FLEET & BUSINESS СЕРВІС ТА ПІДТРИМКА
ПІДТРИМКА НА ДОРОЗІ JAGUAR ASSISTANCE

Jaguar Assistance – це програма всебічної підтримки, розроблена спеціально для власників Jaguar, що дозволяє водієві зберігати абсолютну впевненість під час кожної подорожі. Ця програма передбачає надання підтримки у випадку будь-якої непередбачуваної ситуації на дорозі – від неможливості продовжувати рух через поламку або нещасний випадок аж до незначних несправностей (ушкодження шин тощо). Послуги в рамках програми Jaguar Assistance надаються протягом 3-х років під час гарантійного періоду від виробника.

ГАРАНТІЯ ВИРОБНИКА - ВСЕБІЧНИЙ ЗАХИСТ

Ваш Jaguar - це досягнення інженерного мистецтва, дизайну та розробки. Якщо будь-яка запасна частина потребує ремонту або заміни через виробничий дефект протягом перших 3 років, це буде здійснено безкоштовно будь-яким сертифікованим дилером або сервісним центром. Всі ремонтні роботи виконуватимуть сертифіковані спеціалісти, будуть встановлені лише оригінальні запчастини Jaguar. Знову ж таки, це поєднання досвіду та захисту гарантує вам, що ваш транспортний засіб завжди в руках професіоналів.

ПІДМІННИЙ АВТОМОБІЛЬ/ ОТРИМАННЯ ТА ДОСТАВКА

Мережа дилерів Jaguars надає цілий ряд послуг стосовно підмінного автомобіля, щоб мінімізувати спричинені незручності.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
У НАДІЙНИХ РУКАХ

Жодних нарікань. Нехай все працює із годинниковою точністю завдяки нашим сертифікованим сервісним центрам Jaguar. У них є досвід, обладнання та оригінальні запчастини Jaguar - все, щоб підтримувати ваш автомобіль у первозданному стані.

3-РІЧНА ГАРАНТІЯ

Якщо ваш Jaguar має несправність через виробничий дефект, він буде безкоштовно відремонтований у найближчому сертифікованому сервісному центрі.

Гарантія не покриває Ваші шини, оскільки вони не підпадають під гарантію виробника.

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС
Онлайн запис вашого Jaguar на технічне обслуговування
Інструкція з експлутації
Завантажити та переглянути довідник, посібники та відео-інструкції Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте Ваш Jaguar обираючи варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.

ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ

*Послуги з надання підмінного автомобіля залежать від його наявності та підлягають бронюванню. Зверніться до вашого дилера для отимання детальної інформації.