ОНОВЛЕНИЙ JAGUAR XF

Приголомшлива комбінація присутності та продуктивності. Jaguar XF обладнаний дизельним двигуном з нової лінійки, посиленої за застосуванням технології м'якого гібриду.

ОГЛЯД 360°

ВИКИДИ CO2 г/км
Усього 115

Витрата пального у комбінованому циклі л/100км
Від 4,4 (до 64,2)

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
Замовити тест-драйв
ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ
ДИЗАЙН
ПОЗНАЙОМТЕСЯ З<br> ІНТЕР’ЄРОМ
ОЗНАЙОМТЕСЯ З ІНТЕР’ЄРОМ СЕДАНА

З великим простором для ніг, індивідуальними налаштуваннями положення сидінь та новими опціональними налаштуваннями масажу ваш XF дійсно стане вашим безпечним простором.​

СТВОРИТИ СВІЙ
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
ОЗНАЙОМТЕСЯ З <br> СЕДАНОМ
ОЗНАЙОМТЕСЯ З ЕКСТЕР’ЄРОМ СЕДАНА

XF привертає увагу з будь-якої точки. Сучасні риси, включаючи хромовану агресивну решітку радіатора, є частиною удосконаленого екстер’єру XF.

СТВОРИТИ СВІЙ
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ХОДОВІ ВЛАСТИВОСТІ
ХОДОВІ ВЛАСТИВОСТІ

Відчуйте визнаний драйв автомобіля Jaguar. Тепер наша лінійка включає нові дизельні двигуни з технологією м'якого гібриду для більшої економічності під час подорожей.

ПОВНИЙ ПРИВІД
ПОВНИЙ ПРИВІД

Повноприводна система Jaguar All Wheel Drive (AWD) унікальна серед повноприводних систем, вона включає інтелектуальну динаміку трансмісії, що прогнозує межі тяги та перемикає крутний момент для підтримки контролю та рівноваги.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СПЕЦИФІКАЦІЇ
СИСТЕМА РОЗПОДІЛЕННЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ
Система розподілення крутного моменту при гальмуванні забезпечує контрольоване незалежне гальмування для максимального потенціалу навіть на найкрутіших поворотах. Це зменшує недостатню реакцію на повертання керма та надає спритність, як у спортивного автомобіля.
ТРАНСМІСІЯ
Насолоджуйтеся більшою ефективністю разом із динамікою Jaguar. XF може бути обладнаний не лише одним з лінійки ефективних бензинових двигунів, але також дизельним двигуном з нової серії, посиленої із застосуванням технології м'якого гібриду; інтелектуальна регенеративна система заряджається під час зниження швидкості та гальмування.
ПАКЕТ ДИНАМІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
Цей опційний пакет підсилює естетичне враження від автомобіля та ваш досвід водіння і включає конфігуровану динаміку, червоні гальмівні супорти, спойлер на багажнику, передні гальма 355 мм та задні гальма 325 мм.
ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ПРОСТОТА ЯК СТАНДАРТ
ПРОСТОТА ЯК СТАНДАРТ

Стандартні характеристики інформаційно-розважальної системи (Pivi) включають:


• Сенсорний екран 11.4"
• Інтерфейс з новим дизайном
• Apple CarPlay® 1
• Android AutoTM 2


Оновіть інформаційно-розважальну систему до Pivi Pro4, і вас супроводжуватиме остання версія автомобільного штучного інтелекту, який забезпечує такі властивості, як навігаційна система, що самонавчається, для повного зв’язку під час подорожі.

МИТТЄВА ІНФОРМАЦІЯ
МИТТЄВА ІНФОРМАЦІЯ

Виберіть з великої кількості різних схем розташування, включаючи повноекранну 3D навігацію, інформацію про рух або швидко перегляньте, яке аудіо грає, — і все це на новому інтерактивному дисплеї водія 12,3” з високою роздільною здатністю.

