80 РОКІВ JAGUAR
ЕВОЛЮЦІЯ ДИЗАЙНУ: 80 РОКІВ JAGUAR

Вісімдесят років існування бренду Jaguar означає 80 років існування легендарного дизайну. За останні вісім десятиліть ми можемо прсотежити деякі ключові елементи дизайну. Саме вони роблять сім'ю Jaguar такою впізнавальною.

ЕВОЛЮЦІЯ ДИЗАЙНУ: 80 РОКІВ JAGUAR - 1935 - 1959
У першій частині йдеться про перші роки еволюції з 1935 по 1959 рік. Ми почнемо з найпершої моделі Jaguar і перейдемо до успіху в автоспорті і створення новаторського сегмента спортивних седанів.
ЧИТАТИ СТАТТЮ ПОВНІСТЮ
ЕВОЛЮЦІЯ ДИЗАЙНУ: 80 РОКІВ JAGUAR - 1960 - 1996
Сім'я Jaguar змінювалась з часом, але дух в сучасному модельному ряді залишився незмінним. У другій частині ми почнемо з 1960-х років і прослідкуємо, як створювалась легендарна спадщина. Адже саме в цей час відбувалося становлення знакового дизайну Jaguar. Саме цей період продовжує бути джерелом натхнення при створенні сучасних автомобілів.
ЧИТАТИ СТАТТЮ ПОВНІСТЮ
ЕВОЛЮЦІЯ ДИЗАЙНУ: 80 РОКІВ JAGUAR - 1997 - 2016
В новому тисячолітті відбулося оновлення дизайну Jaguar. Він розвивався, спираючись на досвід попередніх років, і водночас виходив далеко за межі попередніх консервативних рішень. Поступово народжувалося зовсім нове бачення. Важливу роль в розвитку дизайну зіграв Ян Каллум, який перебував на посаді директора з дизайну Jaguar з 1997 року. Протягом наступних двох десятиліть виникло нове бачення актуальне для умов сьогодення, джерелом якого став досвід минулих років.
ЧИТАТИ СТАТТЮ ПОВНІСТЮ
ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ
Підпишіться, щоб отримувати найактуальніші новини від Jaguar
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
Зв'яжіться з нами і спеціалісти Jaguar нададуть вам підтримку та дадуть відповіді на ваші питання.
Завантажити брошуру
Замовте тест-драйв, зв'язавшись з місцевим дилером Jaguar.
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого дилера Jaguar