ПРО JAGUAR

ПРО JAGUAR

C-X16 – ФАНТАСТИЧНЕ БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО JAGUAR

Прем'єра Jaguar C-X16 пройшла на Франкфуртському автосалоні 2011 року.

C-X16 – дещо незвичайний двомісний спорткар. Але головне у ньому те, що хоча це лише концепт, він є сміливою демонстрацією майбутнього дизайну Jaguar та подальшого розвитку технологій.

«Jaguar завжди мав спортивне серце, і модель C-X16 – це ідеальне втілення нашого бачення того, якими мають бути спорткари Jaguar XXI століття. Він швидкий і прегарний ззовні, та ще й підкреслює наше прагнення створювати силові агрегати, дружні до довкілля. Цей автомобіль втілив у собі загальновизнані переваги Jaguar – чуттєвий дизайн, тваринну жвавість і захопливу динаміку. До того ж ці характеристики поєднуються з низкою атрибутів, котрі дозволили нам визначитися з курсом на створення екологічно чистих спорткарів», – пояснює міжнародний бренд-директор Jaguar Адріан Холмарк (Adrian Hallmark).

Як і його попередник, концепт C-X75, модель C-X16 поза всяким сумнівом належить до потужних автомобілів спортивної серії. Подібно до моделі C-X75, за різкими обрисами кузова тут приховуються неймовірні динамічні характеристики. Прискорення з місця до першої «сотні» займає всього 4,4 секунди, максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 298 км/год, а для ривка з 80 до 120 км/год вистачає 2,1 секунди.

Алюмінієвий кузов C-X16 щільно облягає його досконалі механізми, а граційна постава підкреслює динамічний порив. Поєднання простих і цілеспрямованих ліній з плавними обрисами даху та задньої частини надають моделі потужного і водночас витонченого вигляду, притаманного лише моделям Jaguar.

Ян Каллум, шеф-дизайнер Jaguar, теж поділяє таку думку. «Спорткар Jaguar повинен демонструвати стрімкість усім своїм виглядом, і C-X16 ідеально вирішує це завдання. Кожна його лінія починається з відчуття цілеспрямованості та закінчується відчуттям чистоти. Саме такий підхід є запорукою неперевершеного вигляду C-X16. Просто погляньте на нього – і вам неодмінно захочеться проїхатись на ньому. Саме такі відчуття повинен викликати спорткар з емблемою «Jaguar».

C-X16 - ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

C-X16 - ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

C‑X16 - САЛОН ДЛЯ ВОДІЯ

C‑X16 - САЛОН ДЛЯ ВОДІЯ

C-X16 - ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

C-X16 - ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