АУДІО СИСТЕМА MERIDIAN™ ДЛЯ JAGUAR

Музика, що відповідає чудовим ходовим характеристикам вашого Jaguar

ПЕРЕТВОРІТЬ САЛОН ВАШОГО JAGUAR НА КОНЦЕРТНИЙ ЗАЛ

Насолоджуйтесь неймовірно чистим та якісним звучанням улюбленої музики завдяки унікальним Аудіотехнологіям Meridian. Інноваційні рішення, реалізовані в аудіоплеєрі та раціонально розташованих динаміках, порадують вас чистотою і повнотою звучання - вам буде здаватися, що ви перебуваєте на живому виступі улюблених виконавців. Аудіосистеми британського бренду Meridian†† з унікальними технологіями TrifieldTM та Cabin Correction, що враховує особливості геометрії салону, дозволять вам відчути ритм, підкреслять виразність високих тонів та повноту басів.

АУДІО СИСТЕМА MERIDIAN
Насолоджуйтеся винятковою якістю звучання під час поїздок на своєму Jaguar. Аудіосистема потужністю 380 Вт, доступна з двоканальним сабвуфером та максимум 14 * раціонально розташованими динаміками, забезпечує чистоту і повноту звучання в будь-якій частині салону. Пропонуються дві версії системи. Можливість їх встановлення залежить від обраної вами інформаційно-розважальної системи: InControl Touch або InControl Touch Pro.

*Кількість динаміків та їхня потужність залежать від моделі Jaguar. За детальною інформацією зверність до вашого дилера.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:XNIIryNgujM
АУДІО СИСТЕМА MERIDIAN SURROUND
Отримайте емоції, як на живому виступі улюблених виконавців, не покидаючи свого Jaguar - аудіосистема Meridian Surround Sound потужністю 825 Вт дарує вам цю унікальну можливість завдяки технології Trifield, яка чудово комбінує двоканальний сабвуфер та до 20 * динаміків, розташованих спереду, збоку та ззаду. Trifield, ексклюзивна технологія Meridian, забезпечує ідеальний баланс центрального, правого та лівого каналів з каналами просторових ефектів, гарантуючи неперевершену якість звуку для всіх пасажирів.

*Кількість динаміків та їхня потужність залежать від моделі Jaguar. На зображенні представлений автомобіль XE в комплектації Pure з аудіосистемою Meridian Surround Sound. За детальною інформацією зверність до вашого дилера.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:5dxhyDOnw9o
АУДІО СИСТЕМА MERIDIAN SIGNATURE SOUND
Аудіосистема Meridian Signature Sound перенесе вас на концерт улюблених виконавців завдяки реалістичному та дійсно якісному звучанню. Система потужністю 1300 Вт пропонує до 26 динаміків * та двоканальний сабвуфер і доповнюється першою в світі вбудованою технологією Trifield, яка розширює відчуття простору салону автомобіля.

*Кількість динаміків та їхня потужність залежать від моделі Jaguar. За детальною інформацією зверність до вашого дилера.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:5_ia80hjrUE
ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ АУДІО СИСТЕМ MERIDIAN
ЦИФРОВА ОБРОБКА СИГНАЛУ
В основі кожного динаміка Meridian полягає технологія цифрової обробки сигналу (DSP). Вона об'єднує всі елементи аудіосистеми та забезпечує неймовірно реалістичне звучання.
ТЕХНОЛОГІЯ КОРЕКЦІЇ ЗВУКОВОГО ПОЛЯ MERIDIAN CABIN CORRECTION
Технологія корекції звукового поля Meridian Cabin Correction аналізує геометрію салону, акустику та резонанси і дозволяє усунути сторонні звуки. Складний алгоритм гарантує, що композиції будуть звучати саме так, як задумував автор.
ПРИГНИЧУВАЧ ЦИФРОВОГО ШУМУ MERIDIAN DIGITAL DITHER SHAPING
Пригничувач цифрового шуму Meridian Digital Dither Shaping гарантує, що відтворення цифрового сигналу виконується без перешкод, та забезпечує звучання, що чудово доповнює розкішний та вишуканий Jaguar.
ТЕХНОЛОГІЯ TRIFIELD<sup>†</sup>
Trifield, ексклюзивна технологія Meridian, забезпечує ідеальний баланс центрального, правого та лівого каналів з каналами спецефектів, створюючи бездоганний тривимірний звуковий простір у вашому Jaguar.
ПАРТНЕРСТВО
MERIDIAN ТА JAGUAR
Результатом співпраці Meridian та Jaguar стають аудіосистеми, що відображають пристрасть до справжньої британської розкоші та демонструють неперевершені характеристики. Компанія Meridian розробила унікальні технології, які дозволяють насолоджуватися тривимірним та неймовірно реалістичним звучанням улюбленої музики під час поїздок на вашому Jaguar. Важлива кожна деталь, чи то технологічні інновації,чи точне розташування динаміків в салоні.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:7nNJgYuleFo
ІСТОРІЯ MERIDIAN
Заснована в 1977 році в Кембриджширі, Англія, компанія Meridian Audio у партнерстві з Jaguar створює потужні високоточні аудіо системи . Meridian є розробником багатьох інновацій, включаючи активні динаміки та перший у світі цифровий процесор об'ємного звучання. Аудіотехнології Meridian, оптимізовані відповідно до особливостей салона кожної моделі Jaguar, дозволяють водіям Jaguar насолоджуватись надзвичано реалістичним звучанням улюбленої музики в дорозі.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:7nNJgYuleFo
Порівняйте моделі
Додайте аж до трьох моделей до порівняння
Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar