ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ INCONTROL

ДОДАЙТЕ НОВІ ФУНКЦІЇ, БЕЗДРОТОВЕ ОНОВЛЕННЯ ПЗ

Останнє оновлення для системи InControl Touch Pro - це ще більше зручності при користуванні, додаткові функції і новий сенсорний інтерфейс. Воно є безкошовним для автомобілів певних моделей і можливість оновлення програмного забезпечення по бездротовому зв'язку.

БЕЗДРОТОВЕ ОНОВЛЕННЯ ПЗ

БЕЗДРОТОВЕ ОНОВЛЕННЯ ПЗ

Щоб встановити останнє оновлення InControl Touch Pro зверніться до офіційного дилера Jaguar. Надалі ви зможете оптимізувати системи вашого автомобіля самостійно завдяки системі бездротового оновлення ПЗ через Wi-Fi або за допомогою SIM-карти. Оновлення програмного забезпечення допомагає вдосконалити роботу ключових систем вашого автомобіля, таких як InControl Touch Pro, щоб забезпечити максимальну віддачу від Вашого Jaguar.

ЯК ВСТАНОВИТИ ОНОВЛЕННЯ

Зв'яжіться з офіційним дилером Jaguar щоб дізнатися, чи можлива установка останніх оновлень системи InControl Touch Pro на ваш автомобіль. Це залежить від модельного року, типу інформаційно-розважальної системи і характеристик сенсорного екрану.

МОДЕЛЬНИЙ РІК ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ
ВАША ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З ОФІЦІЙНИМ ДИЛЕРОМ

Щоб переконатися, що на ваш Jaguar може бути встановлено останнє оновлення програмного забезпечення, зверніться в дилерський центр Jaguar