ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДИЗАЙНУ (IED)

Jaguar і інститут IED в Турині запропонують новий курс магістратури, на якому студенти зможуть подивитися на дизайн під іншим ракурсом.

ПАРТНЕРСТВО, ЯКЕ КАРДИНАЛЬНО ЗМІНИЛО ПІДХІД ДО АВТОМОБІЛЬНОГО ДИЗАЙНУ

Курс IED в Турині, що діє з 2017 року, першим в історії буде присвячений виключно дизайну інтер'єру автомобіля і зручності його використання. Такий підхід означає, що процесу проектування обертається навколо користувача, а потім робиться аналіз, як саме дизайн інтер'єру може впливати на зовнішній вигляд автомобіля, а не навпаки. Тож ми не втомлюємось повторювати, що Jaguar знаходиться в авангарді дизайнерського мислення і освіти.

ЗМІСТ КУРСУ

ЗМІСТ КУРСУ

Цей річний курс підготовки магістрів світового рівня буде викладатися англійською мовою і, крім іншого, буде охоплювати такі теми: новітні технології; визначення внутрішнього планування і моделей використання; традиційні і передові матеріали; новітні матеріали і технології для оздоблення, а також інтерфейсні платформи (особливо дизайн інтерфейсу).
ГУРУ ДИЗАЙНУ

ГУРУ ДИЗАЙНУ

Jaguar приймає активну участь в формуванні структури та змісту курсу, а також робить свій внесок в фінальні дисертації. Студенти також зможуть вчитися у професіоналів, шанованих у галузі, адже в число запрошених лекторів увійдуть директор по дизайну Jaguar Ян Каллум, а також ключові члени його команди як в області дизайну екстер'єру, так й інтер'єру.
ПРОФЕСІЙНИЙ ВІДГУК

ПРОФЕСІЙНИЙ ВІДГУК

“Компанія Jaguar рада співпраці з такою шанованою установою, як IED в Турині, в процесі навчання своїх перших магістрів з дизайну інтер'єру автомобіля і комфорту користувача. Програма дозволить отримати унікальні знання про процес проектування автомобіля, тож я і моя команда з нетерпінням очікуємо плідної роботи з талановитими студентами на цьому курсі.”

Ян Каллум, Директор з дизайну Jaguar