Підрозділ з розробки ексклюзивних автомобілів (SVO)

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Jaguar.

SV PREMIUM PALETTE

Поєднання інноваційних технологій фарбування, лакофарбового покриття преміум-класу і високої якості виконання дозволяє створити насправді неповторний вигляд автомобіля.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

SVO пропонує унікальні колекційні моделі, що поставляють лише в декількох екзеплярах. Кожен автомобіль демонструє найкращі розробки компанії Jaguar - приголомшливу продуктивність, неперевершену розкіш та передові технології.

ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ПІДРОЗДІЛУ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІB

Підрозділ з розробки ексклюзивних автомобілів розміщується у новій будівлі вартістю 20 мільйонів фунтів у м. Варвікшир Англія. Цей видатний спеціалізований центр Jaguar Land Rover’s об’єднує 200 автомобільних спеціалістів. Площа центру складає 20 000 м2 та включає 40 пунктів діагностики та провідне малярне обладнання.

F‑PACE SVR
НОВИЙ JAGUAR<br>F‑PACE SVR

Представляємо наш новий кросовер із неперевершеною потужністю, двигуном V8 із турбонаддувом та найкращою маневреністю в своєму класі.

БІЛЬШЕ ПРО SVR
XE SV PROJECT 8
XE SV PROJECT 8

Project 8 - це найбільш захоплюючий у світі спортивний седан, адже в його серці легендарний турбований двигун V8. Але його надзвичайна швидкість, це не тільки результат неймовірної потужності. Полегшений алюмінієвий каркас та покращений рівень аеродинаміки в поєднанні з широким використанням вуглецевого волокна буквально вдихають життя в цей автомобіль Jaguar.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЦЕЙ АВТОМОБІЛЬ
JAGUAR I-PACE <span>e</span>TROPHY
ДВАДЦЯТЬ АВТОМОБІЛІВ I-PACES. ДЕСЯТЬ МІСТ. ОДИН ПЕРЕМОЖЕЦЬ.
ДВАДЦЯТЬ АВТОМОБІЛІВ I-PACES. ДЕСЯТЬ МІСТ. ОДИН ПЕРЕМОЖЕЦЬ.

Розроблений та спроєктований в спеціальному підрозділі SVO, автомобіль Jaguar I-PACE eTROPHY - це нова захооплююча сторінка в наших перегонах інновацій.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Порівняйте моделі
Додайте аж до трьох моделей до порівняння
Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar