БЕЗПЕКА

Надійний автомобіль - це не просто транспортний засіб, здатний допомогти вам швидко і без зайвих зусиль дістатися до місця призначення. Також він повинен забезпечувати вашу безпеку під час поїздки. Тож для компанії Jaguar безпека завжди в пріоритеті.

При роботі над високоякісною конструкцією кузова ми використовуємо запозичені в аерокосмічній індустрії технології, що дозволяють нам створювати шасі, жорсткіші і на 400 кг легші ніж їхні попередники. Ці особливості позитивно позначаються на витраті палива, кількості викидів і динамічності керування автомобілем. Крім того, нові шасі набагато міцніші, відрізняються більш продуманою конструкцією і великою кількістю функцій забезпечення безпеки, що ще юільше розширюють і без того вражаючі захисні можливості автомобіля.


Візьмемо, наприклад, XE - автомобіль, несучий кузов якого виконаний із застосуванням великої кількості (75%) алюмінію. XE є найжорсткішим та найбільш аеродинамічним седаном з усіх моделей, коли-небудь створених Jaguar. Саме раціональне використання алюмінію дозволяє нам дотримуватися найсуворіших законодавчих нормативів і споживчих вимог щодо креш-тестів при створенні усіх автомобілів Jaguar.


Алюмінієві конструкції добре зарекомендували себе під час випробувань за реальних умов. Ми відтворювали аварії з використанням близько 60 шасі в ході циклів із 80 краш-тестів, під час низки яких автомобілю доводилося при ударі поглинати 100 МВт кінетичної енергії за 40 мілісекунд. Це робилося, аби переконатися, що при зіткненні ці шасі поведуть себе точно так, як заплановано.


Усього за 40 мілісекунд бампер, креш-бокси і поздовжні структури деформуються, зміщуючи двигун від ділянки зіткнення до області між салоном і місцем удару. Подушки безпеки і переднатягувачі ременів безпеки всередині автомобіля спрацьовують протягом 15 мілісекунд після зіткнення, допомагаючи пом'якшити удар для людей, що знаходяться в салоні. Крім того, після зупинки автомобіля відбувається автоматичне відключення паливного насоса, активація аварійних вогнів і розблокування дверей для полегшення виходу з автомобіля.

«СУЧАСНІ АВТОМОБІЛІ JAGUAR ПРОЕКТУЮТЬ ТАКИМ ЧИНОМ, ЩОБ ВІДПОВІДАТИ НАЙЧІТКІШИМ У СВІТІ ЗАКОНОДАВЧИМ НОРМАТИВАМ І СПОЖИВЧИМ ВИМОГАМ ЩОДО КРЕШ-ТЕСТІВ»

Автомобілі Jaguar дбають про безпеку не тільки пасажирів і водія в салоні, але й тих людей, які перебувають за його межами. Система автоматичного підведення капота для зменшення травм пішоходів при зіткненні * задіює приводний механізм, аби підняти капот приблизно на 6 см за 30 мілісекунд. Це допомагає пом'якшити зіткнення для пішоходів, захищаючи їх від травмування жорсткішими компонентами, такими як двигун і підвіскаДля автомобілів Jaguar доступний широкий асортимент передових систем допомоги водієві (ADAS), які надають водієві інформацію про оточуючий простір і ситуації на дорозі або автоматично вмикаються запобігаючи зіткненням.Не дивно, що XE і XF обидва отримали п'яти зіркові результати в європейській програмі оцінки нових автомобілів з найвищими балами в категоріях «Захист дорослих пасажирів (включаючи водія)», «Захист дітей», « Безпека пішоходів» та «Допомога в забезпеченні безпеки», що робить їх одними з найбільш високооцінених моделей у їхньому сегменті.Кевін Страйд, директор з розробки модельного ряду Jaguar, пояснює: «При розробці XE і XF ми неухильно прагнули досягти ідеалу. Забезпеченню безпеки приділялося менше уваги, ніж динаміці, продуктивності, елегантності та ефективності, в той час як суворість наших корпоративних стандартів часто перевищує суворість вимог законодавчих нормативів і споживчих випробувань. Абсолютно все, починаючи з розроблених для створення кузова алюмінієвих сплавів і закінчуючи передовою стереоскопічної камерою, використовуваної в системі автономного екстреного гальмування, було ретельно оптимізовано для забезпечення рівнів безпеки, що відповідають світовим стандартам».*Залежить від моделі та ринку.

yt:P_JPyCG44zs
Система автономного екстреного гальмування (AEB) автомобіля XF
ІНШІ ІСТОРІЇ
КУЗОВ ПОВНІСТЮ З АЛЮМІНІЮ

Дата публікації: 18-08-2016

Легка алюмінієва конструкція, що відрізняється підвищеною міцністю та надійністю, використовується при створенні автомобілів Jaguar вже понад 70 років.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
МІЖНАРОДНІ ОБ'ЄКТИ

Дата публікації: 18-08-2016

Ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб зробити автомобілі Jaguar найпотужнішими, найнадійнішими і найпродуктивнішими на ринку.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ВІРТУАЛЬНЕ ПРОЄКТУВАННЯ

Дата публікації: 18-08-2016

Ми вкладаємо великі інвестиції в передові інструменти для віртуального проєктування та інноваційні технології, що відкривають перед нами швидкі, ефективні та надійні способи розробки і створення нових продуктів. Завдяки цьому автомобілі Jaguar відрізняються підвищеною надійністю, міцністю і працездатністю.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