ЗНАЙОМСТВО З КОМАНДОЮ

Створення особливих, вишуканих автомобілів - талант настільки рідкісний, як і наші автомобілі. Зустрічайте команду дизайнерів Jaguar.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ЗДІБНОСТІ, ВИЗНАНІ У ВСЬОМУ СВІТІ

Jaguar - це не лише динамічний автомобіль. Йому не потрібно рухатися, сама його присутність збуджує душу. Команда дизайнерів Jaguar, що постійно отримує нагороди за вражаючі дизайнерські рішення, вважається однією з найкращих у світі.

JULIAN THOMSON

JULIAN THOMSON

Новий директор із дизайну Jaguar

Джуліан відповідає за створення майбутнього стратегічного напряму дизайну Jaguar. Він відігравав важливу роль у відрожденні дизайну модельного ряду автомобілів Jaguar, включаючи XK, XF, XJ, F-TYPE та нещодавно випущеного XE.

Джуліан очолює команду з 25 дизайнерів у відділі новітніх дизайнерських розробок, досліджуючи можливі концепції серійних транспортних засобів на найближчі 10 років та демонструючи майбутні напрями дизайну та технології автомобілів Jaguar.
WAYNE BURGESS

WAYNE BURGESS

Директор виробничої студії та проектів SVO

Уейн очолює команду відділу креативного дизайну, відповідального за усі серійні автомобілі Jaguar, включаючи нещодавно випущені F-PACE та XE, а також моделі XF, F ‑ TYPE та XJ.

Раніше Уейн працював над Aston Martin Lagonda, куди його відрядив Ієн Каллум директор відділу дизайну Jaguar. Тісно співпрацюючи з Ієном, він сконструював зовнішній вигляд автомобіля Aston DB9 та створив початкову концепцію дизайну для того, що мало стати моделлю Aston Vantage.
ALISTER WHELAN

ALISTER WHELAN

Директор із дизайну інтер'єрів Jaguar

Алістер фокусується на забезпеченні провідного дизайну Jaguar у всіх інтер'єрах автомобілів. Першою його концепцією був XKR-Coupé, потім він продовжував розробляти інтер'єри для концепції C ‑ XF, а також для XF та відзначеного нагородою у сфері дизайну інтер’єру F ‑ TYPE.

Алістер очолив розробку дизайну F-TYPE Coupé для серійного виробництва, дослідження виробничого циклу гібридного суперкара C‑X75, концепцію F‑TYPE Project 7 та повністю нового динамічного кросовера Jaguar F‑PACE.
ADAM HATTON

ADAM HATTON

Директор із дизайну екстер'єрів Jaguar

Адам почав працювати в компанії Jaguar у 1998 році над першим концепт-каром F-TYPE. Пізніше він розробив відомий широкому загалу зовнішній вигляд C ‑ XF, а також його серійну модель, відзначену багатьма нагородами, та розкішний седан XJ.

Керуючи дизайном ектер'єру, Адам відіграв фундаментальну роль у створенні драматичних пропорцій, властивих продуманій алюмінієвій архітектурі Jaguar, з якої розпочалося створення захоплюючих нових автомобілів XE, повністю нового XF та динамічного F-PACE.