JAGUAR XE

Нове визначення спортивного седану. Jaguar XE обладнаний дизельним двигуном, який посилено технологіями м'якого гібриду.

ОГЛЯД 360°

ВИКИДИ CO2 У КОМБІНОВАНОМУ ЦИКЛІ2 г/км
Від 112

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО л/100км
Від 4,3

in2VwFPRc40

Показані автомобілі можуть не повністю включати останні оновлення та додаткові можливості. Деякі описані характеристики можуть залежати від ринків або доступності силового агрегату. Стосовно останніх специфікацій зверніться до вашого дилера Jaguar.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
Замовити тест-драйв
ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ
ДИЗАЙН
ПОЗНАЙОМТЕСЯ З<br> ІНТЕР’ЄРОМ
ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ІНТЕР’ЄРОМ

Розкішний інтер’єр, збудований навколо вас та ваших пасажирів. Насолоджуйтесь вдосконаленими, комфорними сидіннями з зернистої шкіри або оберіть розкіш шкіри Windsor. Селектор передач Jaguar SportShift та управління JaguarDrive уособлюють спортивну суть автомобілів XE.

СТВОРИТИ СВІЙ
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
ОСОБЛИВОСТІ<br> ДИЗАЙНУ
ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ

Оновлений інтер’єр у стилі кабіни пілота пропонує видатний рівень комфорту, а піднята центральна консоль додає спортивності.

СТВОРИТИ СВІЙ
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
ПОЗНАЙОМТЕСЯ ІЗ<br>ЕКСТЕР’ЄРОМ
ПОЗНАЙОМТЕСЯ ІЗ ЕКСТЕР’ЄРОМ

М'язиста статура XE підкреслює його стильну присутність і привертає увагу. Світлодіодні преміум-фари DRL, широка решітка радіатора та динамічний передній бампер є акцентами профілю автомобіля.

СТВОРИТИ СВІЙ
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
JAGUAR XE
Із широким низьким профілем Jaguar XE створений, як скульптура, з деталями навкруги нього, що додають йому самовпевненого характеру.
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
JAGUAR XE R-DYNAMIC
Спортивний передній бампер, бокові пороги та задні боковини у кольорі кузова — комплект для кузова R‑Dynamic йде на крок далі, виражаючи спортивну індивідуальність XE.
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
JAGUAR XE R-DYNAMIC BLACK
Невимушена елегантність чорного. Вражаюча присутність. Jaguar XE R-Dynamic Black.
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
ВИБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ
ПРОДУКТИВНІСТЬ
ХОДОВІ ВЛАСТИВОСТІ
ХОДОВІ ВЛАСТИВОСТІ

Відомий своїм динамічним керуванням, XE має посилену продуктивність завдяки передовим технологіям та функціям водіння. Підготуйтеся до захоплюючої їзди.

СИСТЕМА РОЗПОДІЛЕННЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ <br>ПІД ЧАС ГАЛЬМУВАННЯ
СИСТЕМА РОЗПОДІЛЕННЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ <br>ПІД ЧАС ГАЛЬМУВАННЯ

Плавне збалансування розподілу крутного моменту між колесами. Система забезпечує більшу впевненість для водія, підтримуючи спритність і стабільність автомобіля під час поворотів.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СПЕЦИФІКАЦІЇ
ПОВНИЙ ПРИВІД
Повноприводна система Jaguar XE (AWD) посилює продуктивність та покращує контроль автомобіля. Наявна система інтелектуальної динаміки руху (Intelligent Driveline Dynamics, IDD). IDD аналізує поточні умови на дорозі та розподіляє потужність між колесами, щоб досягнути динамічного руху на будь-якій поверхні.
ДВИГУНИ
Наша лінійка бензинових та дизельних двигунів розроблена для поєднання ефективності використання пального з плавною роботою. Більш потужні дизельні двигуни підсилюються напів-гібридною технологією, що пропонує навіть більшу ефективність та точність завдяки інтелектуальній системі регенерації.
ПАКЕТ ДИНАМІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
Цей опційний пакет підсилює естетичне враження від автомобіля та ваш досвід водіння і включає системи конфігурованої динаміки, адаптивної динаміки, червоні гальмівні супорти, спойлер на багажнику, передні гальма 355 мм та задні гальма 325 мм.
ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ПРОСТОТА ЯК СТАНДАРТ
ПРОСТОТА ЯК СТАНДАРТ

Стандартні характеристики інформаційно-розважальної системи (Pivi) включають:

• Сенсорний екран 10"
• Інтерфейс з новим дизайном
• Apple CarPlay® 1
• Android AutoTM 2


Оновіть інформаційно-розважальну систему до Pivi Pro4, і вас супроводжуватиме остання версія автомобільного штучного інтелекту, який забезпечує такі властивості, як навігаційна система, що самонавчається, для повного зв’язку під час подорожі.

