ПРО JAGUAR
<center>БІЗНЕС JAGUAR</center>

Понад 90 років ми розширювали межі можливого у кращих традиціях нашого засновника – сера Вільяма Лайонса (William Lyons). Він наполіг на тому, що на противагу продукції конкурентів кожен автомобіль марки повинен поєднувати потужність та красу. Його безкомпромісна стратегія визначила нові стандарти, за якими ми живемо і досі.

Ми продовжуємо цю традицію з випуском нового F-TYPE. Цей неповторний двомісний спорткар є продовженням шляхетного родоводу, первістками якого стали моделі C, D та E-Type. Останній з них – невмирущий символ, що і донині вважається найкращим автомобілем у світі. Саме він започаткував цілий ринок, який сьогодні заново визначає модель F-TYPE.

Генотип Jaguar миттєво кидається у вічі в усій лінійці наших продуктів завдяки характерній чистоті ліній, яка є спільною ознакою всіх моделей. Маневрений і потужний, стрімкий і звабливий, упевнений та інстинктивний – усі ці якості притаманні нашим авто.

Як компанія, Jaguar сповнений життя. Ми пишаємось нашим значенням для світової і британської економіки, що полягає у створенні тисяч робочих місць водночас із боротьбою за вдосконалення автомобільної галузі Великобританії та усього світу. Завдяки глибокій відданості нашим базовим принципам Jaguar і надалі займатиме чільне місце в авангарді преміального сегмента.

Корпоративні цінності
Ми вважаємо, що бізнес потрібно вести чесно, відкрито і прозоро. Усе, що ми робимо, має успішно проходити контроль з боку громадськості.
ДЕТАЛЬНІШЕ
Керівництво
Від самого початку створення компанії напрямки розвитку Jaguar визначали інноватори та підприємці.
ДЕТАЛЬНІШЕ
Якість
Автомобілі Jaguar складають на наших сучасних конвеєрах у місті Касл Бромвіч. Тут панує вражаюча атмосфера.
ДЕТАЛЬНІШЕ
Суспільство
Компанія Jaguar Land Rover прагне підтримувати чудові тривкі стосунки із суспільством.
ДЕТАЛЬНІШЕ
ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ
Щоб бути в курсі останніх новин та акцій від Jaguar, підпишіться на наші новини
Зв’яжіться з нами
Зв'яжіться з нами і спеціалісти Jaguar нададуть вам відповіді на ваші питання.
ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ТЕСТ-ДРАЙВ
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar