F‑TYPE PROJECT 7

Поєднавши класичний дизайн і високотехнологічні конструкторські рішення ми створили найшвидший за всю історію автомобіль Jaguar.

JAGUAR В ЙОГО НАЙКРАЩОМУ ВИРАЖЕННІ

F-TYPE Project 7 - це колекційний спортивний автомобіль з обмеженим тиражем в 250 екземплярів. Це найшвидший і найпотужніший Jaguar, здатний розігнатися до 60 миль за годину всього за 3,8 секунди і з максимальною швидкістю 299 км/год (186 миль на годину). Наша команда спеціального підрозділу Special Vehicle Operations (SVO) розробила цей автомобіль з єдиною метою - забезпечити максимальне задоволення від водіння.

ДЖЕРЕЛО ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ІДЕЙ

Джерелом натхнення при створенні автомобіля Project 7 послугували минулі перегони, якими ми пишаємось. Назва автомобіля означає сім перемог, які автомобілі Jaguar здобули на знаменитих перегонах 24 години Ле-Мана. Три з цих історичних перемог дісталися нашому легендарному автомобілю D‑type, випущеному в 1950-х роках, якому нещодавно виповнилося 60 років. Завдання наших дизайнерів полягало в тому, щоб придумати сучасну версію D‑type. Автомобіль F-TYPE Project 7 - це захопливий результат.

ГАРМОНІЙНЕ ПОЄДНАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МИНУЛОГО ДОСВІДУ

В моделі Project 7 дизайнерська ДНК легендарного автомобіля D‑type була змішана з ДНК найсучаснішого автомобіля F-TYPE, відзначеного премією за найкращий дизайн World Car Design. У той час як найбільш помітним елементом дизайну в стилі ретро є аеродинамічний "плавець" позаду водія, характерні плавні обтічні лінії як в модель D‑type визначають загальний характер дизайну.

yt:sGBMSLvggqA
ПРОФЕСІЙНИЙ ВІДГУК

"Концепт-кар Project 7 відображає сутність гоночної спадщини Jaguar в чистому вигляді. Це приголомшливе свято відданості справі, командного духу і самого процесу проєктування. Це справжній Jaguar... Це нова класика!"

Сезар П'єрі, креативний спеціаліст-менеджер з дизайну, відділ передового дизайну Jaguar

НОВА ІКОНА

У 2014 році Project 7 був вперше представлений як одномісний концептуальний автомобіль з відкритим верхом в Гудвуді. З того часу, ми додали додаткове сидіння і дах, а також застосували найсучасніші методи проектування, щоб зробити автомобіль ще динамічнішим. В результаті ми отримали приголомшливу сучасну ікону автомобілебудування, якою зможуть насолодитися тільки 250 щасливих власників.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ
Щоб бути в курсі останніх новин та акцій від Jaguar, підпишіться на наші новини
Зв’яжіться з нами
Зв'яжіться з нами й спеціалісти Jaguar нададуть вам підтримку та дадуть відповіді на ваші питання.
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar