НАШІ УНІКАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПОВНОГО ПРИВОДУ
ВДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ JAGUAR

Щоб запропонувати функції повного приводу для автомобілів Jaguar, інженери компанії вивчили всі наявні на ринку системи. Однак жодна з них не могла забезпечити ті унікальні можливості, яких очікують від Jaguar. Тому було прийнято рішення розробити систему повного приводу Jaguar з програмним забезпеченням Intelligent Driveline Dynamics.

УНІКАЛЬНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ INTELLIGENT DRIVELINE DYNAMICS (IDD)
Безпрецедентна за своїми можливостями автоматична система повного приводу Jaguar доступна на культовій моделі F-TYPE, відзначених нагородами седанах XF та XE, а також на Jaguar класу SUV - автомобілі F-PACE, що відрізняється високими динамічними характеристиками. Ця система покликана підсилювати відчуття від водіння автомобіля з високими динамічними характеристиками - в будь-яку погоду, за будь-яких дорожніх умов. Система повного приводу з IDD має дві особливості, які в поєднанні одна з одною виділяють її серед інших технологій.
ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛИЙ ПОВНИЙ ПРИВОД
Секрет легендарної керованості автомобілів Jaguar криється в їхній динаміці заднього приводу. Система повного приводу Jaguar з IDD зберігає цю особливість із сильним зміщенням в бік задньої вісі. При нормальних умовах водіння 90% потужності передається на задню вісь, проте це можуть бути і все 100% у разі повного прискорення на сухій поверхні. Коли система виявляє необхідність передачі крутного моменту на передню вісь, вона спрямовує саме стільки, скільки потрібно для підтримки зчеплення з дорогою, варіюючи крутний момент для забезпечення якості водіння. Як тільки умови нормалізуються, крутний момент знову передається на задню вісь.
ПЕРЕДБАЧЕННЯ ЗАМІСТЬ РЕАГУВАННЯ

На відміну від інших систем повного приводу, IDD здатна прогнозувати зниження сили зчеплення з поверхнею замість простого реагування на це. У той момент, коли система розпізнає майбутнє зменшення зчеплення, вона заздалегідь спрямовує крутний момент до коліс, які мають краще зчеплення з дорогою, тим самим забезпечуючи безперервну насолоду від водіння.

В ОДНУ МИТЬ

Система повного приводу Jaguar з IDD, будучи завжди у включеному стані, визначає будь-які сили, що впливають на автомобіль. Вона безперервно відстежує швидкість кожного колеса та його зчеплення з дорогою, контролює підвіску, кермове управління, гальма, а також обертальну роботу автомобіля, збираючи дані 100 разів за секунду. Система IDD використовує передові алгоритми, які на основі цих даних дозволяють обчислити, чи передбачається втрата зчеплення з дорогою та у якого саме колеса або коліс. Тоді, ще до втрати зчеплення з дорогою, потужність передається на колеса з більшою силою зчеплення для забезпечення блискавичного відновлення контролю над автомобілем без особливих зусиль.

ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Для передачі крутного моменту з однієї вісі на іншу система використовує електрогідравлічне багатодискове зчеплення в масляній ванні, що керується центрифужним електрогідравлічним силовим приводом. Разом ці технології точно перенаправляють потрібну кількість крутного моменту всього за 100 мілісекунд. Навіть передача 100% потужності з задньої вісі на передню займає лише 165 мілісекунд та відбувається непомітно для водія. Водієві залишається лише насолоджуватися чудовою керованістю в умовах, коли на будь-якому іншому автомобілі це зробити складно. Гідравлічна система має додаткову перевагу - вона викликає менший механічний знос, отже, менш вимоглива в плані обслуговування, ніж інші системи.

ПОВНІСТЮ ПОВ'ЯЗАНІ МІЖ СОБОЮ СИСТЕМИ

Повний привод Jaguar з IDD не працює відокремлено. Ця система повністю поєднана з іншими системами контролю над стійкістю та зчепленням, включаючи ABS, програму електронного контролю стійкості та систему векторизації крутного моменту за допомогою гальмування. Вона отримує підтримку інших систем в необхідній мірі саме тоді, коли це потрібно, щоб поведінка автомобіля було безпосередньо пов'язана з намірами водія.

СИСТЕМА ADAPTIVE SURFACE RESPONSE

Компанія Jaguar розробила додаткову технологію, що працює паралельно з системою IDD. Система Adaptive Surface Response покликана розрізняти поверхні з низькою силою зчеплення, як то бруд, гравій, зледенілі або засніжені дороги, забезпечуючи ідеальний розподіл крутного моменту в залежності від конкретних умов. Повнопривідні седани Jaguar XF та XE оснащені функцією автоматичного перемикання між двома режимами програми для різних поверхонь, в той час як Jaguar класу SUV з системою повного приводу - F-PACE - доповнений третім режимом, що дозволяє оптимізувати силу зчеплення з поверхнею при пересуванні по глибокому снігу або особливо пухкому гравію. Незалежно від поверхні, система Adaptive Surface Response допоможе Вам продовжити свій шлях без жодної затримки.

ПРОВІДНА У СВОЄМУ КЛАСІ СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ

Система повного приводу Jaguar з IDD була розроблена з наміром створити кращий повний привод для автомобіля з високими динамічними характеристиками, який здатний виконувати безперервне регулювання для забезпечення оптимального балансу сили зчеплення та якості водіння. Легка, невибаглива в обслуговуванні система дозволяє насолоджуватися водінням заднєприводного автомобіля при нормальних умовах та за необхідності забезпечує стійкість повнопривідної машини. Завдяки її здатності передбачати та попереджати втрату зчеплення з дорогою вона може забезпечувати стійкість без шкоди для якості водіння. Те, чим завжди славилися автомобілі Jaguar.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ АВТОМОБІЛІ
ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС
Забронювати технічне обслуговування вашого Jaguar онлайн
Інструкція з експлутації
Завантажити та переглянути довідник, посібники та відео-інструкції Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте Ваш Jaguar обираючи варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.