ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ

Розумні технології та інновації є основою всього, що ми робимо - від покращення ходових характеристик до підвищення ефективності.

МАЙБУТНЄ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Від шин з низьким опором коченню до акумуляторних електромобілів, водіння яких викликає захват. Кожен Jaguar - це свято інтелектуальних технологій.

КУЗОВ ПОВНІСТЮ З АЛЮМІНІЮ

КУЗОВ ПОВНІСТЮ З АЛЮМІНІЮ

Використання алюмінію дає нам можливість побудувати шасі, що значно легше, ніж аналог зі сталі, допомагаючи при цьому покращити економію пального, знизити викиди та забезпечити більшу динаміку водіння.
ДВИГУНИ INGENIUM

ДВИГУНИ INGENIUM

Найсучасніші двигуни Ingenium від Jaguar спроектовані та розроблені для досягнення максимальної продуктивності та екологічності одночасно із зменшенням експлуатаційних витрат для власників автомобілів.
ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ

ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ

Jaguar I-PACE - повністю електричний кросовер, що притягує погляди. Він пропонує справжні характеристики Jaguar та нульові викиди з вихлопних труб, що відображає наш успіх у розробці новітніх технологій та нових силових агрегатів.
ПОВНИЙ ПРИВОД

ПОВНИЙ ПРИВОД

Система повного приводу Jaguar (AWD) з інтелектуальною динамікою Intelligent Driveline Dynamics постійно контролює швидкість та тягу кожного колеса, а також підвіску, кермо та гальма, щоб забезпечити більшу стабільність, впевненість та спокій за будь-яких умов.
ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ВІТРОВЕ СКЛО

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ВІТРОВЕ СКЛО

Проекційний дисплей (HUD) дозволяє виводити ключову інформацію про водіння на вітрове скло. Він відрізняється чіткою повнокольоровою графікою високої роздільної здатності, дозволяючи вам з легкістю переглядати дані про поїздку.
ЕЛЕКТРИЧНІ ДВИГУНИ

ЕЛЕКТРИЧНІ ДВИГУНИ

I-PACE приводиться в рух двома синхронними електродвигунами з постійним магнітом, інтегрованими на обох осях, тим самим забезпечуючи 400к.с. та 696Нм корисного крутного моменту та прискорення від 0-100 км / год за 4,8 секунди.
СИСТЕМА АДАПТИВНОГО ВІДГУКУ НА РІЗНІ ДОРОЖНІ УМОВИ ADAPTIVE SURFACE RESPONSE

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО ВІДГУКУ НА РІЗНІ ДОРОЖНІ УМОВИ ADAPTIVE SURFACE RESPONSE

Система адаптивного відгуку на різні дорожні поверхні (AdSR) постійно контролює навколишнє середовище та коригує відповідні параметри двигуна та гальм. Після увімкнення, вона працює на всіх швидкостях, щоб підтримати вас у несприятливу погоду та на складних поверхнях.
БЕЗПІЛОТНІ АВТОМОБІЛІ

БЕЗПІЛОТНІ АВТОМОБІЛІ

Jaguar співпрацює з компанією Waymo, щоб розробити Jaguar I-PACE з автопілотом. Перший в світі безпілотний електричний транспортний засіб забезпечить оптимальну безпеку та надійність.