ПІДТРИМКА ВЛАСНИКІВ JAGUAR
КОЛЕСА ТА ШИНИ JAGUAR

З моменту створення вашого Jaguar шини є ключовим компонентом у загальному дизайні та інженерній майстерності, оскільки вони гарантують його потужність.


Коли справа стосується шин, ми завжди діємо з обережністю. Тому ми настійно рекомендуємо вибирати для вашого Jaguar тільки ті шини, які були відібрані, розроблені та протестовані. Вони мають певну конструкцією та склад, а також розроблені та налаштовані для підвищення продуктивності. Використовуючи лише сертифіковані шини Jaguar , ви допоможете зберегти повну гарантію на ваш автомобіль.Випробування та розробка сертифікованих шин Jaguar проводяться у всьому світі на безлічі різних трас та дорожніх покриттів. Усі шини, встановлені при виробництві автомобіля, повинні відповідати балансу продуктивності в багатьох сферах, включаючи рівень зчеплення шин, керованість (на вологій та сухій поверхні), стабільність на високих швидкостях, комфорт під час їзді, знос шин та витрату пального.

АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте свій Jaguar за допомогою широкого асортименту аксесуарів, спеціально розроблених для вашого автомобіля. Ви також знайдете великий вибір аксесуарів для домашніх тварин, які підходять саме вашому улюбленцю.
КАТАЛОГ АКСЕСУАРІВ
WLTP
Стислий простий посібник щодо нових показників ефективності споживання пального.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
НОВИЙ ДИЗЕЛЬ, БЕНЗИН ЧИ ЕЛЕКТРО?
Наші існуючі бензинові та нові дизельні двигуни - найчистіші та найефективніші серед усіх, які ми коли-небудь виготовляли. Наш новий електричний силовий агрегат - це майбутнє водіння. Який з двигунів підходить саме вам?
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
САЖЕВИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ
Що таке сажевий фільтр для дизельних двигунів (DPF) та чому він важливий?
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ПОСІБНИКИ ТА ІНСТРУКЦІЇ
Чи знаєте ви, що можете завантажити посібники та стислі інструкції для вашого Jaguar?
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЕЛЕКТРОННА ПЕРЕВІРКА СТАНУ АВТОМОБІЛЯ
Перш ніж провести сервісне обслуговування або відремонтувати ваш Jaguar, ми проводимо безкоштовну електронну перевірку стану автомобіля (eVHC).
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС
Забронювати технічне обслуговування вашого Jaguar онлайн
Інструкція з експлутації
Завантажити та переглянути довідник, посібники та відео-інструкції Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте Ваш Jaguar обираючи варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.