ВВЕДЕННЯ ДО ALL WHEEL DRIVE

ВВЕДЕННЯ ДО ALL WHEEL DRIVE

ВВЕДЕННЯ ДО ALL WHEEL DRIVE

All-Wheel Drive (AWD) стало все більше популярним вибором, та для багатьох це - вирішальний фактор у їхньому виборі автомобіля. З AWD хетчбеки та AWD седани, AWD кросовери та AWD спортивні автомобілі, діапазон транспортних засобів, що пропонують забагато. Але що таке AWD, і чому це корисно?

ЩО ТАКЕ ALL-WHEEL DRIVE?

All wheel drive дає водієві підвищену впевненість на будь-якій дорожній поверхні і в будь-яку погоду. Система поширює потужність від двигуна до всіх чотирьох коліс, замість всього двох, забезпечуючи збільшене зчеплення. Від вільних гравійних поверхонь в середині літа до крижаних зимових доріг, всі колеса приводять в рух більше стабільно та контрольовано.
 
Система завжди активна і працює безперервно без потреби водія перемикатися з двох коліс на All wheel drive.
All wheel drive є не тільки більш безпечним, його тяга доставляє більш динамічне поводження та більше самоволодіння під час жвавого ведення автомобіля.

СИСТЕМА ALL WHEEL DRIVE ВІД JAGUAR

All wheel drive є наявний в різноманітних моделях Jaguar. F-TYPE, XE, XF, F ‑ PACE та E-PACE оснащені нашим інноваційним та унікальним, інтелектуальним та динамічним приводом AWD. Обидві системи спроектовані таким чином, що в нормальних умовах керування 90% обертаючого моменту здійснюється на задні колеса. Це гарантує, що кожен з наших автомобілів AWD зберігає відчуття динамічного заднього колеса Jaguar для більш приємного водіння.
 
Коли системи виявляють, що потрібно більше тяги, вони безперешкодно передають стільки крутного моменту, скільки потрібно переднім колесам, щоб поліпшити стабільність. Системи постійно працюють, щоб знайти оптимальний баланс тяги та продуктивності, тому момент, коли вони встановлюють, то додаткової тяги більше не потрібно, влада повертається до задньої осі.