ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ АВТОМОБІЛІ

Електризуюча продуктивність. Нульові вихлопні викиди.

Наш витончений та повністю електричний Jaguar I‑PACE — це розкішне поєднання практично безшумної роботи спортивного автомобіля та нульових вихлопних викидів.

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ АВТОМОБІЛІ?

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ АВТОМОБІЛІ?

Повністю електричні Jaguar працюють від двох електродвигунів з акумулятором. Вони заряджаються шляхом підключення до зовнішнього джерела живлення та рекуперативного гальмування. Таким чином, вони не мають потреби у бензині чи дизельному паливі та виробляють нульові вихлопні викиди.
ЧОМУ ВОНИ ТАКІ ЗРУЧНІ?

ЧОМУ ВОНИ ТАКІ ЗРУЧНІ?

Завдяки ємності акумулятору у 90 кВт/год, Jaguar I‑PACE може проїхати до 470 км (292 милі)*†† на одному заряді. Його можна легко зарядити протягом ночі за допомогою домашнього зарядного пристрою або домашньої розетки, а також за допомогою мережі загальнодоступних зарядних точок, що постійно розширюється.
ЯКІ ВОНИ В КЕРУВАННІ?

ЯКІ ВОНИ В КЕРУВАННІ?

Повністю електрична трансмісія не лише неймовірно тиха, але й забезпечує плавне та миттєве прискорення й плавне перемикання передач. Для маневреності спортивного автомобіля акумулятор було розміщено між осями, що занижує центр ваги та практично ідеально розподіляє вагу. Повністю електричний Jaguar I‑PACE розганяється до 100 км/год за 4,8 секунди (до 60 миль/год за 4,5 секунди).

ЯК ЗАРЯДИТИ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ?

Повністю електричні автомобілі можна заряджати за допомогою встановленого майстром домашнього зарядного пристрою, домашньої розетки, а також у загальнодоступних місцях для заряджання, розташованих, наприклад, біля спортивних комплексів, торгових центрів та на автомагістралях.

EXPLORE HOME CHARGING<sup>1</sup>

EXPLORE HOME CHARGING1

• Заряджання за допомогою домашніх зарядних пристроїв потужністю 7 кВт триватиме не менше 13 годин. Або по 60 хвилин на кожні 35 км (22 милі) ходу
• На повне заряджання від розетки знадобиться не менш як 48 годин. Або по 60 хвилин на кожні 8 км (5 миль) ходу
ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ГРОМАДСЬКИХ ЗАРЯДНИХ ТОЧОК<sup>1</sup>

ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ГРОМАДСЬКИХ ЗАРЯДНИХ ТОЧОК1

• Громадські зарядні станції змінного струму потужністю 7 кВт будуть заряджати до 35 км (22 мили) протягом 60 хвилин.
• Точки швидкої зарядки постійного струму потужністю 50 кВт забезпечують зарядку до 62 км (39 миль) всього за 15 хвилин.
• Точки швидкої зарядки постійного струму потужністю 100 кВт дозволяють заряджати до 127 км (78 миль) всього за 15 хвилин.
ЩО ВПЛИВАЄ НА ВІДСТАНЬ, ЩО Я ЗМОЖУ ПРОЇХАТИ?

ЩО ВПЛИВАЄ НА ВІДСТАНЬ, ЩО Я ЗМОЖУ ПРОЇХАТИ?

Джерелом живлення для усіх деталей повністю електричного автомобіля є його акумулятор. Через це загальний запас ходу залежатиме від вашого стилю водіння, увімкнутих функцій салону і навіть умов на дорозі.
ЧИ МОЖЕ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ ЗЕКОНОМИТИ КОШТИ?

ЧИ МОЖЕ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ ЗЕКОНОМИТИ КОШТИ?

Менші експлуатаційні витрати, нижча вартість електроенергії у порівнянні з бензином та дизелем, а також значні податкові пільги – ось лише декілька способів, як зекономити гроші після переходу на повністю електричний двигун.
СКІЛЬКИ ДІЄ ГАРАНТІЯ НА АКУМУЛЯТОР?

СКІЛЬКИ ДІЄ ГАРАНТІЯ НА АКУМУЛЯТОР?

На Jaguar I-PACE поширюється комплексна гарантія на акумулятор до 8 років або 160 000 км (100 000 миль) ходу, залежно від того, що настане раніше.

JAGUAR I-PACE

Наш перший повністю електричний позашляховик Jaguar I‑PACE поєднує в собі дизайн світового класу з продуктивністю спортивного автомобіля, що дозволяє йому розганятися до 100 км/год за 4,8 секунди (до 60 миль/год за 4,5 секунди). Робить він це майже безшумно та з нульовими вихлопними викидами.
JAGUAR I-PACE

ЩЕ БІЛЬШЕ ПРО ЕЛЕКТРОКАРИ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО АВТОМОБІЛІ PLUG-IN HYBRID

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО АВТОМОБІЛІ PLUG-IN HYBRID

Насолоджуйтесь гнучкістю використання електроенергії для щоденних поїздок на роботу та бензинового двигуна для тривалих подорожей.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО АВТОМОБІЛІ MILD HYBRID

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО АВТОМОБІЛІ MILD HYBRID

MHEV відновлює енергію, яка зазвичай втрачається під час уповільнення, використовуючи її для підтримки бензинового чи дизельного двигуна.

Jaguar Land Rover Limited перебуває у постійному пошуку шляхів для вдосконалення технічних характеристик, дизайну та продуктивності своїх автомобілів, запчастин та аксесуарів, постійно вносячи зміни. Компанія залишає за собою право вносити зміни без попередження.


*Офіційні дані про споживання палива: Н/З (не застосовується); Показники для I-PACE у кВт-год/100 км (миль): змішаний 22,0-25,2 (35,4-40,5). Викиди2 CO 0 г/км. Запас ходу електродвигуна: до 470 км (292 милі). Наведені цифри є результатом офіційних випробувань з повністю зарядженою батареєю, що проводилися виробником відповідно до законодавства ЄС. Інформація надається лише для приблизного порівняння, оскільки реальні цифри можуть відрізнятися. Показники споживання енергії та запас ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом.


Переглянути дані WLTP для I-PACE


1Тривалість зарядки залежить від переліку факторів, але не обмежується ними: стан і час зарядки батареї, температура акумулятора, фактичне використання.


Показники викидів CO₂2, економії палива, запасу ходу та споживання електроенергії можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів.