ПРО JAGUAR
СУТНІСТЬ КОНЦЕПТА C-X17

Концептуальна модель C-X17 – перший спортивний кросовер Jaguar, що поєднав яскравий дизайн та інтелектуальну динаміку марки з перевагами високої посадки водія і значною універсальністю. Він демонструє новітню архітектуру алюмінієвих конструкцій Jaguar. Побудовані на ній автомобілі покликані бути еталоном якості, надійності та витривалості.

ВІД ІДЕЇ ДО ВТІЛЕННЯ

Універсальність досконалої модульної архітектури концепта C-X17, у якій широко застосовується алюміній, дозволяє створити на його базі чималу кількість моделей, не відмовляючись при цьому від унікального характеру, дизайну, динаміки, ходових якостей та розкоші, якими славиться Jaguar.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ
ВІД ІДЕЇ ДО ВТІЛЕННЯ

Універсальність досконалої модульної архітектури концепта C-X17, у якій широко застосовується алюміній, дозволяє створити на його базі чималу кількість моделей, не відмовляючись при цьому від унікального характеру, дизайну, динаміки, ходових якостей та розкоші, якими славиться Jaguar.

КРАСА JAGUAR

Концепт C-X17 мав вийти стильним, спортивним і захопливим. Він повинен був виділятися з юрби та водночас зберігати відчуття одвічної вишуканості, традиційної для Jaguar.

Розповідає Ієн Келлам, шеф-дизайнер Jaguar: «Ми створили C-X17 "з чистого аркуша", спираючись на чітко виражений набір принципів і глибоке розуміння того, що лежить в основі кожного Jaguar: вражаючі пропорції, чисті лінії, збалансовані форми. Рішучий і потужний, але водночас сповнений принадної чуттєвості, C-X17 – чистокровний Jaguar, поза всяким сумнівом».

РОЗУМНА НАЧИНКА

У салоні C-X17 інноваційна інтерактивна технологія поєднується з сучасним поглядом на використання традиційних високоякісних матеріалів і суто британської майстерності. Результатом такого союзу є справжня вишуканість та розкіш. Привітний дизайн і загальна практичність інтер'єру поряд із його універсальністю (у тому числі завдяки місткому багажнику) означає, що цей автомобіль буде зручним для сімейних поїздок та викликатиме невдавані емоції у водія під час самотніх подорожей.

ОРІЄНТОВАНІСТЬ НА ВОДІЯ
Упевнена посадка водія покликана забезпечити відчуття захищеності і занурення у розкіш салону. Однією з яскравих особливостей інтер’єру є широке застосування преміальних матеріалів, серед яких – рифлений алюміній та декоративні елементи з чорного шліфованого металу, що завдяки домінуванню темних відтінків посилюють відчуття вишуканості. Традиційна увага до деталей знайшла свій вияв і в оздобленні поворотного селектора трансмісії. Він декорований яскравим рутенієм та елегантно випливає з консолі після вмикання запалювання.
ІНТЕРАКТИВНА СИСТЕМА SURFACE CONTROL
Інноваційна інтерактивна система Surface Control – мультимедійний центр, що за допомогою кількох взаємозв'язаних сенсорних екранів поєднує усіх пасажирів з автомобілем. Кожен з них може завантажувати зі своїх мобільних пристроїв зображення, відео та звукові файли й обмінюватись ними з супутниками, а також спілкуватися з друзями у соціальних мережах.
MERIDIAN 3D SURROUND
Система об'ємного звучання з 28-ма динаміками, створена ексклюзивно для C-X17 експертами з британської компанії Meridian, використовує технологію Meridian Trifield 3D для забезпечення оптимального тривимірного звукового оточення навколо кожного з пасажирів.
КОНФІГУРАЦІЯ СИДІНЬ
Перший автомобіль кольору Caesium Blue, показаний на Франкфуртському автосалоні, мав чотири стильні індивідуальні крісла. А найновіша версія концепту C-X17 кольору Liquid Gold пропонує скористатися широкими можливостями п'ятимісного салону, який підкреслює універсальність автомобіля і його придатність для сімейних мандрівок. Обидві модифікації демонструють належний баланс між комфортом, підтримкою та універсальністю.
БАГАЖНИЙ ВІДСІК
До унікальних особливостей місткого багажника належать два крісла для відпочинку, що підіймаються з підлоги і можуть використовуватись за призначенням, коли автомобіль стоїть на місці з відкритою кришкою багажного відсіку.
ПАНОРАМНИЙ ДАХ
Унікальний дах концепту C-X17, що посилює відчуття світла та просторовості, складається з окремих контурних ламелей, які дають вражаючу панорамну оглядовість через своєрідний еліпс і дозволяють максимально милуватися краєвидами.
ЗАДНІЙ ПРИВІД
ЗАДНІЙ ПРИВІД

На поверхнях з нормальним зчепленням інтелектуальна система повного привода концепту C-X17 передає тягове зусилля виключно на задні колеса, що є унікальним явищем для сегмента спортивних кросоверів. Ця технологія дозволяє максимально розкрити славетні ходові якості Jaguar. Електроніка невпинно контролює поверхню дороги та завчасно реагує на пробуксовування коліс, сприяючи покращенню курсової стійкості на слизьких ділянках і дозволяючи водієві почуватися більш упевнено.

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ВЕКТОРОМ ТЯГИ
СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ВЕКТОРОМ ТЯГИ

Система керування вектором тяги (TVbB) не лише полегшує контроль автомобіля за рахунок втримання потрібної траєкторії на поворотах, а й знижує імовірність надмірного повертання.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕКУ ПРИ ВИХОДІ REAR EXIT DETECTION
СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕКУ ПРИ ВИХОДІ REAR EXIT DETECTION

Система Rear Exit Detection, яку отримав концепт C-X17, контролює безпеку усіх пасажирів автомобіля у момент відкривання дверей. Ця досконала система активної безпеки попереджає про наближення об'єктів, що можуть перебувати у «мертвій» зоні пасажирів.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ
ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Вражаюча динаміка, фантастичні ходові якості та взірцева економічність. Лінійка двигунів Jaguar C-X17 включає низку агрегатів різного об'єму, у тому числі нове сімейство потужних і продуктивних чотирициліндрових бензинових та дизельних двигунів. Концепт C-X17 вирізняється кращими у класі економічністю і рівнем викидів CO2, що стало реальним завдяки продуктивним двигунам та новій алюмінієвій платформі.

ГАЛЕРЕЯ

Аби ближче познайомитися з унікальним концептом C-X17, перегляньте галерею зображень.

Переглянути галерею
ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ
Щоб бути в курсі останніх новин та акцій від Jaguar, підпишіться на наші новини
Зв’яжіться з нами
Зв'яжіться з нами і спеціалісти Jaguar нададуть вам відповіді на ваші питання.
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar