КОНЦЕПТ–КАР I-PACE

Представляємо концепт I-PACE, познайомтеся з першим повністю електричним спортивним п’ятимісним кросовером Jaguar

Концепт I-PACE – це не просто бачення майбутнього. Це перший огляд серійного електромобіля, і ми створили унікальні електромобілі, приголомшливі та захоплюючі. Ми інвестуємо в інновації, щоб втілювати ультрасучасні екологічно чисті технології транспортних засобів, та допомагаємо споживачам краще зрозуміти електромобілі.

СМІЛИВИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Маючи вражаючі пропорції, що забезпечуються електротехнологіями, оригінальна конструкція Jaguar I-PACE створює унікальне враження від користування автомобілем майбутнього.

ДИЗАЙН I-PACE

Крім усього іншого, Jaguar I-PACE є справжнім інноваційним майбутнім у виробництві електромобілів.

ВРАЖАЮЧЕ ОЗДОБЛЕННЯ

"Справжнім викликом було створення електромобіля, який втілює ідею бренду Jaguar – електричним автомобілем, який зможе довести, що цей автомобіль створений вражати відчуття водія"
Ян Каллум, Директор з Дизайну

ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ

Концепт I-PACE поєднує у собі продуктивність Jaguar та легендарну вишуканість, якої ви очікуєте, щоб отримати дійсно захоплюючі, надзвичайні враження від водіння.

НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технології, що лежать в основі концепту I-PACE, стримані, але в той самий час повністю орієнтовані на отримання задоволення водієм та пасажирами під час кожної подорожі.

На фотографії зображено концепт автомобіля I-PACE. Запчастини, елементи керування та декору у серійному автомобілі можуть відрізнятись. Всі показники розгону, потужності, швидкості, об'єму акумулятора та часу зарядки є приблизними розрахунками виробника й надані для ознайомлення. Серійні автомобілі буде протестовано і сертифіковано до їх випуску, з офіційними даними, доступними для всіх клієнтів до замовлення.