ВІТАЄМО КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

Задоволення потреб водіїв автомобілів компанії, керівників автопарку, клієнтів з малого бізнесу та клієнтів із спеціалізованих секторів.

МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ

Тут ви можете дізнатися більше та порівняти наші зразкові розкішні автомобілі, а також знайти детальну інформацію про комплексні послуги, розроблені для підтримки вас та вашого бізнесу.

НАШ ПІДХІД

Представляючи найкраще в галузі інженерної майстерності та дизайну, Jaguar пропонує ряд транспортних засобів для організацій усіх розмірів. Наша міжнародна присутність та досвід гарантують, що ми зможемо задовольнити всі потреби вашого автопарку та бізнесу, в якій би країні світу ви не знаходились.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДВА КУЛЬТОВІ БРЕНДИ

Нашим широким портфоліо, що охоплює лінійки автомобілів Jaguar та Land Rover, можна з легкістю керувати за допомогою однієї зручної корпоративної угоди. Наш широкий асортимент транспортних засобів гарантує, що ми зможемо задовольнити потреби всіх наших клієнтів, від водія автомобіля компанії до менеджера автопарку.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ АВТОМОБІЛІ
ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА

Переконайтеся, що ваш Jaguar отримує найкращий догляд та захист завдяки нашому спеціально розробленому асортименту товарів та послуг.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ'ЯЗКУ

При виникненні будь-яких питань, пов’язаних з вимогами вашого бізнесу або автопарку, зверніться до члена нашої команди.

Зв’яжіться з нами
ЗНАЙТИ СПЕЦІАЛІСТА
Знайти спеціаліста з корпоративних продажів поряд з вами
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
Зв’яжіться з нами
Зверніться до нас, щоб отримати допомогу клієнтам Jaguar або відповіді на загальні питання
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar