F-TYPE
ХАРАКТЕРИСТИКИ

F-TYPE COUPÉ
P300 RWD AUTOMATIC
F-TYPE COUPÉ R-DYNAMIC

F-TYPE COUPÉ R-DYNAMIC

P300 RWD AUTOMATIC

ПРОДУКТИВНІСТЬ
ВИТРАТА ПАЛЬНОГО
СИЛОВИЙ АГРЕГАТ
МАСА
ГАБАРИТИ
ВИСОТА САЛОНУ НАД СИДІННЯМИ
ПРОСТІР ДЛЯ НІГ
РОЗМІРИ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ
ДІАМЕТР РОЗВОРОТУ

Максимальна швидкість

300 км/год


на F-TYPE R75

Прискорення

3,7 км/год


на F-TYPE R75

Максимальна потужність

575/423/6.500
PS/KW/rpm


на F-TYPE R75

МАКСИМАЛЬНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ

700/3.500-5.000
Nm/rpm


на F-TYPE R75

KEEP EXPLORING

JAGUAR F‑TYPE МОДЕЛІ

JAGUAR F‑TYPE МОДЕЛІ

Переглянути весь модельний ряд.
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Переглянте Jaguar F‑TYPE фото.
ОГЛЯД

ОГЛЯД

Найкрасивіший британський спорткар

(1)У 2019 році повторна специфікація характеристик двигунів ще не проводилася. Приведені дані відповідають сертифікованим значенням NEDC (новий Європейський їздовий цикл) 2017 року.

Зазначені дані відносяться до NEDC2 і розраховуються за результатами випробувань виробника, проведених відповідно до вимог WLTP і законодавства ЄС. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися. Рівень викидів CO2 і витрати пального можуть відрізнятися в залежності від колісної бази і встановленого опціонального обладнання. Значення NEDC2 розраховуються по офіційно прийнятій формулі за даними WLTP і є еквівалентними показниками циклу NEDC, що використовувався раніше. Виходячи з отриманих результатів, визначається розмір оподаткування.

Дивіться показники WLTP.

Процедура WLTP (всесвітній вимірювальний їздовий цикл) - новий спосіб визначення рівня паливної ефективності, енергоспоживання, запасу ходу і обсягу викидів автомобілів на території Європи. Вона була розроблена, щоб отримані показники були максимально наближені до реальних умов експлуатації автомобіля. Процедура дозволяє протестувати автомобілі з опціональним обладнанням в більш складних погодних і дорожніх умовах. Показники запасу ходу TEL (низьке значення перевірки економічності) і TEH (високе значення перевірки економічності) наведені за результатами вимірювальних процедур WLTP. TEL - найнижчі/найбільш економічні показники (за наявності мінімальної кількості опцій). TEH - найвищі/найменш економічні показники (за наявності максимальної кількості опцій). Відповідно до вимог WLTP, якщо відмінність між TEL і TEH за рівнем викидів CO2 становить менше ніж 5 г, вказується тільки значення TEH.

1,584 якщо встановлені 20-дюймові колісні диски.

1,628 якщо встановлені 20-дюймові колісні диски..

Обсяг сухого вантажу: обсяг визначено шляхом вимірювання з використанням твердих блоків (200 мм x 50 мм x 100 мм), що відповідають вимогам VDA.

Обсяг вологого вантажу: визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору.