АКСЕСУАРИ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН

Домашній улюбленець - також член вашої родини, а найприємніші спогади створюються всією сім'єю.

ДЛЯ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ - ЧЛЕНІВ РОДИНИ

Стильні та зручні рішення для подорожі з улюбленими тваринами. Наш асортимент аксесуарів дозволяє вашому вірному супутнику розтягнутись, розслабитися та насолодитися поїздкою, зберігаючи при цьому ваш автомобіль в чистоті. Давайте створювати спогади.

ПЕРЕГОРОДКА БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ НА ПОВНУ ВИСОТУ

ПЕРЕГОРОДКА БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ НА ПОВНУ ВИСОТУ

Міцний захист багажного відділення запобігає потраплянню предметів у салон. Особливості перегородки дозволяють встановлювати або знімати її за лічені хвилини. Захисна перегородка має люк, що дозволяє перевозити довгі предмети, такі як лижі. Відповідає правилам ECE-17.
ГУМОВЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

ГУМОВЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Цей килимок преміум якості призначений спеціально для захисту багажного відділення. Легкий та міцний, його легко знімати для чищення.
ГУМОВИЙ ЛОТОК ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

ГУМОВИЙ ЛОТОК ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Це високоякісне покриття, призначене спеціально для вашого автомобіля, захистить підлогу багажного відділення завдяки піднятій кромці по краях для захисту бічних стінок. Легке та міцне, його легко знімати для чищення.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ПАКЕТИ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН

Наші аксесуари для перевезення домашніх тварин забезпечують комфорт та безпеку ваших улюбленців, захищаючи транспортний засіб. Розроблений спеціально для Jaguar, пакет аксесуарів складається з перегородки на повну висоту та лотка або гумового покриття для багажного відділення. **

ПАКЕТ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН 1

ПАКЕТ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН 1

ПЕРЕГОРОДКА НА ПОВНУ ВИСОТУ ТА ГУМОВЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ БАГАЖНИКА

Поєднує гумове покриття багажного відділення та перегородку на повну висоту, щоб захистити як ваш автомобіль, так і вашого улюбленця. Гумовий килимок водонепроникний, що захищає килимове покриття підлоги багажника. Перегородка на повну висоту запобігає доступу до салону, при цьому забезпечує захист та комфорт домашньої тварини.
ПАКЕТ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН 2

ПАКЕТ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН 2

ПЕРЕГОРОДКА НА ПОВНУ ВИСОТУ ТА ГУМОВИЙ ЛОТОК ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Поєднує покриття для багажного відділення та перегородку на повну висоту для захисту як вашого автомобіля, так і вашого улюбленця. Покриття повністю водонепроникне, захищає підлогу багажника автомобіля та бічні стіни. Перегородка на повну висоту запобігає доступу до салону, при цьому забезпечує захист та комфорт вашого улюбленця.

*Доступні пакети аксесуарів для перевезення домашніх тварин для XF Sportbrake, E-PACE та F-PACE, звертайтесь до нас за детальною інформацією. Вартість актуальна на момент публікації та може бути змінена. Ціни залежать від марки автомобіля.

**Не доступне для автомобілів з повнорозмірним запасним колесом.