ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО АВТОМОБІЛІ MILD-HYBRID (MHEV)

Потужність Jaguar поєднана з покращеною економією палива.

Технологія mild hybrid (MHEV) від Jaguar відновлює енергію, яка зазвичай втрачається під час уповільнення, використовуючи її для збільшення потужності двигуна для підвищення ефективності.

ЯК ПРАЦЮЮТЬ АВТОМОБІЛІ MILD HYBRID?

ЯК ПРАЦЮЮТЬ АВТОМОБІЛІ MILD HYBRID?

Наші автомобілі mild hybrid бездоганно поєднують ефективність бензинового або дизельного двигун Jaguar Ingenium з потужним акумулятором, тому двигун можна вимкнути під час руху накатом, гальмування або зупинки. Енергія, яка зазвичай втрачається під час уповільнення, збирається та зберігається для внутрішнього повторного використання в якості енергії.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ АВТОМОБІЛЯ MILD HYBRID?

ЯКІ ПЕРЕВАГИ АВТОМОБІЛЯ MILD HYBRID?

Завдяки нижчим викидам CO₂ і системі економії палива вдосконалена електрифікована трансмісія MHEV робить цей автомобіль ідеальним для міських поїздок. З точки зору продуктивності, підвищена потужність двигуна забезпечує плавне прискорення з місця.

АВТОМОБІЛІ MILD HYBRID ВІД JAGUAR

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Jaguar F‑PACE — це чудове поєднання повсякденної практичності, динамічної керованості та ефектного дизайну. В цьому автомобілі м’яка гібридна технологія поєднується з розкішними характеристиками.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Завдяки сміливим деталям дизайну та ефективності м’яких гібридних технологій, наш перший компактний позашляховик - ідеальне поєднання маневреності спортивного автомобіля та повсякденної ефективності.
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Завдяки м’якій гібридній технології наш найдосконаліший і найефективніший спортивний седан підіймається на новий рівень витонченості та продуктивності.
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Розкішний салон з характерним дизайном та динамічний привод. М’яка гібридна технологія зробить його ще ефективнішим під час кожної подорожі.

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ ЕЛЕКТРОКАРИ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ АВТОМОБІЛІ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ АВТОМОБІЛІ

Технології повністю електричних автомобілів Jaguar поєднують продуктивність спортивного автомобіля та нульові вихлопні викиди.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО АВТОМОБІЛІ PLUG-IN HYBRID

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО АВТОМОБІЛІ PLUG-IN HYBRID

Насолоджуйтесь гнучкістю використання електроенергії для щоденних поїздок та бензинового двигуна для тривалих подорожей.

Jaguar Land Rover Limited перебуває у постійному пошуку шляхів для вдосконалення технічних характеристик, дизайну та продуктивності своїх автомобілів, запчастин та аксесуарів, постійно вносячи зміни. Компанія залишає за собою право вносити зміни без попередження.


*Офіційні дані про споживання палива: Н/З (не застосовується); Показники для I-PACE у кВт-год/100 км (миль): комбінований 22,0-25,2 (35,4-40,5). Викиди2 CO 0 г/км. Запас ходу електродвигуна: до 470 км (292 милі). Наведені цифри є результатом офіційних випробувань з повністю зарядженою батареєю, що проводилися виробником відповідно до законодавства ЄС. Інформація надається лише для порівняння. Реальні цифри можуть відрізнятися. Показники споживання енергії та запас ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом.


Переглянути дані WLTP для I-PACE


^ Показники викидів CO₂2, економії палива, споживання електроенергії та запасу ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, погодні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів.