ЗА КЕРМОМ JAGUAR ВЗИМКУ
ВОДІННЯ ВЗИМКУ

Кожна подорож у вашому Jaguar повинна бути такою ж хвилюючою, як і перша, незалежно від пори року. Щоб ваш Jaguar працював на піку своїх можливостей протягом всієї зими, дотримуйтесь порад наших експертів для захисту вас та вашого автомобіля.

СЕРТИФІКОВАНІ ЗИМОВІ ШИНИ JAGUAR

Для максимального зчеплення та мінімального зносу на складних поверхнях взимку, зимові шини Jaguar спеціально розроблені для високих вимог до функціональності вашого Jaguar. Вони виготовляються з матеріалів, придатних для використання при температурі нижче 7 ° C, та мають 1500 прорізів (канавок) для відштовхування від снігу, води, льоду та сльоту. У порівнянні зі стандартними шинами гальмівний шлях можна скоротити до 59%. Для отримання додаткової інформації та придбання сертифікованих зимових шин Jaguar, зверніться до найближчого дилера.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
ПОСЛУГА ЗБЕРІГАННЯ ШИН JAGUAR

Дилери Jaguar можуть організувати безпечне зберігання літніх шин в одному з наших регіональних складів, щоб підтримувати їх стан протягом зимових місяців, одночасно встановив вам зимові шини.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
ЛАНЦЮГИ ПРОТИ КОВЗАННЯ ДЛЯ ШИН JAGUAR

Щоб захистити вас на найгіршій поверхні ми рекомендуємо інвестувати в текстильні чохли Snow Sock Winter Traction Aid, які легко встановлюються, запобігають ковзанню та підходять для поліпшення зчеплення всіх чотирьох коліс, або у ланцюги проти козання Snow Traction System, які встановлюються лише на задні колеса.

КАТАЛОГ АКСЕСУАРІВ
ДІАГНОСТИКА JAGUAR WINTER HEALTH CHECK

Безпека, душевний спокій та оптимальна ефективність автомобіля - це переваги діагностики автомобіля Jaguar. Куди б ви не планували вирушити цією зимою, зробіть наш сервісний відділ своїм першим пунктом призначення. Відвідайте сертифікований сервісний центр Jaguar, де фахівці зможуть перевірити ключові компоненти - від склоочисників до гальм. Щоб отримати детальнішу інформацію, зверніться до місцевого дилера.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
ЗИМОВІ АКСЕСУАРИ

Насолоджуйтесь зимою за допомогою специфічних аксесуарів для сезону - від підставок для лиж та тримачів сноубордів, до килимка для багажного відділення та гумових килимків. Виберіть варіанти з колекції Style, Sporting, Touring або Outdoor Accessory Lifestyle та персоналізуйте свій Jaguar відповідно до ваших потреб. Наші аксесуари встановлюють виключно кваліфіковані техніки Jaguar, вони мають 12-місячну гарантію, що необмежується пробігом.

КАТАЛОГ АКСЕСУАРІВ
СПРОБУЙТЕ ДОСВІД ВОДІННЯ НА ЛЬДУ ICE DRIVING EXPERIENCE

Розвивайте вдосконалені навички водіння взимку замовивши тест драйв улюбленої моделі у наближчому дилерському центрі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС
Онлайн запис вашого Jaguar на технічне обслуговування
Інструкція з експлутації
Завантажити та переглянути довідник, посібники та відео-інструкції Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте Ваш Jaguar обираючи варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.