МИТТЄВА ІНФОРМАЦІЯ
МИТТЄВА ІНФОРМАЦІЯ

Виберіть з великої кількості різних схем розташування, включаючи повноекранну 3D навігацію, інформацію про рух або швидко перегляньте, яке аудіо грає, — і все це на новому інтерактивному дисплеї водія 12,3” з високою роздільною здатністю.


Опціональний проекційний дисплей5 передає основну інформацію на вітрове скло. Ви можете легко переглядати інформацію про швидкість вашого автомобіля, положення важеля передач та навігацію на повнокольоровому дисплеї.

АУДІО СИСТЕМА MERIDIAN™
АУДІО СИСТЕМА MERIDIAN™

Аудіо система MeridianTM на базі британських стандартів — це найповніше музичне враження. Ми не просто говоримо про підвищення рівня гучності. Це скоріше інтенсифікація рівня глибини, чіткості та реалістичного звучання музики шляхом використання комбінації сучасних акустичних технологій і стратегічно розташованих динаміків для створення аудіоплатформи — ми називаємо це ‘звуковою сценою’ — це саме те, що треба для інтер’єру XE. Вибирайте опціональну звукову систему MeridianTM або MeridianTM Surround.

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА
Опціональний бездротовий зарядний пристрій з підсилювачем телефонного сигналу дозволяє вам заряджати сумісні смартфони без необхідності під’єднувати телефон до зарядної станції дротами.
ІОНІЗАЦІЯ ПОВІТРЯ У САЛОНІ З ФІЛЬТРОМ PM2.5
Опціональний іонізатор повітря NanoeTM покращує самопочуття водія та пасажирів. Активуйте цю функцію, і спеціально розроблений фільтр буде притягувати і захоплювати тонкі часточки та повітряні алергени із зовнішнього повітря, наприклад, PM2.5, пил та пилок.
ПРАКТИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА
ПРАКТИЧНЕ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ
З опцією роздільних розкладних сидінь складіть сидіння другого ряду та розташуйте усі свої речі. Навіть якщо ваші руки зайняті, до задньої двері зручно дістатися завдяки опціональній функції відкриття дотиком ноги, що дозволяє легко відкривати та закривати їх.
ACTIVITY KEY
Водонепроникний та стійкий до ударів, новий опціональний Activity Key8 дозволяє розблокувати, заблокувати та запустити автомобіль. Ви можете запланувати з друзями будь-які заходи на свіжому повітрі, і вам не потрібні звичайні автомобільні ключі.
ВНУТРІШНЄ ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ CLEARSIGHT
Опціональна сучасна технологія пропонує огляд без перешкод того, що відбувається позаду Jaguar XE. Камера, розташована на перехіднику антени, надсилає на ваше дзеркало заднього огляду відеозображення у реальному часі, забезпечуючи постійну видимість усього, що відбувається позаду вас.
ДОПОМОГА ВОДІЮ
Jaguar XE сконструйований з функціями допомоги водію, що спрощують рух у місті та паркування і роблять рух по автострадах приємнішим. Ці технології покращують ваше пересування, допомагаючи зняти стрес від водіння.
ПРОДОВЖЕННЯ ЗНАЙОМСТВА
ОБЕРІТЬ СВІЙ JAGUAR XE
Тут можна знайти повний асортимент моделей, з широким вибором доступних видатних рис дизайну, допоміжних робочих функцій та технологій.

ВИБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ
CHOOSE YOUR MODEL
ГАЛЕРЕЯ
Вимогливість до деталей завжди була принциповою для наших транспортних засобів. XE створений, як скульптура, з деталями навкруги нього, що додають йому самовпевненого характеру.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
VIEW GALLERY
СПЕЦИФІКАЦІЇ
Протестуйте найменші деталі. Дізнайтеся більше про характеристики двигуна, розміри та витрату пального.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СПЕЦИФІКАЦІЇ
VIEW SPECIFICATIONS
ІДЕАЛЬНИЙ РУХ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ

Найбільш сучасний, ефективний та витончений спортивний седан із усіх, що були створені Jaguar. Скористайтеся конфігуратором для створення вашого ідеального Jaguar XE.

