JAGUAR LAND ROVER РОЗРОБЛЯЄ ФУНКЦІЇ АВТОНОМНОГО ВОДІННЯ У ПАРТНЕРСТВІ З NVIDIA

● Jaguar Land Rover та лідер у галузі штучного інтелекту NVIDIA оголосили про співпрацю у межах стратегії Reimagine
● Мета співпраці — розробка функції автономного водіння на основі штучного інтелекту та підключення сервісів для усіх майбутніх автомобілів
● Jaguar Land Rover із 2025 р. планує випускати нові автомобілі на основі програмно-
конфігурованої платформи NVIDIA DRIVE
● Для власників авто співпраця означатиме покращення рівня безпеки та підтримку функції
штучного інтелекту


16 лютого у Великій Британії компанія Jaguar Land Rover та лідер у галузі штучного інтелекту NVIDIA оголосили про співпрацю. Компанії будуть розробляти та впроваджувати автоматизовані системи водіння наступного покоління, а також надавати послуги щодо підтримки штучного інтелекту для своїх клієнтів.

Очікується, що з 2025 року усі нові автомобілі Jaguar і Land Rover будуть побудовані на програмно- конфігурованій платформі NVIDIA DRIVETM. Власникам авто це забезпечить: широкий спектр систем активної безпеки, автоматизоване водіння і паркування, систему допомоги водієві. Всередині автомобіля доступною буде функція штучного інтелекту. Система здійснюватиме моніторинг водія і пасажирів, а також надаватиме розширену візуалізацію середовища навколо автомобіля.

Це стане можливим завдяки «центральній нервововій системі» платформи —NVIDIA DRIVE HyperionTM. Вона включає: DRIVE OrinTM — штучний інтелект автомобіля, який керує операційною системою Jaguar Land Rover, а також програмне забезпечення DRIVE AV і DRIVE IX, системи безпеки, охорони і мережеві системи, датчики навколишнього середовища.

Для навчання моделей штучного інтелекту Jaguar Land Rover використовуватиме власні рішення для центрів обробки даних із NVIDIA DGXTM. Програмне забезпечення DRIVE Sim на базі NVIDIA OmniverseTM буде застосовуватися для фізично точного моделювання у реальному часі.

Планується, що Jaguar Land Rover за допомогою віддалених оновлень програмного забезпечення надаватиме інноваційні допоміжні та автоматизовані послуги водіння впродовж усього строку експлуатації автомобіля. Це стане можливим завдяки програмно-конфігурованим функціям Jaguar Land Rover та архітектурі повномасштабної перевірки і валідації.

Тьєррі Боллоре, головний виконавчий директор Jaguar Land Rover, зазначив: «Співпраця та обмін знаннями з лідером у галузі штучного інтелекту NVIDIA необхідні для реалізації стратегії Reimagine. Jaguar Land Rover стане творцем найбільш затребуваних у світі автомобілів класу люкс і послуг для найвибагливіших клієнтів. Стратегічне партнерство з NVIDIA відкриє величезний потенціал для наших майбутніх автомобілів, адже бізнес продовжує перетворюватися на справді глобальну цифрову рушійну силу».

«Автомобілі наступного покоління перетворять автомобільну промисловість на одне з найбільших технологічних виробництв, — зауважив Дженсен Хуанг, засновник і генеральний директор NVIDIA. — Парки програмно-конфігурованих автомобілів пропонуватимуть нові функціональні можливості та послуги впродовж усього строку експлуатації автомобілів. Ми раді співпрацювати з Jaguar Land Rover, щоб переосмислити майбутнє транспорту і створити найсучасніші автомобілі».

Мета Jaguar Land Rover — нульові викиди вуглецю у ланцюгах логістики, продуктів та виробничих операцій до 2039 року.

Про NVIDIA

Розробений NVIDIA у 1999 році графічний процесор спричинив зростання ринку комп’ютерних ігор, змінивши уявлення про сучасну комп’ютерну графіку, високопродуктивні обчислення та штучний інтелект. Новаторська робота компанії у сфері прискорених обчислень та штучного інтелекту докорінно змінює галузі з трильйонним обігом.

Про Віннер

Група компаній Віннер понад 29 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua