ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН

Jaguar відданий свої меті - створювати чудовий дизайн, який візуально відрізняється виразністю, зачаровує і пробуджує емоції не тільки по відношенню до гарних автомобілів, а й у всіх аспектах життя.

НАТХНЕННЯ ЗАВЖДИ З НАМИ

За минулі роки дизайнери Jaguar представили неймовірну кількість спокусливих, культових автомобілів: серед них D-type з його аеродинамічним "плавцем"; E-type, мабуть, найбажаніший автомобіль Jaguar; і відзначений нагородою XE - найкрасивіший автомобіль на Міжнародному автомобільному фестивалі 201x в Парижі. Здається, джерело натхнення є нескінченним. Питання в тому, що ж далі? Тут, в світі дизайну Design Space, ви дізнаєтеся про це першими.

F‑TYPE ТА ЙОГО БРИТАНСЬКИЙ ДУХ

F‑TYPE ТА ЙОГО БРИТАНСЬКИЙ ДУХ

Привабливий дизайн F-TYPE, який вже був визнаний у всьому світі, досяг нових висот завдяки ексклюзивній серії British Design Edition. Дизайн цього до мозку кісток британського автомобіля базується на дизайні моделі F-TYPE 'S' та доповнений великою кількістю візуальних поліпшень, штрихів в інтер'єрі та спеціальною кольоровою палітрою в стилі Union Jack.
НАЙПОТУЖНІШИЙ JAGUAR ВСІХ ЧАСІВ

НАЙПОТУЖНІШИЙ JAGUAR ВСІХ ЧАСІВ

Jaguar F-TYPE Project 7, що поєднує класичний стиль з новітніми технологіями приводу і потужним двигуном, являє собою ідеальне поєднання історичного дизайну і динаміки XXI століття. Дізнайтеся, як спортивний автомобіль цієї спеціальної серії став найшвидшим і найпотужнішим з коли-небудь створених Jaguar.
СКУЛЬПТУРА ЗІ СЛІВ

СКУЛЬПТУРА ЗІ СЛІВ

На лондонському фестивалі дизайну була представлена незвичайна скульптура, створена дизайнерами Jaguar. Автомобіль Jaguar XE в натуральну величину, відтворений за допомогою слів з різних мов, які найкраще описують його зовнішній вигляд, враження, драйв і комфорт.