ПРО JAGUAR

ПРО JAGUAR

C‑X16 — ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Увесь творчий потенціал Jaguar сконцентрований навколо вдосконалення динаміки водіння і, за словами Адріна Холлмарк, Jaguar вирішує поставлені завдання з прицілом на майбутнє. C-X16 - це яскравий приклад того, як наступне покоління спортивних автомобілів Jaguar буде збільшувати потужність, використовуючи новітні технології.

C-X16 приводить в рух прототип 6-циліндрового V-образного двигуна з наддувом, виготовлений повністю з легкосплавних матеріалів. Один тільки цей момент вказує шлях розвитку наступного покоління удосконалених, ефективних, потужних двигунів внутрішнього згоряння. Але це ще не все: на нашому концепт-карі, за аналогією з системами Формули-1, встановлений електродвигун, що підвищує продуктивність силової передачі.

Зниження витрати палива означає, що на швидкості до 80 км/год цей автомобіль може працювати на електроприводі, виробляючи нульовий викид; крім того, той же електропривод в будь-який момент часу забезпечує короткочасний сплеск енергії і прискорення. Така система, відома під назвою «Push to Pass», дозволяє протягом 10 секунд збільшити потужність автомобіля на 70 кВт. Якщо Вам все ж знадобиться додаткова потужність, знайдіть пальцями кнопку на кермі і просто натисніть її. Враховуючи безінерційний характер електродвигуна, цей імпульс спрацьовує моментально.

У прагненні зберегти виключно мужній профіль і забезпечити нерозривний потік повітря по бокам автомобіля, дверні ручки виконані ідеально врівень з поверхнею. Вбудовані сенсори запускають безшумний електропривід, який піднімає алюмінієву ручку прямо до руки водієві і пасажирові.

C‑X16 - ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

C‑X16 - ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

C‑X16 - САЛОН ДЛЯ ВОДІЯ

C‑X16 - САЛОН ДЛЯ ВОДІЯ