ПРАКТИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Для нас немає нічого важливішого, ніж проектування та конструювання транспортних засобів, які допомагають забезпечувати безпеку та захист пасажирів.

ВЕРШИНА ЗАХИСТУ

Від нашої легкої алюмінієвої архітектури та комплексної системи подушок безпеки, до вдосконалених систем допомоги водіям (ADAS), Jaguar створений для вашого захисту під час кожній подорожі. У той час інноваційні нововведення в галузі автомобільної безпеки забезпечують вам спокій та впевненість.

ВДОСКОНАЛЕНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЯМ

Ми розробили низку інтуїтивних технологій, щоб поліпшити ваш досвід експлуатації автомобіля, зробивши його безпечнішим, плавнішим та приємнішим.

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ
Якщо виявлено загрозу зіткненя на швидкості між 3 та 50 км / год (5 та 80 км / год), ви отримуєте попередження, що надасть час, щоб вжити заходів. Якщо реакція з боку водія відсутня, система автоматично застосовує гальма.
ПІДТРИМКА СМУГИ РУХУ ТА КОНТРОЛЬ СТАНУ ВОДІЯ
Працюючи спільно із системою попередження про виїзд зі смуги руху, система утримання авто в смузі руху Lane Keep Assist відчуває ненавмисний виїзд зі смуги та допомагає повернути Jaguar назад. Система контролю стану водія виявляє зменшення концентрації уваги через втому та пропонує відпочити.
АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ З КОНТРОЛЕМ ДОТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ
Адаптивний круїз-контроль та підтримка керування полегшують водіння на великі відстані та у складному трафіку шляхом автоматичного центрування вашого автомобіля в межах його смуги руху, зберігаючи при цьому задану відстань від транспортних засобів попереду.
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ ADVANCED PARK ASSIST
Система допомоги при паркуванні Advanced Park Assist робить паркування в тісних місцях простіше, ніж будь-коли. Ваш Jaguar може точно скерувати себе як під час паралельного паркування, так і при маневрах на паркувальному майданчику - вам залишається лише керувати гальмами та педаллю газа.
СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИЇЗД ЗІ СМУГИ РУХУ LANE DEPARTURE WARNING
Попередження про виїзд зі смуги руху допомагає захистити всіх пасажирів в салоні, визначаючи, коли ваш автомобіль ненавмисно виїжджає зі смуги . В такому випадку ви отримуєте візуальне повідомлення та відчуєте легку вібрацію керма.
СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ "МЕРТВИХ ЗОН" ТА СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТРАНСПОРТУ ПІД ЧАС РУХУ ЗАДНІМ ХОДОМ
Якщо ваш автомобіль виявить інший транспортний засіб, який знаходиться у вашій "мертвій зоні", або наближається до неї, система контролю "мертвих зон" швидко повідомить про це блиманням лампочки в боковому дзеркалі. Аналогічно, функція виявлення транспорту під час руху заднім ходом виявляє транспортні засоби, що рухаються за вами, під час руху заднім ходом.
СИСТЕМА КАМЕР КРУГОВОГО ОГЛЯДУ
Допомагаючи під час маневрів - від паркування біля бордюру до вїзду та виїзду з тісних місць, система камер кругового огляду забезпечує огляд простору навколо на 360 ° на сенсорному екрані автомобіля.
СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ "МЕРТВИХ ЗОН" З АКТИВНИМ ЗАПОБІГАННЯМ ЗІТКНЕННЮ
Доповнюючи систему контролю "мертвих зон", функція Blind Spot Assist застосовує зусилля на кермо, щоб відвести вас від транспортного засобу в "мертвій зоні" під час зміни смуги руху.
ДВА КУЛЬТОВІ БРЕНДИ

Нашим широким портфоліо, що охоплює лінійки автомобілів Jaguar та Land Rover, можна з легкістю керувати за допомогою однієї зручної корпоративної угоди. Наш широкий асортимент транспортних засобів гарантує, що ми зможемо задовольнити потреби всіх наших клієнтів, від водія автомобіля компанії до менеджера автопарку.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ АВТОМОБІЛІ
Знайти спеціаліста
Знайти спеціаліста з корпоративних продажів Jaguar поряд з вами
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
Зв’яжіться з нами
Зверніться до нас, щоб отримати допомогу клієнтам Jaguar або відповіді на загальні питання
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури для корпоративних клієнтів