НОВИЙ JAGUAR<br>F‑PACE SVR

НОВИЙ JAGUAR
F‑PACE SVR

Представляємо наш новий кросовер із неперевершеною потужністю, двигуном V8 із турбонаддувом та найкращою маневреністю в своєму класі.
ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

УСЕ ДЛЯ БІЛЬШОЇ ПОТУЖНОСТІ

УСЕ ДЛЯ БІЛЬШОЇ ПОТУЖНОСТІ

F-PACE SVR, який забезпечує більшу, ніж будь-коли раніше, потужність, маневреність та динаміку, є флагманом нашого модельного ряду, відзначеного нагородами.

СПЕЦИФІКАЦІЯ F-PACE SVR

ДВИГУН

5,0 літра


Серце F‑PACE SVR — потужний 5,0-літровий двигун V8 із турбонаддувом від Jaguar.

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

550 к. с. (405 кВт)


Потужність в 550 к. с. (405 кВт) гарантує захоплюючі враження від поїздки кожного разу, коли ви сідаєте за кермо.

МАКСИМАЛЬНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ

700 Н·м (516 фунт-футів)


F‑PACE SVR забезпечує збільшений до 700 Н·м (516 фунт-футів) крутний момент.

0–100 КМ/ГОД

4,0 секунди


Завдяки найновішим технологіям — у тому числі за рахунок функції динамічного запуску Dynamic Launch — F‑PACE SVR може прискорюватися від 0 до 100 км/год усього лише за 4,0 секунди.

DESIGN

ПОЗНАЙОМТЕСЯ ІЗ ЕКСТЕР’ЄРОМ

ПОЗНАЙОМТЕСЯ ІЗ ЕКСТЕР’ЄРОМ

Дизайн F-PACE SVR включає більші повітрозабірники, повітрозабірники в капоті, бокові вентиляційні отвори на крилах та задній спойлер — все це працює разом для збільшення притискної сили та зменшення сповільнення внаслідок тертя. Результат: більша потужність та краща керованість.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
БІЛЬШІ ПОВІТРОЗАБІРНИКИ

БІЛЬШІ ПОВІТРОЗАБІРНИКИ

Новий передній бампер переконливо підсилює вражаючий спортивний характер, у той час як збільшені повітрозабірники допомагають краще охолоджувати двигун V8 із турбонаддувом. Зовнішній вигляд довершує решітка радіатора кольору Gloss Black із унікальним кантом Satin Grey навколо нього та логотипом «SVR».
СИДІННЯ PERFORMANCE

СИДІННЯ PERFORMANCE

Відчуйте зв’язок із вашим F-PACE SVR з того моменту, як сідаєте в сидіння Performance із м’якої шкіри Windsor та замші або шкіри Semi-Aniline. Передні та задні сидіння з функцією нагрівання оздоблено брендовим написом «SVR» та унікальним перфорованим візерунком.
КЕРМО

КЕРМО

Шкіряне кермо SVR із захватами для великих пальців доповнює спортивну досконалість і вирізняється унікальними швами кольору Flame Red та Light Lunar, а також логотипом «SVR». Із інтерактивним 12,3-дюймовим дисплеєм водія системи Pivi Pro, щоб охопити інформацію одним поглядом.

ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ SV PREMIUM

Аби ще сильніше підкреслити індивідуальність та зовнішній вигляд свого Jaguar, оберіть кольори Ultra Gloss, Satin Matte або Special Effect із палітри кольорів SV Premium.

СТВОРИТИ СВІЙ

Скористайтеся конфігуратором, щоб ознайомитися з нашими опціями дизайну та створити свій ідеальний F‑PACE SVR.

Наведені цифри — це NEDC2 (Новий європейський їздовий цикл-2), який розраховано за результатами офіційних тестів WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах) виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть відрізнятися. Дані про об’єм викидів CO2 та економію пального можуть відрізнятися залежно від кріплення коліс та встановленого опціонального обладнання. NEDC2 — це цифри, які розраховано із застосуванням урядової формули з даних WLTP, еквівалентні тим, якими вони мали би бути у старому тесті NEDC. Після цього можна застосовувати правильний податковий режим.

Переглянути дані WLTP
WLTP — це нові офіційні випробування ЄС, що використовуються для розрахунку стандартизованого споживання пального та даних щодо об’єму викидів CO2 для пасажирських автомобілів. Вони вимірюють витрату пального та енергії, пробіг без дозаправлення і викиди. Випробування розроблено так, щоб надати цифри, наближені до реальних характеристик руху. Автомобілі тестуються з опціональним обладнанням, за більш вимогливою процедурою та із суворішим режимом руху.

*Послуга під’єднуваної навігації Connected Navigation буде вимагати подовження підписки після завершення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar.

Опціональні функції та їхня наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат) і від ринків, або для їх встановлення можуть бути необхідні інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або сконфігуруйте свій автомобіль онлайн.

Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це безпечно. Водії повинні постійно контролювати свої автомобілі.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Jaguar доступність та повні умови для місцевого ринку. Певні функції постачаються на умовах підписки, яку необхідно продовжувати після закінчення початкового терміну, який порадив вам дилер. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі меню або послідовності дій, залежать від оновлення програмного забезпечення, управління версіями та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.