ПРО JAGUAR

ПРО JAGUAR

СУТНІСТЬ КОНЦЕПТА C-X17

Концептуальна модель C-X17 – перший спортивний кросовер Jaguar, що поєднав яскравий дизайн та інтелектуальну динаміку марки з перевагами високої посадки водія і значною універсальністю. Він демонструє новітню архітектуру алюмінієвих конструкцій Jaguar. Побудовані на ній автомобілі покликані бути еталоном якості, надійності та витривалості.

ВІД ІДЕЇ ДО ВТІЛЕННЯ

Універсальність досконалої модульної архітектури концепта C-X17, у якій широко застосовується алюміній, дозволяє створити на його базі чималу кількість моделей, не відмовляючись при цьому від унікального характеру, дизайну, динаміки, ходових якостей та розкоші, якими славиться Jaguar.

РОЗУМНА НАЧИНКА

У салоні C-X17 інноваційна інтерактивна технологія поєднується з сучасним поглядом на використання традиційних високоякісних матеріалів і суто британської майстерності. Результатом такого союзу є справжня вишуканість та розкіш. Привітний дизайн і загальна практичність інтер'єру поряд із його універсальністю (у тому числі завдяки місткому багажнику) означає, що цей автомобіль буде зручним для сімейних поїздок та викликатиме невдавані емоції у водія під час самотніх подорожей.

ОРІЄНТОВАНІСТЬ НА ВОДІЯ

ОРІЄНТОВАНІСТЬ НА ВОДІЯ

Упевнена посадка водія покликана забезпечити відчуття захищеності і занурення у розкіш салону. Однією з яскравих особливостей інтер’єру є широке застосування преміальних матеріалів, серед яких – рифлений алюміній та декоративні елементи з чорного шліфованого металу, що завдяки домінуванню темних відтінків посилюють відчуття вишуканості. Традиційна увага до деталей знайшла свій вияв і в оздобленні поворотного селектора трансмісії. Він декорований яскравим рутенієм та елегантно випливає з консолі після вмикання запалювання.
ІНТЕРАКТИВНА СИСТЕМА SURFACE CONTROL

ІНТЕРАКТИВНА СИСТЕМА SURFACE CONTROL

Інноваційна інтерактивна система Surface Control – мультимедійний центр, що за допомогою кількох взаємозв'язаних сенсорних екранів поєднує усіх пасажирів з автомобілем. Кожен з них може завантажувати зі своїх мобільних пристроїв зображення, відео та звукові файли й обмінюватись ними з супутниками, а також спілкуватися з друзями у соціальних мережах.
MERIDIAN 3D SURROUND

MERIDIAN 3D SURROUND

Система об'ємного звучання з 28-ма динаміками, створена ексклюзивно для C-X17 експертами з британської компанії Meridian, використовує технологію Meridian Trifield 3D для забезпечення оптимального тривимірного звукового оточення навколо кожного з пасажирів.
КОНФІГУРАЦІЯ СИДІНЬ

КОНФІГУРАЦІЯ СИДІНЬ

Перший автомобіль кольору Caesium Blue, показаний на Франкфуртському автосалоні, мав чотири стильні індивідуальні крісла. А найновіша версія концепту C-X17 кольору Liquid Gold пропонує скористатися широкими можливостями п'ятимісного салону, який підкреслює універсальність автомобіля і його придатність для сімейних мандрівок. Обидві модифікації демонструють належний баланс між комфортом, підтримкою та універсальністю.
БАГАЖНИЙ ВІДСІК

БАГАЖНИЙ ВІДСІК

До унікальних особливостей місткого багажника належать два крісла для відпочинку, що підіймаються з підлоги і можуть використовуватись за призначенням, коли автомобіль стоїть на місці з відкритою кришкою багажного відсіку.
ПАНОРАМНИЙ ДАХ

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Унікальний дах концепту C-X17, що посилює відчуття світла та просторовості, складається з окремих контурних ламелей, які дають вражаючу панорамну оглядовість через своєрідний еліпс і дозволяють максимально милуватися краєвидами.
ЗАДНІЙ ПРИВІД
СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ВЕКТОРОМ ТЯГИ
СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕКУ ПРИ ВИХОДІ REAR EXIT DETECTION
ЕКОНОМІЧНІСТЬ

ГАЛЕРЕЯ

Аби ближче познайомитися з унікальним концептом C-X17, перегляньте галерею зображень.