У ЛЬВОВІ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ПЕРШИЙ КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР JAGUAR LAND ROVER

У листопаді 2021 року у Львові відкриється новий концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover Львів, де мешканці регіону побачать ще більше новинок британських брендів. Даний дилерський центр стане шостим концептуальним шоурумом Jaguar Land Rover в Україні. Раніше у місті функціонував тимчасовий дилерський центр із зоною експонування авто та сервісом, а відтепер у новому шоурумі можна побачити ще більше новинок та випробувати їх на тест-драйві.

Це особливо зручно для мешканців Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та інших областей, адже шоурум та сервіс у Львові – це територіальна близькість і зручне розташування для сусідніх регіонів.

У зоні сервісу площею більше 400 кв. м, а це – приблизна площа двох тенісних кортів – сертифіковані експерти і механіки допоможуть ще більшій кількості клієнтів. В той же час 7 підйомників дозволяють обслуговувати багатьох власників одночасно. Звісно, з Тернополя тепер зручніше приїхати до Львова на офіційний сервіс, пересісти на підмінне авто та пізніше забрати власне. До того ж, за різних погодних умов завжди рятує закрита зона Drive in всередині сервісу. Адже комфортніше передавати автомобіль на сервіс не під дощем чи снігом, а в сухому приємному приміщенні.

Загальна площа шоуруму у 667 кв. м демонструє по 5 автомобілів із модельного ряду Jaguar та Land Rover. Серед них — оновлені електрокросовер Jaguar I-PACE та кросовер F-PACE, спорткар F-Type, потужні кросовери Land Rover Defender, Discovery і Range Rover.

Окрім шоуруму з авто, у клієнтській зоні зі студією персоналізації кожен клієнт зможе познайомитися з різними зразками оздоблення салону та навіть відчути на дотик текстури матеріалів. У цій же зоні зручно обрати колір кузова та аксесуари для авто. Додатково, що особливо популярно перед новорічними святами, можна придбати подарунки для себе чи друзів серед колекції брендованої продукції. Валізи, кепки, парфуми, футболки й куртки, дитячі іграшки обох брендів включно з толокарами Land Rover – кожен знайде тут справді ексклюзивні речі.

Щодо зони відпочинку, кожен гість салону зможе комфортно провести час за чашкою кави чи попрацювати у спеціальній релакс-зоні. Це зручно під час очікування авто з сервісу чи оформлення різних документів.

Побудова концептуального дилерського центру – це не звичайний інженерний проект із
красивим дизайном, а окрема філософія комфортного влаштування приміщення. Коли зайшовши всередину, зрозуміло одразу: тут можна відпочити, отримати послуги із сервісу, допомогу консультанта, познайомитися з авто, розважити дітей та навіть спокійно попрацювати за ланчем.

Сьогодні Jaguar Land Rover Львів – перший і наразі єдиний дилерський центр у регіоні, де представлені виключно моделі Jaguar та Land Rover.

Адреса Jaguar Land Rover Львів:
вул. Стрийська 32-А, с. Сокільники,
Пустомитівський р-н, Львівська обл.
Контактний телефон:
+380 032 295 00 07

Про офіційного імпортера

«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Renault, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у 47 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на