КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми постійно працюємо над покращенням екологічних показників та надаємо величезне значення роботі для підтримки життя спільнот.

ЕКОЛОГІЧНЕ МАЙБУТНЄ

Екологічність - один із основних принципів, якими керується наш бізнес. Jaguar постійно розширює межі інновацій, щоб покращити екологічність протягом усього життєвого циклу наших транспортних засобів, від розробки та виробництва до продуктивності та можливої ​​утилізації.

ДУМКИ ПРО МАЙБУТНЄ

Ми скоротили використання води на наших заводах на 70% в процесі виробництва, досягли 54% зменшення загального обсягу відходів, що відправляються на сміттєзвалища, та створили найбільшу в світі систему сонячних батарей на даху у нашому Центрі з виробництва двигунів у Великобританії. Ми також зобов’язалися використовувати більше переробленого алюмінію у виробництві та гарантуємо, що наші провідні постачальники дотримуються аналагічної «найкращої практики» щодо екологічності.

ДВА КУЛЬТОВІ БРЕНДИ

Нашим широким портфоліо, що охоплює лінійки автомобілів Jaguar та Land Rover, можна з легкістю керувати за допомогою однієї зручної корпоративної угоди. Наш широкий асортимент транспортних засобів гарантує, що ми зможемо задовольнити потреби всіх наших клієнтів, від водія автомобіля компанії до менеджера автопарку.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ АВТОМОБІЛІ
Знайти спеціаліста
Знайти спеціаліста з корпоративних продажів Jaguar поряд з вами
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
Зв’яжіться з нами
Зверніться до нас, щоб отримати допомогу клієнтам Jaguar або відповіді на загальні питання
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури для корпоративних клієнтів