ГОДИННИК BREMONT, НА ЯКИЙ НАДИХНУВ АВТОМОБІЛЬ E‑TYPE

Точні інженерні рішення і приголомшливий дизайн - годинник був виготовлений на честь самого привабливого в світі автомобіля.

ГОДИННИК СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ДОПОВНИТИ ЛЕГЕНДУ

«Легендарний E‑type досі регулярно визнається найкрасивішим автомобілем за всю історію. Ще в 1963 році Jaguar планував випустити 18 екземплярів зі спеціальним легким алюмінієвим кузовом - але було виготовлено лише 12 автомобілів. Понад п'ятдесят років потому ми вирішили добудувати шість автомобілів, яких бракувало.

Щоб відзначити цю подію, ми почали співпрацю з британськими годинними майстрами Bremont, щоб виготовити шість приголомшливих наручних годинників - по одному для кожного покупця».

ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ НА ЯКІ НАДИХНУВ АВТОМОБІЛЬ E‑TYPE

Хронометр Bremont Jaguar в своєму дизайні має багато відсилань до автомобіля E‑type. Наприклад, чорний циферблат повторює шкалу автомобільного тахометра, а годинна і хвилинна стрілки нагадують стрілку тахометра. Заводна головка годинника прикрашена гравіруванням, що повторює малюнок протекторів автентичних гоночних шин Dunlop, які будуть встановлені на репліки полегшеного E-Type, а ремінці зроблені зі шкіри Connolly, яка використовувалася для оздоблення інтер'єру спорткарів. На зворотному боці кожного примірника вигравіюваний номер шасі та номер двигуна відповідного автомобіля

ПРОФЕСІЙНИЙ ВІДГУК

"Всі ці елементи дизайну разом створюють візуальний образ, що дуже нагадує автомобіль E‑type. Годинник виглядає абсолютно природно, коли водій сідає за кермо - здається що хронометр та автомобіль були спроектовані разом ще в 60-х роках.”

Ян Каллум, Директор з дизайну

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ
Щоб бути в курсі останніх новин та акцій від Jaguar, підпишіться на наші новини
Зв’яжіться з нами
Зв'яжіться з нами і спеціалісти Jaguar нададуть вам підтримку та дадуть відповіді на ваші питання.
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar