ХАРАКТЕР ЗВУКУ

Поява електромобілів на дорогах, назавжди змінить звучання вашого міста.

Усі, хто бачив (та чув) «Формулу Е», знають, що електромобілі значно тихіші за автомобілі з двигунами внутрішнього згорання. Дійсно, це відносно тихе звучання є фактором, який дозволив організувати гоночну серію «ФормулиE» у міських умовах, місцях недосяжТака тиша буде також особливістю нових електричних автомобілів Jaguar, і це особливо хороша новина для водіїв та жителів міст. Проте такий рівень тиші матиме свої наслідки.

yt:hMZM6gvRSJ4
I‑PACE Concept | ХАРАКТЕР ЗВУКУ

«Міста стануть значно тихішими з приходом електромобілів. І це кидає нам нові виклики, адже виникає потенційний ризик, що пішоходи можуть не чути наближення електромобіля. Будучи і самі жителями міст, ми маємо впевнитися у тому, що наші автомобілі є безпечними».
Ян Саффілд, технічний спеціаліст NVH, Jaguar Land Rover

Автомобілі Jaguar завжди вирізнялися характерним звучанням, проте новий електромобіль буде безшумним. Ми сміливо заявляємо, що новий Jaguarє безпечним, адже на низькій швидкості він матиме новий тип сигналу для пішоходів, аби сповіщати про свою присутність і напрямок руху. Дізнатися, яким саме буде цей звук, клієнти зможуть тестуючи модель Jaguar, коли вона з’явиться на ринку у 2018 році.

БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ
КОНЦЕПТ–КАР I-PACE
Представляємо концепт I-PACE, познайомтеся з першим повністю електричним спортивним п’ятимісним кросовером Jaguar
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО I‑PACE CONCEPT
JAGUAR RACING
Competing on the track in the FIA Formula E World Championship provides us with a real life, fast-track test bed for perfecting electric car technologies.
КОНЦЕПТ-КАР I-PACE: <br> ІЗ ПЕРЕГОНІВ НА ДОРОГИ
Досліджуємо перший електричний позашляховик від Jaguar.
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО RACE TO ROAD