СТВОРИТИ СВІЙ
АКСЕСУАРИ<br> JAGUAR
АКСЕСУАРИ JAGUAR

Виокремте ваш XE шляхом його подальшої персоналізації з асортименту опцій та аксесуарів, від бездротового зарядного пристрою з підсилювачем телефонного сигналу до рейлінгів.

ЗНАЙДІТЬ АКСЕСУАРИ
КОЛЕКЦІЯ <br> JAGUAR
КОЛЕКЦІЯ JAGUAR

Наш ексклюзивний асортимент розкішного оздоблення, аксесуарів та подарунків надихається нашими автомобілями та їх дизайном.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar

Наведені цифри — це NEDC2 (Новий європейський їздовий цикл-2), обчислені за результатами офіційних тестів WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах) виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у світі можуть відрізнятися. Дані про CO2 та економію пального можуть відрізнятися залежно від кріплення коліс та встановленого опційного обладнання. NEDC2 — це цифри, обчислені із застосуванням урядової формули з даних WLTP, еквівалентні тим, якими вони мали б бути у старому тесті NEDC. Після цього можна застосовувати правильний податковий режим.


Переглянути дані WLTP.
WLTP — це нові офіційні випробування ЄС, що використовуються для розрахунку стандартизованого споживання пального та даних CO2 для пасажирських автомобілів. Вони вимірюють витрату пального та енергії, пробіг без дозаправлення та викиди. Випробування розроблені так, щоб забезпечити цифри, наближені до реальних характеристик руху в усьому світі. Автомобілі тестуються з опційним обладнанням, за більш вибагливою процедурою випробування та із суворішим режимом руху.


1 Ваш автомобіль підготований до Apple CarPlay. Сервіси, що пропонуються Apple CarPlay, залежать від наявності певних функцій у вашій країні, більш докладну інформацію див. https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Ваш автомобіль підготований для Android Auto. Сервіси, що пропонуються Android Auto, залежать від наявності певних функцій у вашій країні, більш докладну інформацію див. https://www.android.com/auto/.

3 Jaguar Remote містить передплачені сервіси, які можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar. Потрібно буде завантажити додаток Jaguar Remote з Apple App Store/Google Play Store.

4 Послуга під’єднаної навігації вимагатиме подовження підписки після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar.

5 На деяких ринках необхідне тоноване протисонячне скло. Напрямки навігації на вітровому склі з’являються лише тоді, коли у автомобілі встановлено Pivi Pro.

6 Можуть бути застосовними правила чесного використання. Включає підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar.

7 Можуть бути застосовними правила чесного використання. Після використання 20 ГБ даних до закінчення місяця, швидкість та функціональність даних у автомобілі можуть знижуватися на залишкові дні місяця. Детальніше Правила чесного використання, що стосуються цієї функції наведені в умовах InControl Pivi Pro на сайті www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Тривалість відтворення залежить від провайдера потокової передачі даних та визначення відео-контенту. HD-відео значно збільшує використання даних.

8 Ключ-браслет Activity Key заряджається упродовж приблизно двох годин, термін роботи акумулятора до десяти днів.

9 Залежно від місцевого законодавства. Якщо водій носить біфокальні або варіфокальні окуляри і не може легко відрегулювати фокус на цифровому зображенні дзеркала заднього огляду ClearSight, він в будь-який момент може повернутися до режиму дзеркала заднього огляду.


Опційні функції та їх наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат) та від ринків, або для їх встановлення можуть бути необхідними інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.


Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.


Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Jaguar наявність та повні умови для місцевого ринку. Певні функції пов’язані з підпискою, яку необхідного продовжувати після закінчення первинного терміну, який порадив вам дилер. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.


Meridian — це зареєстрована торгова марка компанії Meridian Audio Ltd. Trifield та трьохпольовий пристрій є торговою маркою компанії Trifield Productions Ltd.

Apple CarPlay є торговою маркою Apple Inc. Можуть бути застосовними умови Apple Inc для кінцевого користувача.

Android Auto є торговою маркою компанії Google LLC.

Nanoe™ є торговою маркою компанії Panasonic Corporation.​