ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ АВТОПАРКУ ТА БІЗНЕСУ

Підзарядіть свій бізнес значною економією коштів та гарантією сталого розвитку.

Підключивши свій автопарк до світу електроенергії Jaguar, ви зможете підзаряджати свій спосіб роботи. Нульові викиди вихлопних газів, зниження експлуатаційних витрат і значні фінансові стимули — ось лише деякі з причин, через які настав час прийняти електричну революцію.

ЗНИЖЕНІ ПОДАТКИ НА АВТОМОБІЛІ КОМПАНІЇ

Електромобілі зазвичай обкладаються нижчими податковими ставками, ніж автомобілі з бензиновим чи дизельним двигуном. Ваша організація також може скористатися пільгою на списання, яка віднімає вартість автомобіля з вашого річного прибутку.
ЗНИЖЕНІ ПОДАТКИ НА АВТОМОБІЛІ КОМПАНІЇ
ВІДСУТНІСТЬ ВИКИДІВ ВИХЛОПНИХ ГАЗІВ

ВІДСУТНІСТЬ ВИКИДІВ ВИХЛОПНИХ ГАЗІВ

Повністю електричні автомобілі Jaguar і гібридні автомобілі, при русі в режимі повного електромобіля (EV) здатні розвивати максимальну потужність при нульовому рівні викидів вихлопних газів. Це може допомогти знизити загальний вплив вашої організації на навколишнє середовище та створити імідж, який відображатиме вашу відданість сталому розвитку бізнесу.
ЗНИЖЕННЯ АКЦИЗНИХ ТА РЕЄСТРАЦІЙНИХ ЗБОРІВ

ЗНИЖЕННЯ АКЦИЗНИХ ТА РЕЄСТРАЦІЙНИХ ЗБОРІВ

Акцизні збори, як правило, нижчі і можуть бути нульовими для електромобілів. У країнах, де номерні знаки купуються на додаток до автомобіля або видаються в лотереї, електромобілі можуть виграти від зниження витрат і навіть повністю уникнути лотереї реєстрації транспортних засобів.
МЕНШЕ ВИТРАТ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ

МЕНШЕ ВИТРАТ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Оскільки повністю електричні силові агрегати мають менше частин, що рухаються, ніж бензинові або дизельні двигуни, а можливості рекуперативного гальмування відносно бережніше впливають на гальма і шини, витрати на технічне обслуговування нижчі.
СУБСИДОВАНІ ТАРИФИ НА ЗАРЯДКУ ОБЛАДНАННЯ

СУБСИДОВАНІ ТАРИФИ НА ЗАРЯДКУ ОБЛАДНАННЯ

У багатьох країнах уряди пропонуватимуть схеми зарядки на робочому місці, які можуть значно знизити вартість купівлі та встановлення точок заряджання на робочому місці та в комунальних мережах.
ЗРУЧНІСТЬ ТА ДОСТУП

ЗРУЧНІСТЬ ТА ДОСТУП

У деяких міських районах електромобілям дозволено використовувати смуги для транспортних засобів з великою кількістю людей без пасажирів та смуги для автобусів. Вони також, як правило, вільні від плати за пробки, обмежень на паркування та зон з низьким рівнем викидів.
ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

Вартість електроенергії на кілометр зазвичай нижча, ніж на бензині або дизельному паливі, тому повністю електричні та гібридні автомобілі дешевші в щоденній експлуатації. Водії можуть заощадити ще більше, використовуючи домашній зарядний пристрій за дешевшим нічним тарифом на електроенергію в непіковий період.

ПОЧНІТЬ ПЕРЕХІД НА ЕЛЕКТРИКУ

Зверніться до нашої спеціальної команди, щоб зробити наступні кроки до електрифікації вашого бізнесу за допомогою електромобіля Jaguar.

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ ТА ГІБРИДНІ АВТОМОБІЛІ JAGUAR

Відкрийте для себе світ електрифікуючої продуктивності Jaguar з нашою лінійкою повністю електричних та гібридних автомобілів.
ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ ТА ГІБРИДНІ АВТОМОБІЛІ JAGUAR

Jaguar Land Rover Limited перебуває у постійному пошуку шляхів для вдосконалення технічних характеристик, дизайну та продуктивності своїх автомобілів, запчастин та аксесуарів, постійно вносячи зміни. Компанія залишає за собою право вносити зміни без попередження.