ГРОМАДСЬКА СТАНЦІЯ ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

ГРОМАДСЬКА СТАНЦІЯ ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Ваш посібник по зарядці далеко від дому.

Підключення до мережі будинку залишається найпростішим способом щодня повністю заряджати повністю електричний автомобіль або гібридний автомобіль. Але з появою на наших дорогах більшої кількості громадських станцій заряджання, від віддалених фермерських магазинів до автомагістралей - заряджатися в дорозі стало простіше, ніж будь-коли.

ЗАРЯДЖАННЯ ПЕРЕМІННИМ/ПОСТІЙНИМ СТРУМОМ – НАБИРАЄ ШВИДКІСТЬ

Повністю електричні та Plug-in Hybrid автомобілі сумісні з двома типами громадських зарядних станцій.
Точки зарядки змінним струмом розташовані на зарядних станціях призначення, таких як торгові центри, спортзали та автостоянки.
А точки швидкого заряджання постійним струмом розташовані на автомагістралях та дорогах загального користування.

ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ЗМІННИМ СТРУМОМ В ПУНКТІ ПРИЗНАЧЕННЯ*

ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ЗМІННИМ СТРУМОМ В ПУНКТІ ПРИЗНАЧЕННЯ*

  • Запас ходу до 35 км (22 милі) від 60 хвилин для повністю електричного Jaguar I‑PACE
  • 0–80% зарядки протягом 1 години 24 хвилин для Jaguar E‑PACE PHEV
  • 0–80% зарядки протягом 1 години 40 хвилин для Jaguar F‑PACE PHEV
  • Повністю електричні та гібридні автомобілі Jaguar в стандартній комплектації поставляються із зарядним кабелем AC Public/Wall Box.
ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ПОСТІЙНИМ СТРУМОМ НА АВТОМАГІСТРАЛЯХ І ДОРОГАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ*

ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ПОСТІЙНИМ СТРУМОМ НА АВТОМАГІСТРАЛЯХ І ДОРОГАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ*

  • У повністю електричному Jaguar I-PACE точка швидкого заряджання постійного струму потужністю 50 кВт забезпечує запас ходу до 62 км (39 миль) за 15 хвилин. Точка швидкого заряджання постійного струму потужністю 100 кВт забезпечить запас ходу до 127 км (78 миль) за 15 хвилин.
  • Автомобілі Jaguar Plug-in Hybrid можуть досягти заряду 0-80% за 30 хвилин

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ГРОМАДСЬКИХ ЗАРЯДНИХ МЕРЕЖ

Хоча деякими зарядними пунктами можна користуватися безкоштовно, до більшості можна отримати доступ за допомогою зручних методів оплати, зокрема мобільних додатків, членських облікових записів або безконтактної банківської картки. Вартість зарядки в громадських місцях зазвичай складатиметься з початкової плати за підключення, часу зарядки (вартість за годину) та/або кількості спожитої енергії (вартість за кВт-год).


Ми рекомендуємо ознайомитися з більш ніж одним провайдером, щоб забезпечити найкраще покриття та способи оплати для ваших кращих маршрутів, особливо під час подорожей або відвідування іншої країни.

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ ТА ГІБРИДНІ АВТОМОБІЛІ JAGUAR

Відкрийте для себе світ електрифікуючої продуктивності Jaguar з нашою лінійкою повністю електричних та гібридних автомобілів.

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

ЯК ЗАРЯДИТИ

ЯК ЗАРЯДИТИ

Ознайомтеся з простими кроками, щоб повністю зарядити електричний автомобіль або гібрид PHEV, де б ви не знаходилися — вдома або в дорозі.
ДОМАШНЯ ЗАРЯДКА

ДОМАШНЯ ЗАРЯДКА

Зарядка повністю електричного автомобіля або PHEV вдома - це найзручніший спосіб розпочати свій день з повної зарядки.
НИЗЬКА ВАРТІСТЬ УТРИМАННЯ

НИЗЬКА ВАРТІСТЬ УТРИМАННЯ

Від податкових і купівельних стимулів до зниження експлуатаційних витрат, володіння електромобілем допоможе вам заощаджувати гроші щодня.

Jaguar Land Rover Limited перебуває у постійному пошуку шляхів для вдосконалення технічних характеристик, дизайну та продуктивності своїх автомобілів, запчастин та аксесуарів, постійно вносячи зміни. Компанія залишає за собою право вносити зміни без попередження.


*Час заряджання залежить від декількох факторів, включаючи, крім іншого: стан і час заряджання акумулятора; температура акумулятора; та фактичне використання


1 Функції, опції та доступність InControl залежать від ринку – уточніть у дилера доступність на місцевому ринку та повні умови. Для деяких функцій потрібна відповідна сім-картка з відповідним контрактом на передачу даних, який вимагатиме додаткової підписки після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером. Мобільний зв'язок не може бути гарантований у всіх місцях.


Автомобільні функції повинні використовуватись водіями лише тоді, коли це безпечно. Водії повинні постійно стежити, що транспортний засіб під повним контролем.