Опціональний проекційний дисплей5 передає основну інформацію на вітрове скло. Ви можете легко переглядати інформацію про швидкість вашого автомобіля, положення важеля передач та навігацію на повнокольоровому дисплеї.

АУДІО СИСТЕМА MERIDIAN™
АУДІО СИСТЕМА MERIDIAN™

Аудіо система Meridian на базі британських стандартів — це найповніше музичне враження. Ми не просто говоримо про підвищення рівня гучності. Це скоріше інтенсифікація рівня глибини, чіткості та реалістичного звучання музики шляхом використання комбінації сучасних акустичних технологій і стратегічно розташованих динаміків для створення аудіоплатформи — ми називаємо це ‘звуковою сценою’ — це саме те, що треба для інтер’єру XF. Вибирайте опційну звукову систему MeridianTM або MeridianTM Surround.

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА
Опціональний бездротовий зарядний пристрій з підсилювачем телефонного сигналу дозволяє вам заряджати сумісні смартфони без необхідності під’єднувати телефон до зарядної станції дротами.
ІОНІЗАЦІЯ ПОВІТРЯ У КАБІНІ З ФІЛЬТРОМ PM2.5
Опціональний іонізатор повітря NanoeTM покращує самопочуття водія та пасажирів. Активуйте цю функцію, і спеціально розроблений фільтр буде притягувати і захоплювати тонкі часточки та повітряні алергени із зовнішнього повітря, наприклад, PM2.5, пил та пилок.
ПРАКТИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА
ACTIVITY KEY
Водонепроникний та стійкий до ударів, новий опційний Activity Key8 дозволяє розблокувати, заблокувати та запустити автомобіль. Ви можете запланувати з друзями будь-які заходи на свіжому повітрі, і вам не потрібні звичайні автомобільні ключі.
ВНУТРІШНЄ ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ CLEARSIGHT
Опціональна сучасна технологія пропонує огляд без перешкод того, що відбувається позаду Jaguar XF9. Камера, розташована на перехіднику антени, надсилає на ваше дзеркало заднього огляду відеозображення у реальному часі, забезпечуючи постійну видимість усього, що відбувається позаду вас.
ДОПОМОГА ВОДІЮ
Jaguar XF сконструйований з функціями допомоги водію, що спрощують рух у місті та паркування і роблять рух по автострадах приємнішим. Ці технології покращують ваш рух, допомагаючи зняти стрес від водіння.
ПРОДОВЖЕННЯ ЗНАЙОМСТВА
ОБЕРІТЬ СВІЙ JAGUAR XE
Тут можна знайти повний асортимент моделей, з широким вибором доступних видатних рис дизайну, допоміжних робочих функцій та технологій.

ВИБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ
CHOOSE YOUR MODEL
ГАЛЕРЕЯ
Вимогливість до деталей завжди була принциповою для наших транспортних засобів. Оновлений Jaguar XF — це вибір водія, чудовий автомобіль, відчуття від якого не неможливо порівняти з жодним іншим автомобілем.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
VIEW GALLERY
СПЕЦИФІКАЦІЇ
Протестуйте найменші деталі. Дізнайтеся більше про характеристики двигуна, розміри та витрату пального.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СПЕЦИФІКАЦІЇ
ІДЕАЛЬНИЙ РУХ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ

​Розкішний бізнес-седан з відмінним дизайном, динамічний рух та сучасні технології. Скористайтеся конфігуратором для проектування вашого ідеального Jaguar XF.

СТВОРИТИ СВІЙ
АКСЕСУАРИ<br> JAGUAR
JAGUAR ACCESSORIES

Персоналізуй ваш XF за власним смаком, згідно з вашим стилем життя та інтересами.

