ПОСІБНИК З НАЛАШТУВАННЯ СИСТЕМИ TOUCH PRO

ПОСІБНИК З НАЛАШТУВАННЯ СИСТЕМИ TOUCH PRO

1. АКТИВУЙТЕ СВІЙ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС INCONTROL

Щоб використовувати підключені послуги та підписки для вашого Jaguar, спочатку активуйте обліковий запис InControl. Якщо ви придбали новий Jaguar, ми рекомендуємо звернутися до вашого дилера щоб отримати допомогу в процесі активації.

ПРИДБАЛИ СЕРТИФІКОВАНИЙ ВЖИВАНИЙ JAGUAR?

Пройдіть просту процедуру реєстрації, наведену нижче.


Зверніть увагу, якщо кнопка "Optimised Jaguar Assistance" (піктограма гайкового ключа) підсвічується на верхній консолі, необхідно звернутися за допомогою до місцего дилера Jaguar.

ПРИДБАЛИ СЕРТИФІКОВАНИЙ ВЖИВАНИЙ JAGUAR?

РЕЄСТРАЦІЯ В СИСТЕМІ INCONTROL

Реєстрація у роздрібного продавця

Реєстрація у роздрібного продавця

Після того, як ваш роздрібний продавець розпочне процес реєстрації в системі InControl, ви отримаєте електронне посилання для завершення активації.


Якщо ви не отримали листа з активацією від вашого продавця, перевірте папку "Спам".

Самостійна реєстрація

Самостійна реєстрація

Якщо ви придбали вживаний Jaguar або ваш роздрібний продавець не створив ваш обліковий запис, будь ласка, перейдіть за посиланням нижче.


Перш ніж почати, переконайтеся, що ваш Jaguar знаходиться у зоні з якісним покриттям мережі, а також, що у вас є під рукою реєстраційний номер та VIN-код.

ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ ЗАВЕРШЕНА АКТИВАЦІЯ

Після успішного завершення налаштування InControl ви отримаєте підтвердження активації послуг електронною поштою.


При наступному запуску автомобіля індикатори на кнопках екстреного виклику SOS та оптимізованої допомоги на дорозі Jaguar повинні запалитися.

ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ ЗАВЕРШЕНА АКТИВАЦІЯ

2. НАЛАШТУВАННЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ

ВСТАНОВЛЕННЯ СІМ-КАРТИ

ВСТАНОВЛЕННЯ СІМ-КАРТИ

Відповідно до типу вашої системи, слід вставити SIM-карту у гніздо з позначенням "SIM" або "MICRO SIM" на центральній консолі. Переконайтеся, що SIM-карту вставлено повністю, золотистими контактами догори.
ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ДАНИХ

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ДАНИХ

Увімкніть мобільні дані — Після встановлення перейдіть до піктограми налаштувань на будь-якому екрані > Усі налаштування > Функції > Зв'язок > Мобільні дані увімкнено.


Встановіть з'єднання — На вашому сенсорному екрані з'явиться піктограма 4G або Wi-Fi. Зверніть увагу, що може знадобитися до двох хвилин, щоб на екрані з'явився значок "Зчитування SIM-карти" в розділі "Мобільні дані".

3. НАЛАШТУВАННЯ НАВІГАЦІЙНИХ СЛУЖБ

Під час першого користування навігацією вам буде запропоновано створити свій профіль та обліковий запис. Це дозволить вам зберігати улюблені пункти призначення та попередні маршрути, а також активувати додаткові підключені навігаційні функції.

СТВОРИТИ ПРОФІЛЬ

СТВОРИТИ ПРОФІЛЬ

Після створення профілю вам буде запропоновано прокрутити сторінку донизу. Тепер ви можете обрати: "Увімкнути всі функції", до яких входять історичні маршрути та інформація про трафік у реальному часі, або "Продовжити в автономному режимі", щоб вимкнути всі підключені навігаційні функції. Профіль потрібен для того, щоб дозволити більше ніж одному користувачеві користуватися навігаційною системою. Для використання системи необхідно створити принаймні один профіль.
СТВОРИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

СТВОРИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

Після створення профілю ви можете створити обліковий запис, обравши "Увійти" на головному навігаційному екрані. Вам буде запропоновано прийняти "Умови та положення навігації", до яких ви можете отримати доступ, перейшовши за вказаною URL-адресою у вашому браузері.


Навігаційний обліковий запис дозволяє завантажувати останні оновлення карт і ділитися з друзями та родиною інформацією про цікаві місця та ваш час прибуття. Ви також зможете надсилати пункти призначення безпосередньо на ваш автомобіль за допомогою програми Планувальника маршрутів InControl або веб-сайту.

4. СИНХРОНІЗАЦІЯ ПРИСТРОЇВ І ДОДАТКІВ

ПІД'ЄДНАННЯ ДО ТЕЛЕФОНУ ЗА ДОПОМОГОЮ BLUETOOTH

ПІД'ЄДНАННЯ ДО ТЕЛЕФОНУ ЗА ДОПОМОГОЮ BLUETOOTH

Технологія Bluetooth дозволяє дистанційно під'єднати сумісний мобільний телефон та його додатки до вашого Jaguar. Пристроєм можна керувати за допомогою голосових команд, керма або сенсорного екрана.


Для отримання детальної інформації про те, як створити пару Bluetooth для вашого телефону, відвідайте наш спеціальний центр підключення.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО APPLE CARPLAY АБО ANDROID AUTO

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО APPLE CARPLAY АБО ANDROID AUTO

Завдяки Smartphone Pack, який входить до комплектації вашого автомобіля, ви зможете зручно користуватися додатками Apple CarPlayTM 1 та Android AutoTM 2.


Просто підключіть пристрій до сенсорного екрану за допомогою Bluetooth або сертифікованого USB-кабелю для зручного використання.


ДЛЯ Apple CarPlayTM 3,переконайтеся, що на вашому iPhone встановлено останню версію iOS та увімкнено Siri®. Android AutoTM 2переконайтеся, що на вашому пристрої Google встановлено останню версію програми Android Auto та увімкнено асистент Google.

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ ДО ВБУДОВАНИХ ДОДАТКІВ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ ДО ВБУДОВАНИХ ДОДАТКІВ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

Отримуйте інформацію про погоду та онлайн-медіа безпосередньо на сенсорному екрані. Мобільний пристрій не потрібен.3

КЕРУЙТЕ СВОЇМ АВТОМОБІЛЕМ ДИСТАНЦІЙНО

Контролюйте безпеку, стан та функції вашого Jaguar зі смартфона за допомогою додатку Remote. Якщо ви зареєструвалися в Secure Tracker, вам знадобиться додаток Remote, щоб отримувати сповіщення про крадіжку.


Зверніть увагу, що функції додатка Remote4.0 можна використовувати лише після активації облікового запису InControl на веб-сайті My Jaguar Incontrol.

КЕРУЙТЕ СВОЇМ АВТОМОБІЛЕМ ДИСТАНЦІЙНО

Маєте питання щодо системи TOUCH PRO?

Можливо, відповідь вже міститься в нашому розділі часто задаваних питань.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНУ СИСТЕМУ ВАШОГО JAGUAR НА ПОВНУ

КЕРУЙТЕ ПІДПИСКАМИ

КЕРУЙТЕ ПІДПИСКАМИ

Отримайте швидкий доступ до деталей вашої поточної підписки на InControl.
ВЕБ-САЙТ ПЛАНУВАЛЬНИКА МАРШРУТІВ INCONTROL

ВЕБ-САЙТ ПЛАНУВАЛЬНИКА МАРШРУТІВ INCONTROL

Планувальник маршрутів InControl дозволяє планувати маршрути та зберігати пункти призначення і місця. Якщо до складу вашого пакета InControl входить Pro Services, ви зможете пізніше переглядати ці маршрути з вашого автомобіля.
ДОДАТОК ДЛЯ ПЛАНУВАННЯ МАРШРУТІВ INCONTROL

ДОДАТОК ДЛЯ ПЛАНУВАННЯ МАРШРУТІВ INCONTROL

Розширте можливості планування подорожей навігаційної системи Touch Pro за допомогою планувальника маршрутів громадського транспорту або пішохідних маршрутів для вашого смартфона.

Функції, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Jaguar наявність та повні умови для місцевого ринку. Деякі функції після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну, необхідно буде продовжити передплату. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.


Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від специфікації автомобіля (модель і трансмісія) і ринку, або вимагати встановлення інших функцій. Будь ласка, зверніться до місцевого дилера для отримання додаткової інформації або налаштуйте свій автомобіль онлайн.


Функції автомобіля повинні використовуватися водіями тільки тоді, коли це безпечно. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.


Тільки сумісні смартфони.


1.0Apple CarPlayTM є торговою маркою компанії Apple Inc. Можуть застосовуватися умови кінцевого користувача Apple Inc. Ваш автомобіль готовий до роботи з Apple CarPlay. Послуги, що пропонуються Apple CarPlay, залежать від доступності функцій у вашій країні, будь ласка, відвідайте https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay для отримання додаткової інформації


2.0Android Auto є торговою маркою компанії Google LLC. Ваш автомобіль готовий до роботи з Android Auto. Послуги, що пропонуються Android Auto, залежать від доступності функцій у вашій країні, див. https://www.android.com/auto/ для отримання додаткової інформації


3.0Зверніть увагу, не всі елементи доступні для всіх транспортних засобів та на всіх ринках, будь ласка, зверніться до свого дилера Jaguar.


4.0Доступно для завантаження з Apple App Store або Google Play для більшості смартфонів на базі Android та Apple iOS. Для коректної роботи додатка Jaguar Remote App потрібне підключення до мережі, сумісний смартфон, обліковий запис InControl та підписка на Remote. Щоб продовжити користуватися відповідною функціональністю після закінчення початкового періоду підписки, вам слід буде поновити підписку та продовжити передплату.