ГРОМАДСЬКА СТАНЦІЯ ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Ваш посібник по зарядці далеко від дому.

Підключення до мережі будинку залишається найпростішим способом щодня повністю заряджати повністю електричний автомобіль або гібридний автомобіль. Але з появою на наших дорогах більшої кількості громадських станцій заряджання, від віддалених фермерських магазинів до автомагістралей - заряджатися в дорозі стало простіше, ніж будь-коли.

ЗАРЯДЖАННЯ ПЕРЕМІННИМ/ПОСТІЙНИМ СТРУМОМ – НАБИРАЄ ШВИДКІСТЬ

Повністю електричні та Plug-in Hybrid автомобілі сумісні з двома типами громадських зарядних станцій.
Точки зарядки змінним струмом розташовані на зарядних станціях призначення, таких як торгові центри, спортзали та автостоянки.
А точки швидкого заряджання постійним струмом розташовані на автомагістралях та дорогах загального користування.

ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ЗМІННИМ СТРУМОМ В ПУНКТІ ПРИЗНАЧЕННЯ*

ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ЗМІННИМ СТРУМОМ В ПУНКТІ ПРИЗНАЧЕННЯ*

  • Запас ходу до 35 км (22 милі) від 60 хвилин для повністю електричного Jaguar I‑PACE
  • 0–80% зарядки протягом 1 години 24 хвилин для Jaguar E‑PACE PHEV
  • 0–80% зарядки протягом 1 години 40 хвилин для Jaguar F‑PACE PHEV
  • Повністю електричні та гібридні автомобілі Jaguar в стандартній комплектації поставляються із зарядним кабелем AC Public/Wall Box.
ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ПОСТІЙНИМ СТРУМОМ НА АВТОМАГІСТРАЛЯХ І ДОРОГАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ*

ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ПОСТІЙНИМ СТРУМОМ НА АВТОМАГІСТРАЛЯХ І ДОРОГАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ*

  • У повністю електричному Jaguar I-PACE точка швидкого заряджання постійного струму потужністю 50 кВт забезпечує запас ходу до 62 км (39 миль) за 15 хвилин. Точка швидкого заряджання постійного струму потужністю 100 кВт забезпечить запас ходу до 127 км (78 миль) за 15 хвилин.
  • Автомобілі Jaguar Plug-in Hybrid можуть досягти заряду 0-80% за 30 хвилин

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ГРОМАДСЬКИХ ЗАРЯДНИХ МЕРЕЖ

Хоча деякими зарядними пунктами можна користуватися безкоштовно, до більшості можна отримати доступ за допомогою зручних методів оплати, зокрема мобільних додатків, членських облікових записів або безконтактної банківської картки. Вартість зарядки в громадських місцях зазвичай складатиметься з початкової плати за підключення, часу зарядки (вартість за годину) та/або кількості спожитої енергії (вартість за кВт-год).


Ми рекомендуємо ознайомитися з більш ніж одним провайдером, щоб забезпечити найкраще покриття та способи оплати для ваших кращих маршрутів, особливо під час подорожей або відвідування іншої країни.

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ ТА ГІБРИДНІ АВТОМОБІЛІ JAGUAR

Відкрийте для себе світ електрифікуючої продуктивності Jaguar з нашою лінійкою повністю електричних та гібридних автомобілів.
ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ ТА ГІБРИДНІ АВТОМОБІЛІ JAGUAR

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

ЯК ЗАРЯДИТИ

ЯК ЗАРЯДИТИ

Ознайомтеся з простими кроками, щоб повністю зарядити електричний автомобіль або гібрид PHEV, де б ви не знаходилися — вдома або в дорозі.
ДОМАШНЯ ЗАРЯДКА

ДОМАШНЯ ЗАРЯДКА

Зарядка повністю електричного автомобіля або PHEV вдома - це найзручніший спосіб розпочати свій день з повної зарядки.
НИЗЬКА ВАРТІСТЬ УТРИМАННЯ

НИЗЬКА ВАРТІСТЬ УТРИМАННЯ

Від податкових і купівельних стимулів до зниження експлуатаційних витрат, володіння електромобілем допоможе вам заощаджувати гроші щодня.

1 Час заряджання залежить від кількох факторів, включаючи, крім іншого: стан і час заряджання акумулятора; температура батареї; та фактичне використання.


*Офіційні дані про витрату палива: Н/З (не застосовуеться); Цифри для I-PACE у кВтг/100 км (миль): Комбінований 22,0-25,2 (35,4-40,5). СО2 Викиди 0 г/км. Запас ходу електродвигуна: до 470 км (292 милі). Наведені цифри є результатом офіційних випробувань з повністю зарядженою батареєю, що проводилися виробником відповідно до законодавства ЄС. Інформація надається лише для приблизного порівняння, оскільки реальні цифри можуть відрізнятися. Показники споживання енергії та запас ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом.


Переглянути дані WLTP для I-PACE


**Офіційні дані про витрату палива для E-PACE PHEV у л/100 км (миль на галлон): змішаний цикл 1,4 - 1,6. CO2 Викиди 33 г/км. Дальність електромобіля: до 60 км. Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС з повністю зарядженою батареєю. Інформація надається лише для приблизного порівняння, оскільки реальні цифри можуть відрізнятися. СО2Показники викидів, економії палива, споживання енергії та запасу ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, погодні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом.


Переглянути дані WLTP для E-PACE