурального каменю, розташовані недалеко від батьківщини мармуру Carrera в Версілії, Італія. Ми дуже тісно співпрацювали з ними, щоб використовувати їх безцінний досвід і знання матеріалу.

Починаючи з ескізу, концепція була переведена в 3D за допомогою комп'ютерного моделювання. Потім відбулося автоматичне різання мармуру, в результаті чого він отримав грубі пропорції. Потім мармур був майстерно оброблений вручну і оздоблений. В результаті маємо вишукані бездоганні поверхні унікального витвору мистецтва.

Щоб доповнити форму, ми додали вишуканий візерунок на поверхні столу. Форма ромба була взята з логотипа Jaguar Heritage, адже він є синонімом бренду. Ми хотіли, щоб він додав оригінальності виробу, особливо коли на нього падає світло.

Комбінуючи найсучасніші технології проєктування і виготовлення з традиційним ручним ліпним виготовленням, ми створили виріб, за тими самими принципами, якими ми керуємось при розробці автомобілів Jaguar."

Саймон Тові, Головний дизайнер, Jaguar Land Rover