ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТУ EURO 6
СТАНДАРТ EURO 6, ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ВИБІРКОВОЇ КАТАЛІТИЧНОЇ НЕЙТРАЛІЗАЦІЇ: ЩО ТАКЕ РЕАГЕНТ-ВІДНОВЛЮВАЧ DEF, ЯК ПОПОВНИТИ ЙОГО РІВЕНЬ ТА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

Роз’яснення стосовно того, як екологічний стандарт «Euro 6» щодо викидів стосується наших автомобілів, водіїв та навколишнього середовища.

ЩО ТАКЕ ЕКОЛОГІЧНИЙ СТАНДАРТ EURO 6?

«Euro 6» — це частина Європейського законодавства, згідно з якою регламентується рівень шкідливих викидів автомобілів. Цей стандарт дозволяє зробити транспортні засоби більш дружелюбними до навколишнього середовища. Законодавство встановлює обмеження щодо кількості газоподібних оксидів азоту (NOx) та вуглеводнів, яка може міститися у викидах транспортного засобу на один кілометр пробігу.

Згідно з новим стандартом Euro 6, для автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами діють різні обмеження. Для автомобілів з дизельним двигуном допустимий рівень викидів оксидів азоту (NOx) знижено з 180 мг/км до 80 мг/км, а вуглеводнів — з 230 мг/км до 170 мг/км. Допустимий рівень викидів оксидів азоту (NOx) для автомобілів з бензиновим двигуном залишено на рівні 60 мг/км, в той же час допустимий рівень викидів вуглеводнів залишено на рівні 100 мг/км.

Як і інші виробники автомобілів, компанія Jaguar зобов'язана, згідно з законом, виконати ці нові вимоги у встановлені терміни:


 • Починаючи з 1 січня 2015 року, всі нові автомобілі повинні відповідати стандарту Euro 6. До числа цих транспортних засобів входять усі нові моделі, які присутні на ринку, наприклад: Jaguar XE

 • Транспортні засоби, які вже є у продажу, повинні бути приведені до відповідності з Euro 6 до 1 вересня 2015 року, однак;

 • окремі транспортні,засоби, випущені та відвантажені виробником перед 1 червня 2015 року, які вже поступили у продаж, можуть продаватися до 1 вересня 2016 року. Проте, у таких випадках виробник зобов'язаний подати заяву про послаблення вимог.

ПОПРАВКИ ДО СТАНДАРТІВ ВИКИДІВ БЕНЗИНОВИХ ТА ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ У 2000 – 2014 РОКАХ

Технічні інновації за останні 15 років допомогли знизити викиди від автомобілів . Починаючи з 2000 року, норми NOx для дизельних двигунів знизилися на 84%, а твердих частинок - на 90%.

У таблиці нижче наведено скорочення:

ДИЗЕЛЬНИЙ АБО БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Дизельні та бензинові двигуни мають викиди, які впливають на навколишнє середовище. В останні роки значні інвестиції в автомобільну промисловість зменшили вплив двигунів, що використовують пальне, на навколишнє середовище. Для продовження прогресу Jaguar зобов'язався інвестувати в різні види пального.
Вибір між бензином та дизелем - особисте рішення. Ви можете врахувати фінансові фактори, такі як ціна та поточні витрати, фактори стилю життя, такі як частота подорожей та тривалість поїздок, або екологічні міркування.


- Сьогодні дизельні автомобілі забезпечують приблизно на 25% кращу економію пального та менше викидів CO2, ніж їхні бензинові аналоги.


- Сучасні дизельні автомобілі є найчистішими за всю історію їхнього існування. Вони мають високотехнологічні фільтри, що уловлюють вуглеводні, оксид вуглецю та 99% усіх частинок сажі.


- Починаючи з 2002 року, покупці, які вибирають дизельні двигуни, врятували майже 3 мільйони тонн CO2 від потрапляння в атмосферу.


- Автомобілі з дизельними двигунами зазвичай мають нижчу загальну вартість володіння (враховуючи витрати на пальне, витрати на обслуговування, вартість перепродажу та оподаткування), ніж автомобілі з бензиновими двигунами.

ПЕРСПЕКТИВА ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ JAGUAR

Компанія Jaguar прагне розвивати нові технології - двигун Ingenium - щоб зробити наші автомобілі більш екологічніми.

 • Якщо ви купуєте дизельний автомобіль ви можете бути впевнені, що він повністю відповідає всім нормам ЄС щодо викидів. Наші моделі використовують найновішу технологію контролю шкідливих викидів у містах та допомагають досягти цільових показників якості повітря та викидів СО2.

 • Наша сучасна технологія вибіркової каталітичної нейтралізації відпрацьованих газів (SCR) , яка представлена на всіх автомобілях починаючи з 2016 року, забезпечує відповідність наших автомобілів стандартам викидів NOx Euro 6.

ЩО ТАКЕ ТЕХНОЛОГІЯ ВИБІРКОВОЇ КАТАЛІТИЧНОЇ НЕЙТРАЛІЗАЦІЇ (SCR) ТА ЧИМ ВОНА КОРИСНА?

Селективна каталітична нейтралізація - це технологія обробки відпрацьованих газів, які виділяються з вихлопної системи. Технологія перетворює оксид азоту NOx у менш шкідливі гази чи воду. Це стало можливим завдяки AdBlue®, спеціальному реагенту для очищення вихлопних газів (DEF). DEF - водний розчин сечовини (32,5% сечовини та 67,5% деіонізованої води), який вводиться в потік вихлопу. Цей процес виробляє аміак, який, у свою чергу, розщеплює до 98% оксиду азоту NOx на азот або воду. Для цього процесу потрібна дуже мала кількість DEF.

ДВИГУН INGENIUM

В моделях XE дебютує нове сімейство двигунів Jaguar - Ingenium. Ця передова технологія запропонує бензинові та дизельні двигуни для всього модельного ряду Jaguar. Наприклад, XE пропонує два 2,0-літрові, 4-циліндрові дизельні агрегати потужністю 163 к.с. - створюючи найекономічніший Jaguar серед усіх існуючих моделей, а також версію на 180 к.с.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:wJAJ_gSByQY
ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ JAGUAR

Екологічно безпечний. Простіше кажучи, зменшення шкідливих газів, що виділяються автомобілями Jaguar, є кращим для навколишнього середовища.

Звільнення від сплати у Зоні наднизьких викидів. Наприклад, станом на 7 вересня 2020 року водіям дизельних автомобілів, які не відповідають нормам викидів ЄС6, доведеться платити 12,50 фунтів на день, щоб проїхати через нову зону наднизьких викидів у центрі Лондона.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
ЩО ЦЕ ОЗНАЧАТИМЕ ДЛЯ ВАС ?

Щоб система селективної каталітичної нейтралізації працювала, важливо підтримувати рівень AdBlue® в резервуарі DEF. Бак DEF кожного транспортного засобу був розроблений, щоб обмежити потреби в заправках поза стандартними інтервалами обслуговування. В середньому для повністю нових XF та XE використовується один літр DEF на кожні 550 миль, які ви проїжджаєте. Для F-PACE використовується один літр DEF на кожні 400 миль (хоча це може змінюватися залежно від стилю водіння). Розмір резервуара DEF варіюється в залежності від моделі, від 9 до 17 літрів, а це означає, що ви можете проїхати від 5000 до 9 400 миль, перш ніж вам буде потрібно заправити бак. Щоб отримати докладнішу інформацію про резервуар DEF вашого автомобіля, зверніться до посібника вашої моделі.

Поповнення рідини DEF / AdBlue передбачено у всіх планах сервісного обслуговування дизельних автомобілів Jaguar в інтервалах між регулярними циклами обслуговування в будь-якому сертифікованому сервісному центрі Jaguar Land Rover. Моделі з двигунами Ingenium також можуть потребувати додаткового поповнення до моменту наступного обслуговування.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЩО РІВЕНЬ DEF НИЗЬКИЙ?

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЩО РІВЕНЬ DEF НИЗЬКИЙ?

Системи вибіркової каталітичної нейтралізації постійно відстежують рівень рідини в резервуарах DEF. Ви отримаєте декілька повідомлень про зниження рівня DEF. Перше буде показано за 2 400 км до порожнього бака, а друге - за 1 500 км до того, як резервуар стане порожнім. При досягненні 820 км, вам надійде попередження про те, що транспортний засіб не запуститься, якщо не поповнити резервуар до того, як відлік відстані досягне нуля. Останнє попередження буде виведено за 160 км до того, як в резервуарі закінчиться рідина. Як тільки лічильник досягне нуля, автомобіль повторно не запуститься після вимкнення двигуна, відповідно до вимог законодавства.

Якість DEF та швидкість потоку контролюються аналогічно. Ви отримаєте сповіщення, якщо система виявить неналежну якість DEF або несправність у системі, починаючи з попередження, яке передбачає 530 миль для виправлення проблеми. Якщо ви не вживатимете виправних заходів протягом цього періоду, автомобіль повторно не запуститься.

 • Використання AdBlue® залежить від стилю водіння, а наведені показники є орієнтовними
  Якість DEF та швидкість потоку контролюються аналогічно. Ви отримаєте сповіщення, якщо система виявить неналежну якість DEF або несправність у системі, починаючи з попередження, яке передбачає 530 миль для виправлення проблеми. Якщо ви не вживатимете виправних заходів протягом цього періоду, автомобіль повторно не запуститься.
ЯК САМОСТІЙНО ДОЛИТИ DEF У БАК АБО ВИПРАВИТИ НЕСПРАВНІСТЬ?

Окрім регулярних інтервалів обслуговування, є два способи поповнення рівня DEF вашого автомобіля:


 • Планове сервісне обслуговування Jaguar передбачає поповнення DEF / AdBlue® між регулярними циклами обслуговування в наших сертифікованих сервісних центрах Jaguar Land Rover

 • Або, будь ласка, зателефонуйте своєму дилеру, щоб організувати поповнення до рівня виробника

 • Перегляньте цю інформацію, щоб знайти найближчий сервісний центр


Ви також можете самостійно поповнити рівні DEF, якщо вони критично низькі. Це надасть вам трохи часу, щоб влаштувати поповнення рідини професіоналами.

 • Вам потрібно буде придбати дві герметичні пляшки реагента AdBlue®, затвердженого Jaguar Land Rover. Переконайтеся, що купуєте або стандарт ISO 22241-1, або DIN 70070.

 • Ви можете безпечно зберігати DEF у своєму транспортному засобі при температурі від -11 ° C до 25 ° C.

 • Зверніться до посібника Вашого автомобіля, щоб дізнатись, як саме долити рідину.


Якщо виявлено проблему з якістю DEF або її витратою, вам слід негайно звернутись до вашого дилера.

DEF_TANK

НА ЯКІ МОДЕЛІ ЦЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ?Для того, щоб відповідати стандартам EU6, система вибіркової каталітичної нейтралізації буде представлена на всіх моделях з дизельними двигунами, починаючи з 2016 модельного року.
Зверніться до місцевого дилера для отримання додаткової інформації

ГЛОСАРІЙ ТА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

Що таке оксид азоту NOx?
NOx є коротким позначенням для оксидів азоту - хімічних сполук, що утворюються з азоту та кисню. При високих температурах, таких як ті, що виникають внаслідок згоряння пального у повітрі, азот та кисень проходять ряд хімічних реакцій, поєднуючись з утворенням NOx.


Що таке тверді частинки від дизельного двигуна?
Тверді частинки від дизельного двигуна - це складна суміш твердих та рідких частинок, зважених у відпрацьованих газах. Ці частинки дуже відрізняються за розмірами, складом та походженням, але складаються, насамперед, із дуже дрібних частинок сажі, що утворюються під час згоряння.

Як виробники демонструють відповідність нормам викидів Euro?
Транспортні засоби регулярно проходять лабораторні випробування відповідно до сукупності галузевих процедур, передбачених законодавством, у присутності незалежного органу. Крім того, виробники також зобов’язані періодично перевіряти працездатність та відповідність нещодавно виготовлених автомобілів, щоб переконатися, що транспортні засоби демонструють ефективний контроль викидів та працюють відповідно до проекту.

Я читав, що транспортні засоби перевищують норми викидів Євро в реальному світі. Чому це відбувається?
Сучасні загальногалузеві методи лабораторних випробувань забезпечують високоточний та стандартизований підхід до вимірювання кількості шкідливих викидів автомобілів. Однак на практиці умови, що виникають під час експлуатації автомобіля в реальних умовах - таких як екологічні умови, рух, швидкість дорожнього руху та стилі особистого водіння - можуть бути набагато більш мінливими та можуть впливати на показники викидів автомобіля.

Розробка тестових процедур не знижувала темпів розвитку дизайну та функціональності автомобіля. Для вирішення цієї ситуації розробляється нова процедура лабораторних випробувань, а лабораторне тестування буде доповнено тестуванням фактичних викидів у реальному світі (зазвичай скорочено RDE). Тест RDE вимагатиме від виробників вимірювати кількість шкідливих викидів автомобілів в реальних умовах.

Як впливають дизельні двигуни на здоров'я?
Дослідження все ще тривають. Важливо зазначити, що існує багато джерел забруднюючих речовин, таких як тверді частинки та оксиди азоту NOx; дизельні двигуни - лише одне з них. Ми впевнені, що транспортні засоби Jaguar, які ми випускаємо сьогодні, різко знизили рівень викидів, які вони виробляють. Однак якість повітря може бути незмінно поліпшена лише у партнерстві з промисловістю, урядом, науковцями та споживачами.

Що таке дизельний сажевий фільтр (DPF)?
Всі наші дизельні двигуни оснащені дизельними сажовими фільтрами (DPF). DPF є частиною системи скорочення викидів, встановленої на вашому автомобілі. DPF видаляє до 99% вуглецевих мікрочастинок (сажі) до того, як вони вийдуть з вихлопної системи. Це робиться шляхом фільтрації частинок, які потім зберігаються до автоматичного спалення та очищення фільтра.


Я їзжу в місті. Чи буде це проблемою для дизеля?
Водіння в місті не викликає занепокоєння. На відміну від звичайного фільтра, який потребує періодичної заміни, DPF був розроблений для регенерації або самостійного очищення для підтримки ефективності роботи. Цей процес відновлення відбувається автоматично під час руху автомобіля. У деяких випадках, напр. якщо більшість ваших подорожей є короткими або здійснюються на повільних швидкостях, система може не відповідати необхідній температурі, щоб давати можливість відновлення DPF. У цьому випадку на панелі приладів водія загориться жовте світло. Якщо це станеться, 20-хвилинна їзда із постійною мінімальною швидкістю 45 миль / год забезпечить відновлення системи.

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС
Забронювати технічне обслуговування вашого Jaguar онлайн
Інструкція з експлутації
Завантажити та переглянути довідник, посібники та відео-інструкції Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте Ваш Jaguar обираючи варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.