ЗА КЕРМОМ JAGUAR ВЗИМКУ

ЗА КЕРМОМ JAGUAR ВЗИМКУ

ВОДІННЯ ВЗИМКУ

Кожна подорож у вашому Jaguar повинна бути такою ж хвилюючою, як і перша, незалежно від пори року. Щоб ваш Jaguar працював на піку своїх можливостей протягом всієї зими, дотримуйтесь порад наших експертів для захисту вас та вашого автомобіля.

СЕРТИФІКОВАНІ ЗИМОВІ ШИНИ JAGUAR

Для максимального зчеплення та мінімального зносу на складних поверхнях взимку, зимові шини Jaguar спеціально розроблені для високих вимог до функціональності вашого Jaguar. Вони виготовляються з матеріалів, придатних для використання при температурі нижче 7 ° C, та мають 1500 прорізів (канавок) для відштовхування від снігу, води, льоду та сльоту. У порівнянні зі стандартними шинами гальмівний шлях можна скоротити до 59%. Для отримання додаткової інформації та придбання сертифікованих зимових шин Jaguar, зверніться до найближчого дилера.

ДІАГНОСТИКА JAGUAR WINTER HEALTH CHECK

Безпека, душевний спокій та оптимальна ефективність автомобіля - це переваги діагностики автомобіля Jaguar. Куди б ви не планували вирушити цією зимою, зробіть наш сервісний відділ своїм першим пунктом призначення. Відвідайте сертифікований сервісний центр Jaguar, де фахівці зможуть перевірити ключові компоненти - від склоочисників до гальм. Щоб отримати детальнішу інформацію, зверніться до місцевого дилера.

СПРОБУЙТЕ ДОСВІД ВОДІННЯ НА ЛЬДУ ICE DRIVING EXPERIENCE

Розвивайте вдосконалені навички водіння взимку замовивши тест драйв улюбленої моделі у наближчому дилерському центрі.