JAGUAR XF ДЕБЮТУЄ У ФІЛЬМІ ПРО АГЕНТА 007 «НЕ ЧАС ПОМИРАТИ»

● Jaguar XF дебютує у новому фільмі про Джеймса Бонда «Не час помирати»
● XF переслідує Джеймса Бонда на вулицях Південної Італії у 25-му фільмі про агента 007
● Спеціально до прем’єри бондіани Мітч Еванс із команди Jaguar Racing, спортсменка Лінн Юнг та Jaguar XF взяли участь у зйомці ролика у Лондоні


Jaguar XF продемонструє виняткові можливості та динаміку у захопливій сцені переслідування у новому фільмі про Джеймса Бонда «Не час помирати», який з’являється на широкому екрані у вересні 2021 року.

Два седани XF у переслідуванні Джеймса Бонда кружляють вузькими звивистими вулицями Мате́рі у Південній Італії,, проїжджаючи площі та спускаючись вимощеними бруківкою сходами. Обидва XF оснащені системою повного привода Jaguar з інтелектуальною динамікою трансмісії, що забезпечує неймовірний рівень зчеплення навіть із проблемними поверхнями. Лиходії з «Не час помирати» демонструють, що не буває надто вузьких вулиць або надто крутих поворотів.

Кріс Корбулд, керівник відділу спецефектів і екшн-автомобілів стрічки «Не час помирати», зазначив: «Jaguar XF став відмінним вибором для цієї шаленої сцени автомобільної гонитви. У наших каскадерних трюках ми завжди прагнемо максимально розширити межі можливого, і це також стосується можливостей автомобілів. У вузьких провулках було всього декілька дюймів запасу, і XF не мав права на помилку, він продемонстрував свої відмінні ходові якості та динаміку водіння».

Спеціально до прем’єри «Не час помирати» Мітч Еванс та спортсменка Лінн Юнг разом із Jaguar XF знялись у ролику, де гонщик з команди Jaguar Racing поспішає на презентацію фільму, проїжджаючи найбільш знакові пам’ятки Лондона. Окрім історичних місць столиці Великої Британії, у ролику з’являться знакові автомобілі із фільмів про Джеймса Бонда. Серед них шанувальники пригод агента 007 побачать пробитий кулями XF із фільму «Не час помирати», а також відомі моделі Jaguar з попередніх фільмів, зокрема C-X75 зі стрічки «007 Спектр» (2015) та кабріолет XKR з «Помри, але не зараз» (2002).

● Дивіться кадри з-за лаштунків фільму «Не час помирати» тут
● Ролик з Мітчем Евансом та Лінн Юнг можна переглянути за посиланням

Про Jaguar
Jaguar випускає прекрасні, розкішні автомобілі з 1935 року, керуючись своєю пристрастю, аби зробити життя своїх клієнтів ще більш екстраординарним. Сьогоднішній всесвітньо визнаний модельний ряд Jaguar складається із седанів XE та XF, а також спорткару F-TYPE, представницького кросовера F-PACE, компактного представницького кросовера E-PACE та повністю електричного представницького кросовера I-PACE. Починаючи з 2025 року Jaguar стане повністю електричним, сучасним люксовим брендом із надзвичайно привабливим новим модельним рядом із емоційно захоплюючим дизайном та новаторськими технологіями нового покоління. Подорож до електрифікації вже триває завдяки лінійці автомобілів із технологією м’якого гібрида та плагін-гібрида, а також доступних сьогодні повністю електричних моделей.

Про офіційного імпортера
«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua