СЕРВІС ТА ПІДТРИМКА
огляд

Jaguar працює ще краще, коли він знаходиться під спостереженням досвідчених фахівців. Саме тому важливо, щоб ваш автомобіль проходив огляд та обслуговувався на офіційних сервісних станціях дилерської мережі Jaguar.

ЗАПИСАТИСЯ НА JAGUAR СЕРВІС ONLINE

Відтепер ви можете записатися на технічне обслуговування вашого Jaguar онлайн за допомогою нашого нового інтегрованого інструменту бронювання. Просто введіть дані свого автомобіля, оберіть дилера та виберіть варіанти обслуговування. Потім зазначте потрібну дату та час, обравши із доступних інтервалів, і ми підтвердимо ваше відвідування електронною поштою.

ЗАПИС ДО СЕРВIС ЦЕНТРУ
Калькулятор ТО
ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ
У даному розділі ви можете отримати інформацію про рекомендовану роздрібну ціну на будь-яку оригінальну запасну частину для автомобіля Jaguar. Стосовно наявності запасної частини на складі у офіційних дилерів Jaguar в Україні, строків та умов доставки просимо звертатись до найближчого дилера Jaguar.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ONLINE ІСТОРІЯ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Отримайте доступ до сервісних записів у будь-якому місці та у зручний для Вас час
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
РЕМОНТ
Jaguar працює ще краще, коли він знаходиться під спостереженням досвідчених фахівців
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
EURO 6

Роз’яснення стосовно того, як екологічний стандарт «Євро 6» щодо викидів стосується наших автомобілів, водіїв та навколишнього середовища.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ВОДІННЯ ВЗИМКУ
Кожна подорож у вашому Jaguar повинна бути такою ж хвилюючою, як і перша, незалежно від пори року. Щоб ваш Jaguar працював на піку своїх можливостей протягом всієї зими, дотримуйтесь порад наших експертів для захисту вас та вашого автомобіля.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
CASTROL
Кожен двигун Jaguar починає своє життя з мастилом Castrol всередині. Дізнайтеся, чому Castrol EDGE Professional єдине мастило, яке рекомендує Jaguar.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС
Онлайн запис вашого Jaguar на технічне обслуговування
Інструкція з експлутації
Завантажити та переглянути довідник, посібники та відео-інструкції Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте Ваш Jaguar обираючи варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.