ЗНАЙДІТЬ АКСЕСУАРИ
КОЛЕКЦІЯ<br> JAGUAR
КОЛЕКЦІЯ JAGUAR

Наш ексклюзивний асортимент розкішного оздоблення, аксесуарів та подарунків надихається нашими автомобілями та їх дизайном.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ
ВИБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ
Порівняйте характеристики та специфікації одна з одною.
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого дилера Jaguar

Наведені цифри — це NEDC2 (Новий європейський їздовий цикл-2), обчислені за результатами офіційних тестів WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах) виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у світі можуть відрізнятися. Дані про CO2 та економію пального можуть відрізнятися залежно від кріплення коліс та встановленого опційного обладнання. NEDC2 — це цифри, обчислені із застосуванням урядової формули з даних WLTP, еквівалентні тим, якими вони мали б бути у старому тесті NEDC. Після цього можна застосовувати правильний податковий режим.

Перегляньте дані WLTP.

WLTP — це нові офіційні випробування ЄС, що використовуються для розрахунку стандартизованого споживання пального та даних CO2 для пасажирських автомобілів. Вони вимірюють витрату пального та енергії, пробіг без дозаправлення та викиди. Випробування розроблені так, щоб забезпечити цифри, наближені до реальних характеристик руху в усьому світі. Автомобілі тестуються з опційним обладнанням, за більш вибагливою процедурою випробування та із суворішим режимом руху. Цифри показані як діапазон в рамках заходів тестування WLTP. Нижчі цифри стосуються найбільш економічного/легшого комплекту опцій.
Вищі цифри стосуються найменш економічного/важчого комплекту опцій. В законі про WLTP прописано, що у разі різниці <5г CO2 між нижчими та вищими цифрами у сертифікаті вказуються лише вищі значення.


1 Ваш автомобіль підготований до Apple CarPlay. Сервіси, що пропонуються Apple CarPlay, залежать від наявності певних функцій у вашій країні, більш докладну інформацію див. https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Ваш автомобіль підготований для Android Auto. Сервіси, що пропонуються Android Auto, залежать від наявності певних функцій у вашій країні, більш докладну інформацію див. https://www.android.com/auto/.

3 Remote містить передплачені сервіси, які можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar. Потрібно буде завантажити додаток Jaguar Remote з Apple App Store/Google Play Store.

4 Послуга під’єднаної навігації вимагатиме подовження підписки після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar.

5 На деяких ринках необхідне тоноване протисонячне скло. Напрямки навігації на вітровому склі з’являються лише тоді, коли у автомобілі встановлено Pivi Pro.

6 Можуть бути застосовними правила чесного використання. Включає підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar

7 Зображення показує аксесуар Jaguar Click and Go, що пропонується окремо. Планшет не включено. Застосовуються правила чесного використання. Після використання 20 ГБ даних до закінчення місяця, швидкість та функціональність даних у автомобілі можуть знижуватися на залишкові дні місяця. Детальніше Правила чесного використання, що стосуються цієї функції наведені в умовах InControl Pivi Pro на сайті www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Тривалість відтворення залежить від провайдера потокової передачі даних та визначення відео-контенту. HD-відео значно збільшує використання даних.

8 Ключ-браслет Activity Key заряджається упродовж приблизно двох годин, термін роботи акумулятора до десяти днів.

9 Лише седан Регулюється місцевими законами. Якщо водій носить біфокальні або варіфокальні окуляри і не може легко відрегулювати фокус на цифровому зображенні дзеркала заднього огляду ClearSight, він в будь-який момент може повернутися до режиму дзеркала заднього огляду.


Опційні функції та їх наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат) та від ринків, або для їх встановлення можуть бути необхідними інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.


Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.


Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Jaguar наявність та повні умови для місцевого ринку. Певні функції пов’язані з підпискою, яку необхідного продовжувати після закінчення первинного терміну, який порадив вам дилер. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.


Meridian — це зареєстрована торгова марка компанії Meridian Audio Ltd. Trifield та трьохпольовий пристрій є торговою маркою компанії Trifield Productions Ltd.


Apple CarPlay є торговою маркою Apple Inc. Можуть бути застосовними умови Apple Inc для кінцевого користувача.


Android Auto є торговою маркою компанії Google LLC.