СТВОРЮЮЧИ ЕНЕРГІЮ

Використовуючи досвід та знання, отримані на гоночних серіях, ми робимо великі кроки вперед у розробці наших серійних автомобілів. Інноваційна технологія гальмування нашого спортивного автомобіля I - TYPE допомогла нам створити ще більше енергії для акумулятора в нашому першому електричному концепт-карі.

Чи знаєте ви, що впродовж усього однієї гонки автомобіль Panasonic Jaguar Racing «ФормулиE» може отримати достатню кількість енергії за рахунок технології розумного гальмування, збільшуючи діапазон заряду на 15%? Як? Використовуючи новітні технології регенераціїКонцепт-кар I-PACE подарував нашим дизайнерам розкіш почати розробку суто електричної платформи з нуля. Завдяки тому, що велика батареярозміщена між колесами та двигунами на кожній вісі ми змогли змінити фундаментальні пропорції позашляховика.

У звичайному двигуні внутрішнього згоряння автомобіль уповільнюється внаслідок тертя гальмівних колодок на диски, яке виникає після використання педалі гальм. Кінетична енергія транспортного засобу перетворюється на теплову енергію, яка по суті витрачається даремно. Однак в електричному транспортному засобі (BEV) електричний двигун може конвертувати цю кінетичну енергію в електрику, щоб поповнити заряд акумулятора та збільшити відстань, яку ви можете подолати на одному заряді.

У «Формулі E» тривалість перегонів однакова для кожного учасника, а кількість енергії, дозволена для завершення гонки, також зафіксована на 56 кіловат-годинах, тож перевага регенеративного гальмування у гонках перетворюється на додаткову продуктивність. Інтенсивність електричної гоночної серії дійсно випробовує деталі автомобіля до межі можливого - так само, як випробовує інженерів – і Jaguar отримує неймовірні переваги, беручи участь у розробці як електричних гоночних автомобілів, так і серійних дорожніх електрокарів.

yt:XqmDUEb4trM
Концепт I-PACE | Створюючи енергію

"Середовище «Формули E» надзвичайно хвилююче та кидає багато викликів інженерам. Ми можемо використовувати те, чого ми вже навчилися, в нових розробках електричних компонентів для створення нового покоління серійних електромобілів Jaguar».
Річард Девенпорт - менеджер з досліджень, технології «Формули E»

Технологія регенеративного гальмування в новому електромобілі Jaguar також, імовірно, змінить ваш стиль водіння. Водіння "однією педаллю" – використовуючи лише прискорення - стає можливим, коли водій починає усвідомлювати імпульс і динаміку електромобіля.

Поряд з цими значними технологічними змінами, новаторський концепт I-PACE усе ще залишається справжнім Jaguar.

"Це електромобіль, але передусім це Jaguar, тому він повинен відповідати характеристикам, які наші клієнти знають і люблять у наших автомобілях. Зрозуміло, що автомобіль повинен мати неймовірний дизайн як всередині, так і зовні. Він повинен бути зручним та вишуканим, але водночас він також повинен нести у собі захоплюючу та хвилюючу динаміку водіння. Саме ці характеристики концепту I-PACE будуть захоплювати ще більше потенційних клієнтів".
Ян Хобан, директор лінійки Jaguar

БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ
КОНЦЕПТ–КАР I-PACE
Представляємо концепт I-PACE, познайомтеся з першим повністю електричним спортивним п’ятимісним кросовером Jaguar
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО I‑PACE CONCEPT
JAGUAR RACING
Competing on the track in the FIA Formula E World Championship provides us with a real life, fast-track test bed for perfecting electric car technologies.
КОНЦЕПТ-КАР I-PACE: <br> ІЗ ПЕРЕГОНІВ НА ДОРОГИ
Досліджуємо перший електричний позашляховик від Jaguar.
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО RACE TO ROAD