ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ

Розумні технології та інновації є основою всього, що ми робимо - від покращення ходових характеристик до підвищення ефективності.

МАЙБУТНЄ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Від шин з низьким опором коченню до акумуляторних електромобілів, водіння яких викликає захват. Кожен Jaguar - це свято інтелектуальних технологій.

КУЗОВ ПОВНІСТЮ З АЛЮМІНІЮ
Використання алюмінію дає нам можливість побудувати шасі, що значно легше, ніж аналог зі сталі, допомагаючи при цьому покращити економію пального, знизити викиди та забезпечити більшу динаміку водіння.
ДВИГУНИ INGENIUM
Найсучасніші двигуни Ingenium від Jaguar спроектовані та розроблені для досягнення максимальної продуктивності та екологічності одночасно із зменшенням експлуатаційних витрат для власників автомобілів.
ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ
Jaguar I-PACE - повністю електричний позашляховик, що притягує погляди. Він пропонує справжні характеристики Jaguar та нульові викиди з вихлопних труб, що відображає наш успіх у розробці новітніх технологій та нових силових агрегатів.
ПОВНИЙ ПРИВОД
Система повного приводу Jaguar (AWD) з інтелектуальною динамікою Intelligent Driveline Dynamics постійно контролює швидкість та тягу кожного колеса, а також підвіску, кермо та гальма, щоб забезпечити більшу стабільність, впевненість та спокій за будь-яких умов.
ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ВІТРОВЕ СКЛО
Проекційний дисплей (HUD) дозволяє виводити ключову інформацію про водіння на вітрове скло. Він відрізняється чіткою повнокольоровою графікою високої роздільної здатності, дозволяючи вам з легкістю переглядати дані про поїздку.
ЕЛЕКТРИЧНІ ДВИГУНИ
I-PACE приводиться в рух двома синхронними електродвигунами з постійним магнітом, інтегрованими на обох осях, тим самим забезпечуючи 400к.с. та 696Нм корисного крутного моменту та прискорення від 0-100 км / год за 4,8 секунди.
СИСТЕМА АДАПТИВНОГО ВІДГУКУ НА РІЗНІ ДОРОЖНІ УМОВИ ADAPTIVE SURFACE RESPONSE
Система адаптивного відгуку на різні дорожні поверхні (AdSR) постійно контролює навколишнє середовище та коригує відповідні параметри двигуна та гальм. Після увімкнення, вона працює на всіх швидкостях, щоб підтримати вас у несприятливу погоду та на складних поверхнях.
БЕЗПІЛОТНІ АВТОМОБІЛІ
Jaguar співпрацює з компанією Waymo, щоб розробити Jaguar I-PACE з автопілотом. Перший в світі безпілотний електричний транспортний засіб забезпечить оптимальну безпеку та надійність.
ДВА КУЛЬТОВІ БРЕНДИ

Нашим широким портфоліо, що охоплює лінійки автомобілів Jaguar та Land Rover, можна з легкістю керувати за допомогою однієї зручної корпоративної угоди. Наш широкий асортимент транспортних засобів гарантує, що ми зможемо задовольнити потреби всіх наших клієнтів, від водія автомобіля компанії до менеджера автопарку.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ АВТОМОБІЛІ
Знайти спеціаліста
Знайти спеціаліста з корпоративних продажів Jaguar поряд з вами
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
Зв’яжіться з нами
Зверніться до нас, щоб отримати допомогу клієнтам Jaguar або відповіді на загальні питання
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури для корпоративних клієнтів