ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВРОБІТНИЦТВО

Наша пристрасть до дизайну не обмежується тільки автомобільним дизайном. Оскільки ми маємо велику кількість джерел для натхнення, ми хочемо творити в різних дисциплінах і сферах, співпрацюючи з дизайнерами, які поділяють нашу пристрасть до інновацій і сучасних технологій.

ШИРОКЕ БАЧЕННЯ ДИЗАЙНУ

Асортимент взуття для водіння. Гоночний велосипед Тур де Франс. Вишукані годинники високої точності. Це лише деякі з проектів, в яких наші дизайнери брали участь в останній час. Наша пристрасть дійсно не знає кордонів. Тож куди вона нас приведе в майбутньому? Ви можете дізнатися про це нижче.

ДИЗАЙН JAGUAR В СЕУЛІ

ДИЗАЙН JAGUAR В СЕУЛІ

Щоб відзначити запуск нового XJ, Jaguar відкрив «Унікальну дизайнерську студію» в Сеулі. В рамках надзвичайно популярного дизайнерського заходу, на якому було представлено минуле, сьогодення і майбутнє бренду, директор по дизайну Ян Каллум провів перший в Кореї «Майстер-клас з дизайну Jaguar» для студентів і початківців дизайнерів автомобілів.
НОВЕ БАЧЕННЯ ДИЗАЙНУ В ІНСТИТУТІ IED, ТУРИН

НОВЕ БАЧЕННЯ ДИЗАЙНУ В ІНСТИТУТІ IED, ТУРИН

У 2016 році компанія Jaguar об'єднала зусилля з Istituto Europeo di Design (IED) в Турині, Італія, щоб запропонувати перший в історії курс магістратури по дизайну інтер'єру автомобіля і комфорту користувача. Новий курс пропонує незвичайний ракурс, ставлячи акцент на користувача й інтер'єр в якості відправної точки, а не вигляд екстер'єру.
ЖУРНАЛ "WALLPAPER*" ТА JAGUAR ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ЛЕГЕНДАРНИЙ ДИЗАЙН

ЖУРНАЛ "WALLPAPER*" ТА JAGUAR ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ЛЕГЕНДАРНИЙ ДИЗАЙН

Як результат постійного прагнення Jaguar створювати приголомшливий дизайн виникла ідея провести виставку у співпраці з шанувальниками дизайну з журналу "Wallpaper *". На виставці Handmade, що проходила в самому серці Лондона, були представлені найкращі досягнення сучасного міжнародного дизайну. Jaguar співпрацював з дизайнерами, та став джерелом натхнення для ряду приголомшливих проектів.
КОМПАНІЯ BREMONT СТВОРИЛА ХРОНОГРАФ E‑TYPE,  АКТУАЛЬНИЙ У ВСІ ЧАСИ

КОМПАНІЯ BREMONT СТВОРИЛА ХРОНОГРАФ E‑TYPE, АКТУАЛЬНИЙ У ВСІ ЧАСИ

Полегшений автомобіль E‑type - один з найбільш ексклюзивних і привабливих автомобілів за всю історію автомобілебудування. Працюючи з британською годинниковою компанією Bremont, що не раз була відзначена нагородами, Jaguar допоміг створити ексклюзивні годинники, які відображають чисті лінії E-type і оригінальну панель приладів. Навіть ремінець зроблений зі шкіри, що пасує до оздоблення інтер'єра E-типу.
ЗРУЧНЕ ВЗУТТЯ ДЛЯ ВОДІННЯ ВІД OLIVER SWEENEY

ЗРУЧНЕ ВЗУТТЯ ДЛЯ ВОДІННЯ ВІД OLIVER SWEENEY

Дизайн Jaguar F-TYPE надихнув на співпрацю між Jaguar і провідним британським виробником взуття Oliver Sweeney. Використовуючи матеріали F-TYPE, наприклад, вуглецеве волокно, шкіру нубук, і дизайнерські елементи спортивного автомобіля, Oliver Sweeney і Jaguar створили ідеальне взуття для водіння.