ДОМАШНЯ ЗАРЯДКА ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

Починайте кожен день із повної зарядки.

Коли справа доходить до зарядки вашого Jaguar, немає місця краще дому. Просто підключіть свій автомобіль ввечері так само, як мобільний телефон, і до ранку ви будете повністю заряджені та готові до роботи.

ДОМАШНІ ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ — ІДЕАЛЬНИЙ СПОСІБ ЗАРЯДКИ

Для максимально швидкого заряджання вдома ми рекомендуємо професійно встановлений домашній зарядний пристрій, також відомий як "Wall Box" або домашня точка заряджання.


Для встановлення зазвичай потрібне приватне паркування у дворі, наприклад, під'їзна дорога або гараж, для підключення до електрики вашого будинку. Будь ласка, перевірте придатність вашої власності у вибраного постачальника домашніх зарядних пристроїв.

ПРОКИДАЙТЕСЯ, ГОТОВИМИ В ДОРОГУ

ПРОКИДАЙТЕСЯ, ГОТОВИМИ В ДОРОГУ

Домашній зарядний пристрій повністю зарядить електричний автомобіль за ніч і проїде до 35 км (22 милі).1 від 60 хвилин при використанні джерела живлення потужністю 7 кВт.
ЗАОЩАДЖУЙТЕ ГРОШІ ЩОМІСЯЦЯ

ЗАОЩАДЖУЙТЕ ГРОШІ ЩОМІСЯЦЯ

Зарядка вдома не тільки зручна, вартість електроенергії на кілометр менша в порівнянні з бензином та дизелем. І ви можете ще більше зменшити її за допомогою непікового тарифу на електроенергію.
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Домашні зарядні пристрої від перевірених постачальників розроблені для використання за будь-яких погодних умов.

ЗАРЯДКА ЕЛЕКТРИЧНИХ І ГІБРИДНИХ АВТОМОБІЛІВ ВДОМА

ЗАРЯДЖАННЯ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИХ АВТОМОБІЛІВ<sup>1</sup>*

ЗАРЯДЖАННЯ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИХ АВТОМОБІЛІВ1*

На основі зарядки Jaguar I‑PACE до 470 км (292 милі) за допомогою домашнього зарядного пристрою потужністю 7 кВт.

  • 7kW AC public chargers will charge overnight from 13 hours. Or up to 35km (22miles) of range from 60 minutes
ЗАРЯДКА ГІБРИДНИХ АВТОМОБІЛІВ PLUG-IN HYBRID<sup>1</sup>**

ЗАРЯДКА ГІБРИДНИХ АВТОМОБІЛІВ PLUG-IN HYBRID1**

На основі зарядки Jaguar E-PACE до 55 км (34 милі) за допомогою домашнього зарядного пристрою потужністю 7 кВт.

  • 7kW AC home chargers will charge 0-80% from 1 hour 24 minutes

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ

1. ОБЕРІТЬ СВОГО ПРОВАЙДЕРА

1. ОБЕРІТЬ СВОГО ПРОВАЙДЕРА

Щоб розпочати процес встановлення домашнього зарядного пристрою, оберіть постачальника послуг домашнього заряджання. Ваш дилер Jaguar може допомогти вам розпочати роботу.
2. ОГЛЯД ПРИДАТНОСТІ

2. ОГЛЯД ПРИДАТНОСТІ

Обраний вами постачальник зарядних пристроїв проведе опитування по телефону або в Інтернеті, щоб визначити чи підходить вам "Wall Box".
3. ДОМОВИТИСЯ ПРО ДАТУ УСТАНОВКИ

3. ДОМОВИТИСЯ ПРО ДАТУ УСТАНОВКИ

Узгодьте дату встановлення з обраним провайдером. Якщо ви маєте право на державну дотацію на покриття вартості встановлення, ваш постачальник зробить це від вашого імені.
4. УСТАНОВКА ТА ДЕМОНСТРАЦІЯ

4. УСТАНОВКА ТА ДЕМОНСТРАЦІЯ

Як тільки настане дата установки, обраний вами провайдер встановить "Wall Box" та розповість вам про основи заряджання.

ПОБУТОВІ РОЗЕТКИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ДОДАТКОВИЙ СПОКІЙ

Якщо ви тривалий час не вдома і домашній зарядний пристрій недоступний, стандартна побутова розетка, яка використовується для електричних приладів домашнього вжитку, також заряджатиме ваш автомобіль, але набагато повільніше. Для цього достатньо просто підключити додатковий зарядний кабель Jaguar із внутрішньою вилкою (режим 2).

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ ТА ГІБРИДНІ АВТОМОБІЛІ JAGUAR

Відкрийте для себе світ електрифікуючої продуктивності Jaguar з нашою лінійкою повністю електричних та гібридних автомобілів.
ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ ТА ГІБРИДНІ АВТОМОБІЛІ JAGUAR

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

ЯК ЗАРЯДЖАТИ

ЯК ЗАРЯДЖАТИ

Ознайомтеся з простими кроками, щоб повністю зарядити електричний автомобіль або гібрид PHEV, де б ви не знаходилися — вдома або в дорозі.
ГРОМАДСЬКА СТАНЦІЯ ЗАРЯДЖАННЯ

ГРОМАДСЬКА СТАНЦІЯ ЗАРЯДЖАННЯ

З постійно зростаючою інфраструктурою громадських зарядних станцій зарядка поза домом стала доступнішою, ніж будь-коли.

1 Час заряджання залежить від кількох факторів, включаючи, крім іншого: стан і час заряджання акумулятора; температура батареї; та фактичне використання.


*Офіційні дані про витрату палива: Н/З (не застосовуеться); Цифри для I-PACE у кВтг/100 км (миль): Комбінований 22,0-25,2 (35,4-40,5). СО2 Викиди 0 г/км. Запас ходу електродвигуна: до 470 км (292 милі). Наведені цифри є результатом офіційних випробувань з повністю зарядженою батареєю, що проводилися виробником відповідно до законодавства ЄС. Інформація надається лише для приблизного порівняння, оскільки реальні цифри можуть відрізнятися. Показники споживання енергії та запас ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом.**Офіційні дані про витрату палива для E-PACE PHEV у л/100 км (миль на галлон): змішаний цикл 1,4 - 1,6. CO2 Викиди 33 г/км. Дальність електромобіля: до 60 км. Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС з повністю зарядженою батареєю. Інформація надається лише для приблизного порівняння, оскільки реальні цифри можуть відрізнятися. СО2Показники викидів, економії палива, споживання енергії та запасу ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, погодні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом.