JAGUAR СВЯТКУЄ СМІЛИВУ КРЕАТИВНІСТЬ ІЗ НОВОЮ КАМПАНІЄЮ E-PACE

• Жінки у музиці та кіно: Jaguar продовжує підтримувати творчу індустрію
• «Креативна» співпраця: бренд співпрацює з діджейкою та продюсеркою Ханною Уонтс та акторкою Крістіною Чонг для презентації оновленого Jaguar E-PACE на телебаченні
• Саундтрек: новий трек Lift Off було спеціально адаптовано для кампанії «Strking From Every Angle»
• Оновлений всередині та зовні: E-PACE має удосконалений інтер’єр та екстер’єр, нові можливості підключення до мережі та представлений із технологіями PHEV або MHEV

Jaguar співпрацює із діджейкою та продюсеркою електронної танцювальної музики Ханною Уонтс та акторкою Крістіною Чонг для створення відео-ролика для оновленого кросовера Jaguar E-PACE.

Британсько-китайську акторку Чонг знімали за кермом E-PACE у Лондоні, у супроводі нового синглу Уонтс Lift Off. Нова телевізійна реклама Striking From Every Angle (Вражаючий з усіх сторін) — це новий витвір від творців Jaguar у серії колаборацій з талановитими артистами. Музичний трек Ханни з Натаном Ніколсоном Lift Off, спеціально був адаптований для цієї кампанії. Трек Уонтс вже фігурував у першій десятці плейлиста Spotify треків у стилі хаус у Великобританії та у першій п’ятірці плейлиста Electronic Rising.

Ханна Уонтс висловила свій захват від співпраці: «Компанія Jaguar Land Rover близька моєму серцю, так як мій батько працював у компанії інженером понад 30 років». Вона також відмітила, що для неї ця колаборація у створенні відео для оновленого E-PACE – велика честь та досягнення.

Її робота у новій кампанії E-PACE — це вже друга робота Jaguar із використанням танцювальної музики. Першим твором Jaguar став трек американського діджея та продюсера MK для презентації оновленого кросовера F-PACE раніше цього року. Jaguar прагне підтримувати креативні галузі та нові таланти.

Крістіна Чонг поділилась своїм способом відпочивати після зйомок: «Як акторка, я намагаюсь створювати емоції, що єднають людей. Вивчення тексту та часткова втрата себе стає сильним навантаженням. Для гарної гри актор повинен бути вразливим. Щоб відпочити та відновити свої сили, я люблю сідати за кермо і слухати музику. Jaguar E-PACE — це місце, де я знову стаю собою».

Новий компактний і потужний кросовер E-PACE пропонується з електрифікованими плагін-гібридним та м’яким гібридним силовими агрегатами. В салоні встановлено нову інтуїтивно зрозумілу інформаційно-розважальну систему Pivi Pro від Jaguar, а також програмне забезпечення з можливістю віддаленого оновлення (SOTA) систем автомобіля. Сучасна опціональна система іонізації повітря в салоні з функцією фільтрації часточок PM2,5 видаляє ультрадисперсні часточки та алергени для покращеного самопочуття пасажирів.

Енді Хант Кук, директор із міжнародних комунікацій Jaguar, відмітив, що оновлений

E-PACE демонструє свій унікальний дизайн, гібридні силові агрегати та найсучаснішу інформаційно-розважальну систему. «Ми раді відзначити це за участю таких творчих жінок, як Ханна та Крістіна, які втілюють сміливий творчий потенціал, яким вирізняється Jaguar».

Оновлений E-PACE пропонує на вибір вісім потужних та ефективних двигунів. Серед них плагін-гібридний силовий агрегат P300e (PHEV), що поєднує в собі 1,5-літровий 3-циліндровий бензиновий двигун Ingenium потужністю 200 к. с. та електричний двигун з приводом на задню вісь (ERAD) потужністю 109 к. с. (80 кВт), що забезпечують запас ходу до 55 км з нульовими викидами — ідеально для щоденного пересування містом.

Щоб побачити Крістіну в Jaguar E-PACE, перейдіть за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=WvXEUj_g2y4 .
Щоб послухати Lift Off Ханни Уонтс та Натана Ніколсона, відвідайте Spotify
Striking From Every Angle (Вражаючий з усіх сторін) під керівництвом Jaguar, виробництва Spark44