epace
НОВИЙ E‑PACE CHEQUERED FLAG

В центрі уваги.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО МОДЕЛЬ
E‑PACE

E-PACE являє собою перший компактний SUV у родині Jaguar. Це унікальне поєднання зовнішнього вигляду, спритності та динамічного водіння.

ОГЛЯД ЕКСТЕР’ЄРУ 360°

ВИКИДИ В ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ2 г/км
Усього 143‡ з механічною трансмісією
Усього 158‡ з автоматичною трансмісією

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО В ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
Від 5.4‡ з механічною трансмісією
Від 6.0‡ з автоматичною трансмісією

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз.
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar

Салон абсолютно нового E-PACE орієнтовано на водія. Він забезпечує додатковими емоціями від керування Jaguar і додає щоденної практичності завдяки провідним у своєму класі можливостями завантаження. Ще ніколи не було настільки універсального компактного SUV як E-PACE.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE
Авто у наявності
Замовити тест-драйв
ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЕКСТЕР'ЄР E‑PACE
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace_my20/01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace_my20/**.jpg
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace_my20/00_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace_my20/**_m.jpg
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР E‑PACE
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/epace_my19
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ
Оновити
Вийти

На представлених автомобілях можуть бути встановлені не всі актуальні оновлення. Наявність деяких функцій залежить від країни продажу та двигуна. Будь ласка, звертайтеся то місцевого дилера Jaguar, щоб ознайомитись із останніми специфікаціями.

НАРОДЖЕНИЙ, ЩОБ ЗБУДЖУВАТИ ПОЧУТТЯ

Захоплююче, інстинктивне водіння - в ДНК кожного Jaguar. Зустрічайте абсолютно новий E-PACE, компактний SUV з повадками Jaguar.

ОБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ
ВЕРСІЇ
НОВИЙ E-PACE В КОМПЛЕКТАЦІЇ CHEQUERED FLAG

Нове бачення E‑PACE. E‑PACE Chequered Flag це поєднання динамічного дизайну та унікальних елементів оздоблення та воістину спортивного характеру.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ
ДИЗАЙН
ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД, ЩО НЕ ЗАЛИШАЄ БАЙДУЖИХ
З його скульптурним капотом і м'язистим задніми арками, E-PACE - це динамічний, рухливий SUV з лініями купе. Задля вражаючої присутності на дорозі, E-PACE оснащений чіткими світлодіодними фарами та відмітними задніми світлодіодними вогнями. Щоб підвищити безпеку, не поступаючись у стилі, оберіть матричні світлодіодні фари з помітними денними ходовими вогнями та анімованими вказівниками напрямку.
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ЕКСТЕР'ЄР
ОРІЄНТОВАНИЙ НА ВОДІЯ САЛОН АВТОМОБІЛЯ
В інтер'єрі, орієнтованому на водія E-PACE, представлені високоякісні матеріали та сучасний дизайн. Салон обертається навколо водія, всі засоби управління та індикатори легко доступні, тому ви можете зосередитися на захопленні від водіння.
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ІНТЕР'ЄР
ОСОБЛИВОСТІ
ВРАЖЕННЯ ВІД ВОДІННЯ
Відкрийте для себе азарт водіння E-PACE. Завдяки унікальному балансу між швидкістю та комфортом їзди, повністю незалежна система підвіски має вишукану конструкцію багаторядчастої задньої підвіски. Передові технології водіння, включаючи технології Active Driveline1 та Adaptive Dynamics,2 гарантують, що E-PACE забезпечить гнучку, контрольовану їзду.
ТЕХНОЛОГІЇ АВТОМОБІЛЯ
Розроблений, щоб зробити водіння безпечнішим і приємнішим, найсучасніша технологія E-PACE включає нашу мультимедійну систему Touch Pro із 10-дюймовим сенсорним екраном у вигляді планшета.
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ТЕХНОЛОГІЇ АВТОМОБІЛЯ
МІСЦЕ ДЛЯ БУДЬ-ЧОГО
E-PACE має провідне у своєму класі завантаження інтер’єру. Глибока центральна консоль зі знімними підсклянниками забезпечує дуже гнучкий простір. Великий бардачок ідеально підходить для всіх необхідних предметів, які ви хочете зберегти під рукою, а обидва відділення для зберігання речей на передніх та задніх дверях були побудовані для зберігання низки предметів.
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ПРАКТИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКУ
П’ЯТЬ ЗІРОК У РЕЙТИНГУ EURO NCAP

Jaguar E‑PACE отримав п’ять зірок у рейтингу Euro NCAP. Високих оцінок вдалося досягти в таких категоріях, як захист дорослих пасажирів та водія, захист пасажирів-дітей та захист вразливих учасників дорожнього руху. Ці досягнення ще раз засвідчили надзвичайну безпеку автомобіля у порівнянні з іншими автомобілями, представленими на ринку.

До набору стандартних систем безпеки входять автономне екстрене гальмування (Autonomous Emergency Braking) разом із системою виявлення пішоходів (Pedestrian Detection), а також система утримання смуги руху (Lane Keep Assist), які забезпечують неперевершений захист в будь-якій ситуації.

ВІДВІДАЙТЕ САЙТ EURO NCAP
Новий дизель, бензин чи електро?

Неважливо, рухаєтесь ви в щільному міському потоці чи долаєте значні відстані на автомагістралях, прийміть зважене рішення щодо свого наступного автомобіля, відповівши на 5 простих питань.

ЯКИЙ АВТОМОБІЛЬ ПІДХОДИТЬ ВАМ НАЙКРАЩЕ?
МОДЕЛЬНИЙ РЯД E-PACE

Вражаюче водіння, модернова майстерність та повсякденна практичність є стандартом. Отже, кого з родини E-PACE обереш саме ти?

Обрати свою модель

1Доступно тільки на автомобілях з двигунами D240 і P300.
2Недоступно на автомобілях з двигуном D150, механічною трансмісією або 17-дюймовими легкосплавними колісними дисками.

Зазначені дані відносяться до NEDC2 і розраховуються за результатами випробувань виробника, проведених відповідно до вимог WLTP і законодавства ЄС. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися. Рівень викидів CO2 і витрати пального можуть відрізнятися в залежності від колісної бази і встановленого опціонального обладнання. Значення NEDC2 розраховуються по офіційно прийнятій формулі за даними WLTP і є еквівалентними показниками циклу NEDC, що використовувався раніше. Виходячи з отриманих результатів, визначається розмір оподаткування.

Перевірте дані WLTP.
Процедура WLTP - це глобальний, гармонізований стандарт визначення рівня забруднюючих речовин, викидів CO₂ та споживання палива традиційних та гібридних автомобілів, а також асортименту повністю електричних транспортних засобів на території Європи.Процедура дозволяє протестувати автомобілі з опціональним обладнанням в більш складних погодних і дорожніх умовах.