JAGUAR RACING ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВОГО ПАРТНЕРА, НОВЕ ФІРМОВЕ МАРКУВАННЯ ТА ОНОВЛЕНУ ОРГАНІЗАЦІЙНУ СТРУКТУРУ

• Провідна міжнародна організація з ІТ-послуг, консалтингу та бізнес-рішень Tata Consultancy Services названа новим титульним спонсором британської команди з перегонів
• Британська команда Formula E перейменована на Jaguar TCS Racing з негайним набуттям чинності нової назви
• Автомобіль для перегонів Jaguar I-TYPE 5 Formula E представлений в оновленому фірмовому маркуванні для 8-го сезону Чемпіонату світу ABB FIA Formula E
• Jaguar TCS Racing буде брати участь у перегонах вулицями Ед-Дірійї, Саудівська Аравія, 28 і 29 січня 2022 року в перших з 16 перегонів у 12 містах


Tata Consultancy Services долучається до знаменитої британської команди з перегонів Jaguar Racing як титульний партнер напередодні Чемпіонату світу ABB FIA Formula E 2021/22. Команда виступатиме як Jaguar TCS Racing.

Провідна міжнародна компанія з ІТ-послуг, консалтингу та бізнес-рішень, Tata Consultancy Services розширює своє глобальне спонсорське портфоліо і стане титульним партнером Jaguar TCS Racing з 8-го сезону, поклавши початок новому довгостроковому партнерству.

Jaguar Land Rover і TCS будуть розвивати ділові відносини у рамках Jaguar TCS Racing. Утілюючи своє лідерство в галузі трансформації технологій і досвід роботи з провідними гравцями у виробничо- збутовому ланцюгу автомобілебудування, TCS прагне допомогти Jaguar TCS Racing стати взірцем глобальних досягнень у галузі електрифікації і переконана, що так і буде.

Ребрендинг команди включає в себе оновлення маркування успішного автомобіля для перегонів
Jaguar I-TYPE 5 для майбутнього сезону Formula Е. Крім того, Jaguar TCS Racing отримала додаткове визнання завдяки нещодавно створеному підрозділу автоспорту Jaguar Land Rover в рамах стратегії Reimagine компанії. Мета Jaguar TCS Racing — «переосмислити перегони» і використовувати цю діяльність у галузі автоспорту для тестування, вивчення, розробки, співпраці та обміну інноваціями. Таким чином Jaguar Land Rover прагнуть принести користь майбутньому розвитку дорожніх автомобілів за допомогою своїх передових технологій електромобілів.. Зокрема, передача знань і технологій з Formula E допоможе «переосмислити» бренд Jaguar як повністю електричний люксовий бренд з 2025 року, що збігається із зобов’язанням Formula E — Gen3

У рамах реорганізації Джеймс Барклі бере на себе роль керуючого директора Jaguar Land Rover Motorsport Limited на додаток до своєї ролі керівника команди Jaguar TCS Racing. Генеральний директор Jaguar Land Rover Тьєррі Боллоре стає головою нової організації. Усі майбутні можливості та переваги як для бренду Jaguar, так і для Land Rover будуть вивчені в рамах цього нещодавно створеного підрозділу.

<center><b>Sam Bird</b></center>

Sam Bird

<center><b>Mitch Evans</b></center>

Mitch Evans

<center><b>James Barclay</b></center>

James Barclay

Британська команда може похвалитися ефективним автомобілем для перегонів Jaguar I-TYPE 5 і однією з найсильніших пар пілотів — Семом Бьордом і Мітчем Евансом. Вони вступають у фінальний сезон Gen2 після найуспішнішої кампанії команди у Formula E, у якій Jaguar Racing посіла друге місце на Чемпіонаті світу серед команд.

Лише за 87 днів до початку нового сезону команда з перегонів зосередилася на вдосконаленні найуспішнішого автомобіля в історії Formula E Jaguar TCS Racing: зміни в декількох ділянках програмного забезпечення для покращення керування енергоспоживанням, які зроблять автомобіль для перегонів швидшим та ефективнішим. Команда також присвятила час освоєнню і моделюванню нової системи кваліфікації та відпрацюванню піт-стопів у гаражі, що стане важливою особливістю перших 10 хвилин нового формату.

Jaguar TCS Racing також з гордістю представляє свого нового офіційного партнера з виробництва уніформи — Uncommon. У рамах платформи «Перегони заради інновацій» кожен предмет уніформи команди 8-го сезону буде виготовлений із перероблених матеріалів.

Джеймс Барклі, керівник команди Jaguar TCS Racing: «День запуску завжди хвилюючий, бо ми з нетерпінням чекаємо на можливості майбутнього сезону після декількох місяців напруженої роботи за лаштунками. Вітати нового титульного партнера — Tata Consultancy Services — це справжня честь, і ми з нетерпінням чекаємо на інноваційне та успішне партнерство.

Я також невимовно пишаюся тим, що мене призначили керуючим директором Jaguar Land Rover Motorsport і керівником команди Jaguar TCS Racing Formula E в результаті нещодавно створеного підрозділу автоспорту. Протягом міжсезоння ми створили новий виконавчий комітет з автоспорту, покликаний максимально використати можливості нашої автоспортивної діяльності для передачі досвіду та технологій з перегонів до серійних автомобілів. Це дуже особливе відчуття — бути невід’ємною частиною переосмислення повністю електричного майбутнього Jaguar».


Тьєррі Боллоре, генеральний директор Jaguar Land Rover, голова JLR Motorsport: «Я хочу привітати Tata Consultancy Services. Це партнерство є прекрасним прикладом синергії, що існує в групі Tata. Автоспорт — справа серйозна, і щоб досягти успіху на цій висококонкурентній арені, ви маєте досягти успіху в усіх сферах. Технології, інновації, гнучкість, єдність і командна робота — усе це важливий набутий досвід, який ми можемо впровадити у компанії та більш широкій групі. Я визнаю ці переваги і бажаю упевнитися, що наша майбутня структура діяльності в галузі автоспорту налаштована на максимальний успіх.

«Ми не могли б переосмислити Jaguar без перегонів, і я радий повідомити, що ми віддані не лише наступному сезону, але й добі Gen3 Formula E. Jaguar TCS Racing стане основною платформою для Jaguar на шляху до перетворення на повністю електричний люксовий бренд з 2025 року. Хай щастить усім моїм товаришам по команді, включно з Семом та Мітчем, у майбутньому сезоні, який обіцяє стати не менш висококонкурентним і захопливим, ніж попередні»
.

Раджеш Гопінатан, керуючий та генеральний директор Tata Consultancy Services: «Ми раді розширити наше партнерство з Jaguar Land Rover і об’єднати зусилля як команда Jaguar TCS Racing, прагнучи використовувати колективні знання і впроваджувати інновації для сталого майбутнього для всіх. Оскільки світ прямує до електрифікації, ця співпраця прокладе шлях до впровадження передових технологій, використання більш чистої енергії та розвитку нових бізнес-моделей. Наші зусилля вийдуть за межі звичайного бізнесу, щоб мати довгостроковий вплив на людей, спільноти та планету».

Мітч Еванс, пілот Jaguar TCS Racing No9: «Відкриваючи восьмий сезон Чемпіонату світу ABB FIA Formula E, я розмірковую над тим, наскільки далеко ми просунулися як команда відтоді, як долучилися до чемпіонату. Упродовж попередніх п’яти сезонів ми демонстрували невпинне зростання, свідченням чого стало те, що наша команда змогла в минулому сезоні вибороти друге місце у чемпіонаті. Оскільки ми вступаємо в нову добу як команда Jaguar TCS Racing, я радий вийти на трасу і змагатися з нашими суперниками в цьому сезоні, прагнучи посісти верхню сходинку п’єдесталу пошани».

Jaguar TCS Racing буде брати участь у перегонах вулицями Ед-Дірійї, Саудівська Аравія, 28 і 29 січня 2022 року в перших з 16 перегонів у 12 містах у всьому світі.

Про Команду Jaguar TCS Racing

Jaguar повернувся у перегони у жовтні 2016 року, ставши першим виробником автомобілів преміум-класу, який долучився до серії «повністю електричних» вуличних перегонів Чемпіонату світу ABB FIA Formula E. У сьомому сезоні команда Jaguar TCS Racing посіла друге місце в заліку команд Чемпіонату світу ABB FIA Formula E — це найуспішніший результат за всю історію Jaguar TCS Racing у Formula Е. Як офіційна команда виробника у Formula E, Jaguar TCS Racing розробляє власну силову установку, яка включає в себе двигун, трансмісію, інвертор та задню підвіску.

Перегони заради інновацій

Formula E залишається ключовим пріоритетом для компанії Jaguar Land Rover та стратегії Reimagine компанії. Як єдиний «повністю електричний» чемпіонат світу, Formula Е дозволяє нам тестувати та розробляти нові технології для електромобілів у середовищі з високим рівнем вимог.

Про Tata Consultancy Services

Tata Consultancy Services — це організація з ІТ-послуг, консалтингу та бізнес-рішень, яка вже понад 50 років співпрацює з багатьма найбільшими компаніями світу на їхньому шляху перетворення. TCS пропонує консалтинговий, когнітивний, інтегрований портфель бізнес-, технологічних та інженерних послуг і рішень. Це забезпечується завдяки унікальній моделі Location Independent AgileTM, визнаній еталоном передового досвіду в галузі розробки програмного забезпечення.

Про Uncommon

Uncommon розробляють і постачають інноваційні товари і форму для різних команд, організацій і брендів у галузі спорту, кіберспорту та фітнесу. Володіючи глобальною мережею та широтою знань, вони є лідерами у своїй галузі, від створення до доставки.

Про Jaguar

Jaguar випускає прекрасні, розкішні автомобілі з 1935 року, керуючись своєю пристрастю, аби зробити життя своїх клієнтів ще більш екстраординарним. Сьогоднішній всесвітньо визнаний модельний ряд Jaguar складається із седанів XE та XF, а також спорткару F-TYPE, представницького кросовера F-PACE, компактного представницького кросовера E-PACE та повністю електричного представницького кросовера I-PACE. Починаючи з 2025 року Jaguar стане повністю електричним, сучасним люксовим брендом із надзвичайно привабливим новим модельним рядом із емоційно захоплюючим дизайном та новаторськими технологіями нового покоління. Подорож до електрифікації вже триває завдяки лінійці автомобілів із технологією м’якого гібрида та плагін-гібрида, а також доступних сьогодні повністю електричних моделей.

Про Віннер

Група компаній Віннер понад 29 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі,запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua